Po dniu przerwy wracają Chiny i nadrabiają swoje zaległości, których mają sporo. Rozpoczyna się właśnie siódma kolejka tamtejszej Super Ligi i na pierwszy rzut oka widzimy praktycznie samych faworytów. Czy wywiążą się ze swojej roli i sięgną po wygrane z outsiderami tych rozgrywek? Przygotowałem BetArchitekt w Forbet, zapraszam!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cangzhou vs Shandong Taishan (21.07. godz. 12:00)

Formalni gospodarze dzielnie bronili się w starciu z Shenzhen. Nie było wątpliwości, kto był lepszy w tamtej rywalizacji, ale było blisko zdobycia chociaż punku kilka dni temu. Niestety Cangzhou zabrakło po prostu siły i popełniali coraz to więcej błędów, które skutkowały rzutem karnym oraz trafieniem w ostatnich minutach starcia. Irański szkoleniowiec Afshin Ghotbi może być jednak zadowolony ze swoich podopiecznych, bo zostawili kawał serducha i taka postawa może się podobać. Skład niedawnego beniaminka nie jest na tyle konkurencyjny, aby bić się o najwyższe cele, nie mniej jednak utrzymanie to jest cel, za którym podążają. Czy formalni gospodarze będą w stanie powstrzymać kolejnego przeciwnika?

Shandong Taishan zawiodło swoich kibiców w spotkaniu z Guangzhou City. Piłkarze tego klubu stworzyli sobie mnóstwo szans i oddali nawet pięć celnych strzałów, ale żaden z nich nie chciał wpaść do siatki rywala. Szkoda, bo komplet punktów im się należał i muszą zadowolić się tym jednym oczkiem. Po odejściu Graziano Pelle oraz najprawdopodobniej Rogera Guedesa brakuje u formalnych gości napastnika z prawdziwego zdarzenia, który byłby skuteczny i wykańczał proste sytuacje. Ściągnięty został Brazylijczyk Leonardo, ale jak na razie zawodzi i nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Defensywa działa świetnie, trzeba poprawić jeszcze ofensywę. Czy dzisiaj ujrzymy inną twarz Shandong Taishan?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 października 2022 01:48.

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Cangzhou w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Shenzhen
 • Cangzhou znajduje się na 8. miejscu w lidze w grupie A z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 3 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Shandong Taishan w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Guangzhou City
 • Shandonh Taishan znajduje się na 1. miejscu w lidze w grupie A z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 3 zwycięstwa i 3 remisy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Shandong Taishan 4:0
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 zwycięstwem Cangzhou, 1 remisem i 3 wygranymi Shandong Taishan

Co obstawiać?

We wszystkich dzisiejszy starciach zastosowałem tę samą kombinację i korzystając z zakładów w Forbet łączę bramkę faworyta z pięcioma rzutami rożnymi. Nie ma wątpliwości, kto będzie prowadził piłkę i dominował nad swoich przeciwnikiem. Shandong Taishan ma swoje problemy ze skutecznością i to generuje naturalnie kornery. Cangzhou nie ma większych argumentów, aby na równi powalczyć z przeciwnikiem, ale pokazali kilka dni temu wolę walki. Liczę na formalnych gości.

forBet
1.73
Shandong Taishan strzeli gola + Shandong Taishan powyżej 4.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

grupa 40

Qingdao FC vs Guangzhou FC (21.07. godz. 12:00)

O tej samej porze rozpocznie się pojedynek Qingdao FC z Guangzhou FC. Trzeba przyznać, że dziwne było to ostatnie spotkanie w wykonaniu formalnych gości. Mając przez większość meczu sytuacje, gdzie grasz z przewagą zawodnika i tracisz w drugiej połowie dwa gole, nie zdobywając żadnej. To pokazuje, jak ważny był rytm, ponieważ ich rywal Henan Songshan Longmen miał już na swoim koncie jeden rozegrany zaległy mecz. Nie zmienia to faktu, że Qingdao FC pokazało się z beznadziejnej strony i trzeba jak najszybciej wrócić na właściwe tory, aby powoli zapewnić sobie dobrą pozycję przed walką o utrzymanie w Super Lidze. Wrócił Romain Alessandrini i to dobra wiadomość dla formalnych gospodarzy.

Guangzhou FC ma jeden cel- mistrzostwo. Zostało im to odebrane rok temu i nieistniejący już Jiangsu Suning zwyciężył w finale z zespołem z Kantonu. Tej ekipy już nie ma i kolejny rywal po złoto odpada. Formalni goście to z pewnością największy kandydat do pierwszego miejsca na koniec obecnych rozgrywek, ale faworyzowanie to jedno, a trzeba to jeszcze udowodnić na boisku. Po małym falstarcie z Henan Songshan Longmen udało się dosyć pewnie pokonać kolejnego przeciwnika Chongqing Liangjiang Athletic i morale po utracie Paulinho i Talisci zapewne wzrosły. Nie zapominajmy, że doszło tutaj także do kilku zmian, co nie ułatwia pracy trenerowi Fabio Cannavaro. Czy Guangzhou FC pójdzie za ciosem i sięgnie po kolejną wygraną?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 października 2022 01:48.

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Qingdao FC w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Henan Songshan Longmen
 • Qingdao FC znajduje się na 5. miejscu w lidze w grupie A z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Guangzhou FC w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Chongqing Liangjiang Athletic
 • Guangzhou FC znajduje się na 2. miejscu w lidze w grupie A z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka
 • Jest to ich pierwsze bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Tak i wyżej, tak i tutaj zaproponuję trafienie faworyta połączony z pięcioma rzutami rożnymi. Widać, że nie wszystko jeszcze dobrze funkcjonuje u Guangzhou FC, ale łapią powoli swój rytm i tym samym punkty trafiają na ich konto. Qingdao FC to jedna ze słabszych ekip w Super Lidze i powinniśmy to oglądać także dzisiaj. Liczę na dominację klubu z Kantonu, co przełoży się na gola i kornery z ich strony, szczególnie gdy starcie to odbywa się w ich mieście przy wsparciu kibiców.

forBet
1.41
Guangzhou FC strzeli gola + Guangzhou FC powyżej 4.5 rzutów rożnych

Chongqing Liangjiang Athletic vs Shenzhen (21.07. godz. 14:00)

Ostatnim omawianym przeze mnie starciem w Chinach będzie rywalizacja Chongqing Liangjiang Athletic z Shenzhen. Piszę o tym wielokrotnie przy meczach z udziałem formalnych gospodarzy, ale warto o tym przypominać, że borykali się jeszcze niedawno z problemami finansowymi. Te zostały zażegnane, ale ubytki w składzie pozostały i trzeba radzić sobie z zawodnikami, którzy przystali na nowe skromniejsze warunki. Nie ma Adriana Mierzejewskiego, Alana Kardeca, co znacznie osłabiło ofensywę, ale i kilku rodzimych piłkarzy. Nic więc dziwnego, że Chongqing Liangjiang Athletic nie będzie żadną rewelacją, tak jak to było rok temu, ale czeka ich smutna walka o przetrwanie. Czy uda się pozostać w elicie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Shenzhen, którego czekają zmiany. Tak jak pisałem w tytule, obecny trener Jordi Cruyff odchodzi z końcem tego miesiąca do Barcelony i będzie współtworzył projekt z Ronaldem Koemanem. Myślę, że to dobra wiadomość dla formalnych gości, ponieważ dokonane transfery spowodowały, że w zespole tym jest sporo potencjału, ale holenderski szkoleniowiec nie potrafi go uwolnić. Jeżeli w ataku masz takie gwiazdy jak Alan Kardec, czy też Frank Acheampong to trzeba to umiejętnie wykorzystać. Jak na razie nie do końca jest widoczna współpraca pomiędzy tymi napastnikami i nowy trener ma spore pole do popisu. Ostatnie starcie z Cangzhou było dramatyczne, ale ostatecznie wygrane. Czy tym razem będzie łatwiej o komplet punktów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2 października 2022 01:48.

統計(statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Chongqing Liangjiang Athletic w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Guangzhou FC
 • Chongqing Liangjiang Athletic znajduje się na 7. miejscu w lidze w grupie A z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Shenzhen w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Cangzhou
 • Shenzhen znajduje się na 3. miejscu w lidze w grupie A z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Chongqing Liangjiang Athletic 2:0
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 4 zwycięstwami Chongqing Liangjiang Athletic i 1 remisem

Co obstawiać?

Zamykam swojego trebla tym samym zakładem, który był powyżej. Shenzhen tworzy sobie mnóstwo okazji, ale mając takich napastników w składzie, powinno strzelać więcej goli. Niestety skuteczność kuleje. Stawiam na gola i pięć rzutów rożnych formalnych gości. Aż jedenaście kornerów wykonali faworyci w meczu z Cangzhou, mam nadzieję, że przynajmniej pięć pojawi się na ich koncie dzisiaj.

forBet
1.64
Shenzhen strzeli gola + Shenzhen powyżej 4.5 rzutów rożnych

Sprawdź bonusy w Forbet!

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.
 • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

Forbet Chiny na 21.07.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze