Rozpoczynamy nowy miesiąc spotkaniami pokazowymi w Stanach Zjednoczonych, gdzie typowanie szło nam w ubiegłym miesiącu całkiem nieźle. Na pierwszy ogień pójdą, reprezentant Kazachstanu Dmitry Popko i Rosjanin – Evgeny Karlovskiy, potem zajmiemy się spotkaniem pań, gdzie Amerykanka Ann Li zagra ze swoją rodaczką, Francescą di Lorenzo. Czy macie swoje typy na te spotkania? Podzielcie się nimi! Może macie inne przemyślenia na temat tych pojedynków? Poniżej postaram się Wam przedstawić sylwetki wszystkich zawodników „zamieszanych” w dzisiejsze spotkania.

Odbierz bonus powitalny do 600 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dmitry Popko – Evgeny Karlovskiy, 2.07.2020, godz. 15:30

W dzisiejszym spotkaniu pokazowym spotkają się Kazach – Dmitry Popko, plasujący się na 175 pozycji z Rosjaninem, Evgenym Karlovskiym, który zajmuje aktualnie 249 miejsce w rankingu ATP. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Popko, czy tak rzeczywiście jest? Postaram się Was przekonać do tego swoimi argumentami.

Rosjanin to zawodnik opierający swoją grę na potężnym serwisie oraz szybkim kończeniu akcji. Nie może być jednak inaczej przy takich warunkach fizycznych, mierzy 191 cm wzrostu, co w przypadku tenisistów jest jednym z lepszych wyników. Słabiej porusza się jednak po korcie, a gdy serwis nie daje poczucia pewności, zaczyna mieć spore kłopoty ze swoją grą, dlatego jego miejsce, w trzeciej setce rankingu ATP. Evgeny Karlovskiy to zawodnik 25-letni, który nigdy jeszcze na koniec sezonu nie był wyżej, niż jest obecnie, jest więc to dla niego najlepszy sezon w karierze, pewnie szkoda dla niego, że przerwany w taki sposób. Rosjanin cały ten czas występuje jednak w turniejach pokazowych, najpierw w swoim kraju, gdzie toczył pojedynki z półamatorami, gdzie co ciekawe większość pojedynków przegrał! Po zmianie otoczenia nie jest lepiej. W Stanach Zjednoczonych podtrzymuje słabą dyspozycję z okresu pandemii. Evgeny Karlovskiy stoczył tutaj dwanaście pojedynków, gdzie tylko w pięciu z nich potrafił zwyciężyć, choć nie mierzył się on ze światową czołówką, a raczej zawodnikami o podobnym lub niższym rankingu.

Dla Kazacha jest to również najlepszy sezon w karierze jak do tej pory, choć przed zawieszeniem rozgrywek legitymował się ujemnym bilansem, wygrał 7 pojedynków, przy 8 porażkach, to skok w rankingu wynika z wyższej rangi turniejów, w których występował. 23 – latek w żadnym z dotychczas zakończonych sezonów nie był wyżej, niż na tą chwilę. Popko w okresie zawieszenia rozgrywek wyraźnie postawił na rozgrywanie spotkań. Rozegrał ich aż do tego momentu aż 50! Popko zwyciężał aż w 40 z nich. Wydaje się być zawodnikiem, który potrzebuje gry do utrzymywania dobrej dyspozycji. Popko to zawodnik o wiele bardziej regularny od Rosjanina. Wydaje się, że ma o wiele większy wachlarz zagrań, nie gra jednostajnie, ma większy potencjał. Dmitry potrafi grać ofensywnie, a kiedy trzeba umiejętnie zwalnia grę, w spotkaniu z Rosjaninem zmiana rytmu gry może okazać się bardzo skuteczną bronią, która może przynieść mu sporą ilość punktów.

Mecze bezpośrednie

Dla obu panów będzie to drugi pojedynek w ich dotychczasowej karierze. Pierwszy miał miejsce wczoraj.

1.07.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone (korty twarde), Dmitry Popko – Evgeny Karlovskiy 2:6 6:4 10:5.

Co typuję?

Wydaje się, że bukmacherzy się nie mylą i to zawodnik z Kazachstanu jest wyraźnym faworytem tego pojedynku. Wszystkie argumenty przemawiają właśnie za jego zwycięstwem w tym pojedynku. Przede wszystkim znajduje się w o wiele lepszej dyspozycji od swojego dzisiejszego przeciwnika.

Typ: Dmitry Popko wygra/ Dmitry Popko -1,5 seta

Kurs: 1,30/1,75

grupa

Francesca Di Lorenzo – Ann Li, 1.07.2020, godz. 18:00

Zajmiemy się dziś rozkładem na czynniki pierwsze spotkania płci pięknej w Stanach Zjednoczonych, Francesca Di Lorenzo spotka się ze swoją rodaczką Ann Li. W rankingu obie panie dzieli zaledwie trzy pozycje rankingowe, czy jednak dziś nie będzie widać wielkiej różnicy na korcie? Jestem innego zdania. Ostatnio Ann Li zawiodła nas po całości, zaprezentowała się źle, widać, że nie jest w zbyt dobrej dyspozycji. Czy dzisiaj pokaże się z lepszej strony? W moim odczuciu nie ma na to większych szans.

