Piątkowy początek LOTTO Ekstraklasy będzie stał pod znakiem dwóch rywalizacji. W Płocku Wisła zmierzy się z Lechią Gdańsk, natomiast w Warszawie Legia podejmie na własnym boisku Arkę Gdynia. Kto jest faworytem tych rywalizacji i co ciekawego przygotował dla nas legalny bukmacher – LV BET opinie?

LV BET opinie – najlepsze kursy i zdarzenia specjalne na LOTTO Ekstraklasę!

Niespodziewany faworyt rywalizacji w Płocku – LV BET opinie

Wisła Płock od początku tego sezonu wygrała tylko jedno spotkanie w LOTTO Ekstraklasie. Mowa o triumfie Nafciarzy przy Łazienkowskiej w derbach Mazowsza 1:4. Oprócz tego meczu doznali czterech porażek i czterech remisów. Dodatkowo podopieczni Dariusza Dźwigały nie wygrali żadnego spotkania na własnym boisku. Lechia Gdańsk to obecny wicelider tabeli. Zawodnicy Piotra Stokowca nie wygrali w dwóch poprzednich spotkaniach LOTTO Ekstraklasy, jednak w obecnym sezonie doznali tylko jednej porażki. Kto jest faworytem dzisiejszego starcia w ofercie LV BET opinie?

lvbet opinie

LV BET  opinie:

Sensacyjnie większym faworytem do wygranej w ofercie legalnego bukmachera jest Wisła Płock. Kurs na wygraną Nafciarzy wynosi 2.2. Dla porównania remis i zwycięstwo Lechii Gdańsk rozliczane jest po przeliczniku 3.3.

Idąc w stronę zdarzeń dodatkowych na pierwszy rzut oka pewniaczkiem wydaje się wynik BTTS. Lechia w trzech poprzednich spotkaniach straciła dziewięć goli, co świadczy o osłabieniu ich ofensywy. Dodatkowo Wisła Płock we WSZYSTKICH spotkaniach tego sezonu zanotowała wynik z golami obu stron. Gdańszczanie w każdy meczu bezpośrednim z Wisła Płock w czasie ostatnich siedmiu rywalizacji zdobywali bramkę.

  • BTTS (tak) – 1.7

W tym meczu warto również zwrócić uwagę na zdarzenia specjalne w ofercie LV BET opinie. Podpórka na gości w tym meczu wynosi 1.6, a dokładając do tego +1,5 gola otrzymujemy przelicznik 2.18. Licząc, że w tym spotkaniu będzie wynik BTTS, wydaje się to całkiem logicznym wyborem.

  • X2/+1,5 gola – 2.18

LV BET opinie, czyli Legia z pewną wygraną przeciwko Arce

Wojskowi powoli wkraczają na odpowiednie tory. Legia wygrała w trzech ostatnich meczach. Podopieczni Ricardo Sa Pinto wyglądają coraz lepiej pod kątem fizycznym. W tym sezonie już raz zmierzyli się z Arką Gdynia, jednak nie mają z tego okresu najlepszych wspomnień. Piłkarze Zbigniewa Smółki wygrali przy Łazienkowskiej w bitwie o Superpuchar. Mimo wszystko była to zupełnie inna Legia niż obecnie. Jak prezentuje się oferta główna bukmachera przed tym spotkaniem w LV BET opinie?

lv bet opinieLV BET opinie:

Faworytem tego meczu jest Legia Warszawa. Kurs na zwycięstwo Wojskowych w LV BET opinie wynosi 1.63, remis 3.95, a triumf Arki 5.2. Myślę, że w tym przypadku najbezpieczniejszą opcją jest typowanie wygranej gospodarzy.

Idąc w stronę zdarzeń dodatkowych, warto zwrócić uwagę na zakłady dotyczące wygranej Legii bez straty gola. Wojskowi w trzech z czterech ostatnich meczów zachowali czyste konto. Dodatkowo w sześciu z siedmiu spotkań z Arką Gdynia na własnym boisku schodzili jako zwycięzcy, przy jednoczesnym zachowaniu czystego konta.

  • Legia wygra do zera – 2.65

Inną opcją jest obstawianie braku wyniku BTTS w LV BET opinie. Arka Gdynia w trzech poprzednich meczach zanotowała rezultat bez gola z obu stron, natomiast Legia w trzech z ostatnich czterech rywalizacji. Arka to underowa drużyna, jednak również mistrzowie Polski grają solidniej w defensywie niż do tej pory. Typ na brak wyniku BTTS otrzymujemy po kursie 1.88.

  • BTTS (nie) – 1.88