Widzew Łódź – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.12.2023

Widzew Pogoń transmisja

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Obie drużyny ostatnio grają poniżej swoich możliwości, a ostatnia kolejka to okazja, by poprawić nieco swój dorobek punktowy na przeciwniku, który ma problemy. Sęk w tym, że trzy punkty może zdobyć tylko jedna drużyna. Sprawdź, gdzie obejrzeć starcie Widzewa z Pogonią!

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Jeśli zastanawiasz się gdzie obejrzeć Ekstraklasę, to dobrze trafiłeś – w tym artykule przybliżę jakie są opcje do oglądania polskiej elity. Tych nie ma zbyt wiele, bo monopolistą na rynku praw do tych rozgrywek jest Canal+, ale i ten nadawca proponuje kilka rozwiązań, bo mecze można oglądać w kilku stacjach, głównie Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, tak jak to właśnie będzie miało miejsce w przypadku meczu Widzewa i Pogoni, ale niektóre spotkania pokazywane są w Canal+Premium i Canal+Family, które są w innych pakietach, szerzej dostępnych dla widzów.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Widzew – Pogoń i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Canal+ proponuje także rozwiązania online, bo i w streamingu można oglądać Ekstraklasę i to w dowolnym momencie, nie tylko na żywo i nie tylko bieżącą kolejkę. Na platformie Canal+Online możesz oglądać 100% rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Tam w trybie Multi-Live możesz śledzić jednocześnie aż cztery transmisje, co w przypadku natłoku meczów w terminarzu może być bardzo przydatną funkcją i samodzielnie możesz przeskakiwać pomiędzy spotkaniami. Dzięki temu możesz poczuć się jak w trakcie Multiligi każdego dnia.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 09:01, 27 lutego 2024 09:01.

Gdzie oglądać Widzew Łódź – Pogoń Szczecin?

Mecz Widzewa z Pogonią planowo rozpocznie się o 17:30, ale transmisja na antenie Canal+Sport, Canal+Sport 3 oraz w Canal+Online wystartuje już 20 minut przed pierwszym gwizdkiem. W przedmeczowym wstępie możesz liczyć na wypowiedzi trenerów przed spotkaniem, opinie ekspertów czy zaproszonych gości w studio. Mecz ze stadionu w Łodzi skomentują Robert Skrzyński i Michał Żewłakow.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze