Gdzie oglądać mecz Watford – Tottenham? Wszystkiego dowiesz się właśnie z tego tekstu. Zdaniem bukmacherów goście mają większe szanse na wygraną. Tottki posiadają lepszy skład, a także trenera, który świetnie potrafi przygotować zespół. Z drugiej jednak strony to wyjazdowe spotkanie na pewno będzie dla nich trudne, co warto mieć na uwadze.

Watford – Tottenham – gdzie oglądać dzisiaj?

Spotkanie Watford – Tottenham będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Online. Na pewno warto będzie je oglądać, ponieważ będzie to starcie dwóch ekip o różnym potencjale, ale wcale nie najgorszych wynikach, jak na swoje możliwości. Koguty na pewno będą grać o komplet punktów, jednak wcale nie jest powiedziane, że zgarną zwycięstwo. Gospodarze w końcu na własnym stadionie potrafią stawić opór.

Watford – Tottenham: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Watford – Tottenham? Tutaj z pomocą przychodzi właśnie w zakładach bukmacherskich eWinner. Ten bukmacher daje Ci możliwość zgarnięcia vouchera, który daje 30 dni dostępu do Canal+ Online. Jak to zrobić?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zweryfikuj swój profil w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj go w Canal+ Online

baner ewinner voucher

Watford – Tottenham: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

eWinner da Ci możliwość obejrzenia w TV meczu Watford – Tottenham. Możesz pobrać aplikację na telewizor od Canal+ Online i oglądać w niej za pomocą internetu. Nic więcej nie musisz robić!

Watford – Tottenham: stream na żywo online

Czy będzie stream online z meczu Watford – Tottenham? Jeżeli będziesz wracał np. z sylwestra, to możesz wykorzystać aplikację mobilną od Canal+ Online. Do jej działania potrzebujesz jedynie sprawnego internetu.

Watford – Tottenham: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Watford – Tottenham, to sprawdź także, jakie kursy na to spotkanie wystawili bukmacherzy. Zdaniem operatorów większe szanse na zwycięstwo mają goście, o czym możesz przekonać się sprawdzając te kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 21:35.

Zdjęcie: pressfocus

O której Watford zagra z Tottenhamem?

Watford zagra z Tottenhamem już o godzinie 16:00.

Gdzie obejrzeć mecz Watford - Tottenham?

Spotkanie Watford - Tottenham będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze