Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 11. Jedną z ciekawszych walk tego wieczoru jest starcie Wojtka OjWojtka Przeździeckiego z Marcinem Dubielem. Warto sprawdzić zatem zapowiedź walki. Starcie Ojwojtek Marcin Dubiel typy/kursy – zapewne po to tutaj trafiłeś, więc niżej odpowiadamy na wszystkie ważne pytania z tym związane.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wojtek OjWojtek Przeździecki – Marcin Dubiel: kursy, TYPY i zakłady

Ojwojtek Marcin Dubiel typy/kursy – wiele osób szuka informacji o rzeczach związanych z tą walką, w tym np. o ofercie bukmacherów. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom kibiców i przygotowaliśmy zbiór informacji o tej walce. Na FAME MMA 11 na pewno będzie to największe wydarzenie. Warto też żebyś zapoznał się z zapowiedzią gali, typami i kursami —> https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/

Wojtek OjWojtek Przeździecki – Marcin Dubiel: zapowiedź walki wieczoru FAME MMA 11

Na walkę Ojwojtek Marcin Dubiel typy/kursy są dość ciekawe i można się wzbogacić, ale trzeba jednak wcześniej uzbroić się w ważne informacje. Przede wszystkim Dubiel zaczął się do walki przygotowywać dopiero kilkanaście dni temu, gdy było już wiadome, że nie wystąpi w niej Wardęga, gdyż ten chciał zmiany formuły na boks z powodu kontuzji. Dla OjWojtka zmiana rywala nie jest korzystna, bowiem przygotowywał się na kogoś innego. Dubiel z kolei nie ma w ogóle wiele czasu na trening, więc to też na pewno należy wziąć pod uwagę.

Wojtek Wip Bros OjWojtek Przeździecki

Wojtek z WiP Bros nie miał jeszcze żadnej walki na FAME MMA. Dopiero teraz zadebiutuje i stres związany z tym, a także zmiana rywala, mogą go przygnieść. Same warunki fizyczne także nie są po stronie OjWojtka. Sporo więc tutaj rzeczy przemawiających za jego rywalem i na pewno warto mieć to na uwadze. Jeżeli nie masz konta w Betclic, to załóż je z tego linku i skorzystaj z zakładu bez ryzyka (należy wpisać kod ZAGRANIE podczas rejestracji).

grupa zagranie

Marcin Dubiel

Marcin Dubiel do Fame MMA 11 przygotowuje się zaledwie kilka dni. Przeździecki musiał zmienić rywala na kilka dni przed walką, co właśnie spowodowało, że to Dubiel jest faworytem. Warunki fizyczne i doświadczenie w oktagonie mocno za nim przemawiają.

Wojtek Wip Bros Przeździecki – Marcin Dubiel: typy na walkę

Wojtek wipbros Marcin Dubiel typy/kursy – jeżeli tutaj trafiłeś, to pewnie szukasz proponowanych przez nas typów na walkę. Uważamy, że Dubiel powinien sięgnąć po zwycięstwo, ale z racji braku czasu na przygotowanie, na pewno nie będzie to dla niego proste wyzwanie. Betclic również widzi w tym influencerze faworyta, ale jednak warto mieć na uwadze jego przewagę. Tutaj typujemy, że skończy przed czasem.

Betclic
1.60
Marcin Dubiel KO, TKO, DQ, Poddanie

Wojtek OjWojtek Przeździecki – Marcin Dubiel: kursy

Kursy na walkę OjWojtek Marcin Dubiel znajdziesz w Betclic. Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, możesz założyć konto u tego bukmachera z naszym kodem ZAGRANIE. Wiemy, że faworytem jest Dubiel, ale co jeszcze ciekawego można zagrać? O najciekawszych rzeczach informujemy niżej.

Kursy na zwycięzcę walki

Kursy na zwycięzcę walki nie są aż tak jednostronne, jak mogłoby się wydawać. Dalej to jednak będzie wyrównane spotkanie, które różnie może się zakończyć. Dlatego dobrze ten rynek jest obstawić bez ryzyka, a to możesz zrobić właśnie w Betclic. Same kursy są takie:

1/2

Kursy na wygraną w walce Dubiel - OjWojtek

Betclic
1.15
Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.25
OjWojtek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

U bukmacherów dostępne są różne opcje, w tym KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikacja. Możliwości jest sporo i w przypadku walki OjWojtek Marcin Dubiel typy/kursy na te zakłady są interesujące. Najciekawsza opcja to akurat proponowany przez nas typ na walkę, podany wyżej. Kurs daje spore value i może być podstawą do AKO.

Kursy na wygraną na punkty

W przypadku kursów na wygraną na punkty akurat celujemy w to, że tak nie będzie. Głównym powodem jest brak kondycji u OjWojtka i przewaga doświadczenia Dubiela. Dlatego też zobacz, jakie są kursy:

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Dubiel - OjWojtek

Betclic
2.30
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Wojtek Wip Bros – Marcin Dubiel: kto wygra walkę?

Naszym zdaniem na walkę Ojwojtek Marcin Dubiel typy/kursy są zdecydowanie bardziej w stronę Dubiela. Patrząc czystko na papierze to właśnie były członek Team X ma większe szanse niż Wojtek z WiP Bros.

Zakłady na walkę Wojtek OjWojtek – Marcin Dubiel

W Betclic dostępne są interesujące zakłady na walkę Wojtka OjWojtka z Marcinem Dubielem. Można obstawić różne opcje i zwiększyć swoje emocje z oglądana. Wojtek wipbros Marcin Dubiel typy/kursy – jeżeli już wiesz, co warto zagrać, to nie zapomnij założyć konta z naszym kodem ZAGRANIE.

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

FAQ

Kto jest faworytem w walce OjWojtek - Dubiel?

Niewątpliwie faworytem jest Marcin Dubiel, jednak warto pamiętać, że krócej przygotowywał się do walki.

Gdzie obejrzę walkę OjWojtek - Dubiel?

Walkę OjWojtka z Dubielem możesz obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA.

Zaloguj się aby dodawać komentarze