Już dzisiaj na terenie Węgier i Słowacji rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Jest to turniej, który można nazwać niepewnym. Jest pewna grupa reprezentacji, która może ucierpieć, a to z powodu osłabień wynikających z zakażeń. W tym gronie jest Polska, która jutro zagra swój mecz i typ na pojedynek z Austrią na pewno się pojawi. Najpierw jednak do gry wejdzie 18 z 24 uczestników tych rozgrywek. Są oni podzieleni na 6 grup, z których do następnej rundy awansuje 1 i 2 najlepsza kadra. Tytułu broni Hiszpania, która znajduje się na kuponie. Dobieramy do tego jeszcze jedno spotkanie. Zapraszam do analizy.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chciałbyś pograć u bukmachera STS? O to Twój kod promocyjny.

Hiszpania – Czechy: typy, kursy i zapowiedź (13.01.2022 r. 18:00)

Jak widać po reprezentacjach, które biorą udział w tym turnieju to jednak plusem jest taka właśnie formuła. Pozwala to na promocję tego sportu w tych mniejszych krajach. Mocniejsi mają jednak szansę na łatwe punkty, rozkręcenie się na dalszą fazę turnieju. To spotkanie rozegrane zostanie w Bratysławie, w obiekcie Zimny stadion Ondreja Nepelu. Jest to grupa E, w której występują także Bośnia i Hercegowina oraz Szwecja. Faworytów do awansu chyba nie trudno wskazać. Dojdzie tu do jakiejś niespodzianki?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 22:20.

Hiszpania

Igrzyska Olimpijskie pokazały, jak wiele dla tej nacji znaczył Alex Dujszebajew. Rozgrywający VIVE Kielce w zimowej przerwie poddał się operacji barku, przez co na tym turnieju jest jednym z wielkich nieobecnych. Obrońca tytułu posyła więc na Słowację nieco odmłodzony skład, jednak nie jest to drużyna słabsza. W gronie debiutantów znajduje się między innymi spory talent Agustin Casado, który zdążył potwierdzić te słowa w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Zdobył tam między innymi 15 bramek przeciwko Magdeburgowi, który jest przecież klubowym mistrzem świata. To jedyne osłabienie większego kalibru. Ogółem są tu gracze, którzy pamiętają ostatnie sukcesy i niepowodzenia. W styczniu pokazali się towarzysko przeciwko Polsce i Iranowi. Z zespołem z Azji pokazali moc w ataku rzucając aż 36 bramek. Przeciwko Polsce mieli słabszą końcówkę, gdzie dali się dogonić do przewagi 1 gola na swoją korzyść. Wydaje się jednak, że to było raczej spowodowane mocą Polaków aniżeli słabością Hiszpanów. Ci stawiani przez bukmacherów bardzo wysoko. Chęć dobrego rozpoczęcia przez nich turnieju jest duża. Mogą być pierwszą reprezentacją od czasów Szwedów na przełomie wieku, którzy zdobędą złoto 3 raz z rzędu. Ochota na to na pewno jest duża. Potencjał również.

Czechy

Warto przypomnieć turniej z 2018 roku, kiedy to nasi południowi sąsiedzi byli prawdziwą rewelacją turnieju. Wspięli się na wyżyny swoich możliwości i zajęli doskonałe 5 miejsce. Był to ich największy sukces w ostatnich latach, który jednak bardzo trudno będzie im powtórzyć. To nie jest tak, że nie ma tu potencjału, bo trener Rastislav Trtik ma do dyspozycji fajną grupę zawodników, aczkolwiek rywale są tu bardzo silni. Od tamtego czasu kadra znacząco się zmieniła. Są tu również kontuzje, przez co Czesi wyglądają o wiele słabiej. Nie ma gwiazd pokroju Ondreja Zdrahaly i Pavla Horaka. Kontuzjowany jest Martin Galia. Mamy pokolenie młodszych zawodników na czele z Matejem Klimą i Stanislavem Kasparkiem, który ten wspomniany turniej dobrze pamięta. Do tej trójki mógł dołączyć Stepan Zeman i być jednym z liderów, ale jest kontuzjowany. W listopadzie Czesi pograli towarzysko przeciwko Austrii. Jedno spotkanie wygrali pewnie, drugie dosyć wysoko przegrali.

Co typować?

Jaki wynik nie osiągnęliby Czesi to i tak Hiszpania jest dla nich bardzo niewygodnym rywalem. Tak było właśnie na tym turnieju w 2018 roku, następnie 2 lata później. Od długiego czasu w tej parze to Hiszpania jest dominatorem i potwierdza to miano za każdym kolejnym razem wygrywając dosyć wysoko. Ze względu jednak na zbyt dużą rozbieżność kursów na to spotkanie nie zdecyduję się grać handicapu, a pójdę w stronę zakładu specjalnego w STS, którym będą wykluczenia. Uważam, że Czesi muszą zagrać na 100%, aby chociaż przez pewien czas dotrzymać rywalom kroku. To wymusić może ich twardą grę, a to powodować powinno kary. Więcej wykluczeń dla Czechów? Biorę.

STS
1.45
Więcej kar dwuminutowych: Czechy
Grupa Typerska

Chorwacja – Francja: typy, kursy i zapowiedź (13.01.2022 r. 20:30)

Drugi mecz ode mnie na dzisiaj to chyba najciekawiej zapowiadający się pojedynek tego dnia. Jest to starcie w grupie C, gdzie rywalizują również Serbia i Ukraina. Mamy tu do czynienia zdecydowanie z czołówką europejską, a przynajmniej jedna z tych reprezentacji ma duży potencjał do tego, aby walczyć o medale. Spotkanie to rozegrane zostanie w Pick Arena w Szeged.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 22:20.

Chorwacja

Ta nacja przed turniejem dostała 2 złe wiadomości. Zakażeni korona wirusem są Luka Cindrić, a także Domagoj Duvnjak. To jedne z większych gwiazd ostatnich lat, także osiągnięcie sukcesu będzie o wiele trudniejsze. Na turniej awaryjnie powołano Igora Karacicia z Łomży VIVE Kielce w miejsce gracza Barcelony. Za zawodnika THW Kiel może dołączyć Ivan Slisković. Wiele zależy oczywiście od przepisów i tego, jak mocne są objawy u tych zawodników. Niemniej jednak trener Hrvoje Horvat ma pewne problemy kadrowe, gdyż jedynym środkowym rozgrywającym jest Ante Gadza. Lepiej jest jednak na pozycjach bocznych. Pomimo tego, że ta reprezentacja ma sporą ilość gwiazd to są to bardzo chude lata jeśli chodzi o sukcesy. Brak awansu na Igrzyska, słaby występ na Mistrzostwach Świata, aczkolwiek to właśnie Chorwacja jest obecnym wicemistrzem Europy, co tylko pokazuje wielki potencjał w tym zespole, bowiem tamten turniej pamięta dosyć spora liczba zawodników. Przed turniejem pograli towarzysko z Rosją. 1 wygrana i 1 porażka.

Francja

Po stronie mistrzów olimpijskich jest zdecydowanie o wiele więcej problemów kadrowych. W sylwestra zaatakowany nożem został Elohim Prandi, ten dochodzi do siebie. Na pewno na Węgrzech nie zobaczymy Timothy N’Guessana, Nedima Remiliego, Luki Karabaticia. Nie wiadomo, co z bramkarzem Valentinem Gerardem, który z powodów osobistych może opuścić turniej. Na domiar złego aż 9 graczy miało lub ma problemy z zakażeniem. Jednym z nich jest Dylan Nahi z VIVE Kielce. Oczywiście to może wpłynąć na postawę poszczególnych zawodników. Część z nich wróciła do treningów, ale przepisy są takie, że dopiero negatywny test pozwoli na trening z drużyną. Poza tym kilku zawodników było oburzonych tym, co zastali w Szeged. Mowa tu o panujących tam warunkach i nieprzestrzeganiu przepisów sanitarnych przez innych gości będących w tym samym hotelu co reprezentacja Francji. Byt w izolacji przez długi czas jak widać nie dał żądanych efektów. Jak będą wyglądać fizycznie i w jakim składzie pojawią się na ten mecz, okaże się wieczorem. To może być jednak trudny czas dla Trójkolorowych.

Co typować?

Osłabienia po obu stronach są dosyć znaczne. Wypadają bardzo ważni zawodnicy, jednak o wiele bardziej ucierpiała Francja. Widać to było w ich meczu przed turniejem z Niemcami, gdzie doznali porażki będąc w słabej formie, tracąc mnóstwo bramek. Nie musi być więcej tak, że Chorwacja jest spisana na straty. Cały czas drzemie tu wielki potencjał. Czy są w stanie Trójkolorowych pokonać? Mimo wszystko wątpię, ale mogą toczyć wyrównany bój. Kursy przedstawione przez bukmacherów i ich duża rozbieżność to moim zdaniem błąd. Ja dam szansę wicemistrzom Europy.

STS
1.95
Chorwacja + 4.5
typy piłka ręczna

Fot. Ziga Zupan / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze