Wytypuj dokładny wynik meczu LM i skorzystaj z STS bonus!

STS bonus

Ostatnia kolejka europejskich pucharów przed nami, dlatego bukmacherzy organizują z tej okazji wiele promocji. Jeden z najbardziej znanych na polskim rynku STS przygotował zabawę, w którym to można wygrać 5000 PLN do podziału! Na czym ona polega i jak wziąć w niej udział dowiecie się w tym tekście, zapraszam do lektury!

Traf dokładny wynik w hitowym starciu LM

Wiele osób stara się w ramach rozrywki typować dokładne wyniki różnych piłkarskich spotkań. STS na jutrzejszy mecz Bayernu Monachium z Tottenhamem przygotował specjalną promocję. Wystarczy z konta depozytowego obstawić rezultat tego starcia za równe 10 PLN. Jeśli się to uda, to oprócz wygranej bierze się udział w podziale puli 5000 PLN. Co ważne do tej akcji wliczanych jest wyłącznie pięć pierwszych kuponów. Nagrody zostaną przyznane do 18 grudnia bieżącego roku, a sama promocja do chwili rozpoczęcia wspomnianego spotkania. Dla osób, które lubią tego rodzaju zakłady, jest to z pewnością super wiadomość.

5000 PLN do podziału- STS bonus

Wykorzystanie bonusu STS

To nie pierwszy raz, w którym to ten znany bukmacher organizuje takie wydarzenia. Warto mieć tam konto i skorzystać z bonusu. Z kodem promocyjnym 1259PLN otrzymujesz 100% do 1200 PLN + 30 PLN bez ryzyka + 29 PLN freebet, a dodatkowo jest możliwość wzięcia udziału w Typomanii! Zdecydowanie najlepsza oferta na rynku.