Francesca Di Lorenzo od trzech sezonów utrzymuje się w drugiej setce rankingu WTA, aktualnie na 128 pozycji, z ogromnymi aspiracjami na awans do czołowej setki. Tym bardziej że Francesca to zaledwie 22-letnia zawodniczka, która zapewne najlepsze lata kariery ma dopiero przed sobą. Swój jedyny tytuł zdobyła w ubiegłym sezonie, podczas turnieju ITF w Toronto, na kortach twardych. Na podobnej nawierzchni przyjdzie się jej mierzyć jutro ze swoją rodaczką. Francesca w turnieju pokazowym występowała już w maju, gdzie toczyła pojedynki z niżej notowanymi rywalkami. Warto odnotować jednak, że wygrała tam wszystkie sześć spotkań, tracąc zaledwie jednego seta, nie dając większych szans większości rywalek. Kilkanaście dni temu stanęła naprzeciw innej reprezentantce Stanów Zjednoczonych, aspirującej do pierwszej setki – Carolinie Dolehide ulegając po trzysetowym pojedynku. W kolejnych pojedynkach pokazowych ogrywała Jamie Loeb 6:3 6:2 oraz Grace Min 4:6 7:5 6:2.

Ann Li, to również młoda zawodniczka, zaledwie 20-letnia. Obecnie plasuje się na miejscu numer 131. Pewnie żałuje, że nastał okres zawieszenia rozgrywek o punkty do światowego rankingu, gdyż w tym sezonie prezentowała się całkiem nieźle. Wygrała siedem spotkań, przy zaledwie trzech porażkach i awansowała nieco w rankingu, w stosunku do końca ubiegłego sezonu. Najlepszym jej rezultatem był udział w wielkoszlemowym – Australian Open, gdzie po przejściu kwalifikacji zameldowała się w drugiej rundzie. Ann Li po drodze ogrywała tam kolejno Maiar Sherif Abdelaziz 6:3 7:5, wiekową, choć wciąż groźną, szczególnie na kortach twardych, Yaninę Wickmayer 6:3 6:2, broniąc dwie piłki meczowe, numer jeden z rozstawienia w kwalifikacjach, Anę Bogdan 5:7 7:6(9) 6:2 oraz w pierwszej rundzie turnieju głównego, reprezentantkę gospodarzy, Lizette Carbrerę 7:6(4) 7:6(10). Ten turniej przyniósł jej spory zastrzyk finansowy i punktowy, zdecydowanie najwyższy w karierze. Amerykanka pokazała jednak, że okres zawieszenia rozgrywek nie wpłynął na nią zbyt dobrze. Przedwczoraj zaprezentowała się z bardzo złej strony w pojedynku z inną, młodą Amerykanką – Whitney Osuigwe 3:6 2:6. Nie wydaje się, aby miała szansę poprawić swoją dyspozycję w dwa dni.

Mecze bezpośrednie

Dla obu pań będzie to pierwszy pojedynek w dotychczasowej karierze.

Co typuję?

Ann Li zaledwie dwa dni temu zaprezentowała się z fatalnej strony, nie wydaje się, aby w czterdzieści osiem godzin była w stanie w sposób diametralny poprawić swoją grę. Francesca di Lorenzo natomiast prezentuje równą, dobrą dyspozycję. Wydaje się być w lepszej dyspozycji od swojej dzisiejszej rywalki. W moim odczuciu ma ona również większe szanse na szybszy awans do czołowej setki rankingu, Ann Li wysoką pozycję rankingową zawdzięcza głównie dobremu występowi  w tegorocznym Australian Open. Bukmacherzy widzą faworytkę w starszej Amerykance i ja dziś się z nimi zgadzam, dla bardziej odważnym polecam również opcję na jej zwycięstwo bez straty seta.

Typ: Francesca Di Lorenzo wygra/ Francesca Di Lorenzo wygra 2:0

Kurs: 1,45/2,10

Tenis

grupa tenis

tenis

Dodatkowe 600 PLN bonusu w trzech wpłatach w Superbet!

(300 PLN + 200 PLN + 100 PLN)

  • Dokonaj pierwszego depozytu do 300 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  • Aby wypłacić środki, należy dokonać czterokrotnego obrotu, z 2 zdarzeniami na kuponie (kurs minimalny każdego zdarzenia 1.3, a łączny AKO 1.8). Zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz przegrane zakłady również liczą się do obrotu bonusem.
  • Dokonaj drugiego depozytu do 200 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  • Patrz punkt 3.
  • Dokonaj trzeciego depozytu do 100 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  • Patrz punkt 3.

 

superbet

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze