Rozpoczynamy ostatni weekend turnieju Flashpoint 3, a w nim jeszcze kilka naprawdę interesujących spotkań, w tym dzisiejsze francuskie derby, pomiędzy Vitality, a DBL Poney. Na samym początku to ta druga ekipa sprawiła ogromną niespodziankę pokonując ekipę Zywoo, która oczywiście była dosyć mocnym faworytem w tym zestawieniu. Dziś te dwie ekipy po raz kolejny będą się ze sobą mierzyć, tym razem w meczu rozstrzygającym o siódmym miejscu w turnieju i chociaż dla drużyny Djoko będzie to naprawdę duży sukces i potężny zastrzyk punktów RMR, tak dla organizacji takiego formatu jak Vitality, walka o siódme miejsce jest bardzo słabym wynikiem, a z pewnością niższym niż oczekiwania zawodników i przede wszystkim fanów. Oprócz francuskich pojedynków mamy też dziś starcie G2 z NiP w łączonym finale drabinek i tutaj stawka jest o wiele wyższa, bo na szali leży awans do wielkiego finału, gdzie już czeka Mousesports. Czy NiP po burzliwej historii podczas tegorocznego Flashpointa da radę awansować do najlepszej dwójki turnieju?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 150PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Vitality – DBL Poney
28.05.2021 r. Godz. 18:00

Zaczynamy oczywiście od wcześniejszego spotkania, czyli od pojedynku na linii Zywoo-NBK! Dzisiaj faworytami są gracze Vitality, chociaż wszyscy wiemy jak to skończyło się za pierwszym razem, DBL wygrywa 2:0 i Vitality spada głęboko do dolnej drabinki. Dziś jednak dla obydwu ekip jest to ostatni mecz w turnieju, nie ma już awansów ani spadków do innych drabinek, jest tylko cel w postaci siódmego miejsca i idącymi za tym punktami RMR. Przypominam, że w perspektywie tegorocznego majora i trzech turniejów kwalifikacyjnych, dla ekipy takiej jak DBL każde 100 punktów więcej może być ostatecznie na wagę złota. Vitality natomiast powinno zagwarantować sobie pozostałe potrzebne punkty na następnych imprezach, chociaż oczywiście im szybciej zgromadzą sobie punkty na swoim koncie, tym lepiej. Co typuję w dzisiejszym pojedynku i czy według mnie będziemy mieć powtórkę z rozrywki, czy tym razem Vitality pokaże klasę?

Moim zdaniem DBL Poney i tak zrobiło wynik ponad stan i powinni być bardzo zadowoleni ze swojego występu na tym turnieju. Według mnie ich dominacja w pierwszym spotkaniu wynikała z zaskoczenia i bardzo słabego dnia Vitality, które w następnych meczach turnieju pokazywało się fenomenalnie w spotkaniach z OG oraz FPX. DBL Poney natomiast wygrało potem jedynie z Anonymo i to w bardzo szarpanym stylu, można wręcz powiedzieć, że to Anonymo przegrało ten mecz, oddając 30. rundę na trzeciej mapie. Francuzi od tamtego momentu zanotowali trzy porażki z rzędu i to z o wiele słabszymi rywalami niż Vitality, z którymi po prostu powinni wygrać w dobrej formie. Według mnie zabrakło im trochę tlenu i już dziś stając naprzeciwko Vitality nie mają ani przewagi zaskoczenia, ani momentum wypracowanego w wyniku wcześniejszych wygranych.

Vitality natomiast po wpadce w pierwszym spotkaniu turnieju, szybko otrząsnęło się i w ładnym stylu wygrali z OG, a następnie na przestrzeni trzech map okazali się być lepsi od FPX. Ich marzenia o dalszej walce pokrzyżowało Heroic, jednak Duńczycy są w tym momencie w topce drużyn, więc ich zwycięstwo nie powinno szczególnie dziwić. Vitality natomiast po zmianach w składzie ciągle szuka swojej najlepszej formy, która pozwoliłaby im wygrywać turnieje, w końcu to oni byli jedną z najbardziej poszkodowanych drużyn przez decyzję Valve co do sześcioosobowych drużyn, bo z tego powodu skład opuścił Nivera. I chociaż obecne Vitality nie jest w formie, w której oczekiwałbym od nich wygranej na Majorze, tak jednak według mnie są oni obecnie w miejscu, w którym powinni pokonać zespół DBL Poney. Mają oni w swoim składzie jednego z najlepszych zawodników w historii CS:GO, który nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu i według mnie to właśnie dzisiaj zapewni on swojej drużynie siódme miejsce na turnieju Flashpoint 3!

Totolotek
1.48
Vitality wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook


G2 Esports – Ninjas in Pyjamas

28.05.2021 r. Godz. 21:00

Drugim spotkaniem na naszym kuponie będzie oczywiście dzisiejszy hit, czyli starcie pomiędzy G2 Esports a Ninjas in Pyjamas w finale łączącym obydwie drabinki. Delikatnymi faworytami są tutaj samuraje, chociaż kursy są dosyć wyrównane, bo obydwie ekipy pokazały się z dobrej strony w różnych spotkaniach. G2 pewnie pokonywało kolejnych rywali w górnej drabince, do momentu aż nie zatrzymało ich Mousesports, natomiast NiP przebyło bardzo długą drogę w tym turnieju, ostatecznie wygrywając z Heroic w finale dolnej drabinki, dzięki czemu awansowali do dzisiejszego spotkania. Tak jak pisałem wyżej, stawka jest ogromna, więc spodziewam się równie ogromnych emocji. Co przewiduję w tym meczu?

Obydwie drużyny spotkały się niedawno, bo w półfinale górnej drabinki i tam stoczyły ze sobą długi i wyrównany pojedynek, jednak ostatecznie to G2 pokazało większą siłę i okazało się być lepszą drużyną. I chociaż NiP we wczorajszym meczu z Heroic zaskoczyło mnie swoją dobrą grą przeciwko Duńczykom, tak według mnie ciągle G2 ma więcej argumentów, zwłaszcza gdy Niko oraz Hunter są w tak dobrej formie. Dla mnie to właśnie dwaj kuzyni dziś będą ustalać warunki na mapie, a dzięki ich świetnej grze to właśnie samuraje wygrają z ninjami. Początkowo myślałem jeszcze nad typem dotyczącym overu 2,5 map, jednak ostatecznie wydaje mi się, że wygrana G2 jest tutaj lepszym wyborem.

Przede wszystkim skłoniły mnie do tego dwie rzeczy, po pierwsze G2 w większości swoich spotkań decyduje się na wykluczenie mapy Overpass, a jest to najlepsza mapa Szwedów, jedyna, na której notowali dłuższą serię zwycięstw, a wiemy, że kwestia map odgrywa bardzo istotną rolę, gdy mówimy o pojedynkach między najlepszymi. W tym wypadku wytrącenie z rąk przeciwnika przewagi w postaci najlepszej mapy zmienia dużo pod kątem rozstrzygnięcia spotkania i według mnie to jeden z kluczowych punktów, dlaczego to G2 wygra to starcie. Drugim aspektem są oczywiście kuzyni Kovac. Niko i Hunter w ostatnich tygodniach prezentują nadzwyczaj wysoką formę i według mnie są najlepszym duo na całym turnieju. W NiP Dev1ce gra dobrze, jednak poniżej swojego dotychczasowego poziomu i dla mnie to właśnie aspekt indywidualny przeważy w zupełności o wyniku tego pojedynku, dlatego też mój kupon zamyka zwycięstwo G2 Esports!


Totolotek
1.70
G2 Esports wygra spotkanie

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 150 PLN

 1. Oferta obowiązuje od dnia 15.04.2021 do dnia 31.05.2021 i dotyczy wyłącznie użytkowników zarejestrowanych w czasie trwania promocji przez link dla strony Zagranie.com i po użyciu kodu promocyjnego.
 2. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN.
 4. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 5. Trafiłeś kupon? Środki z wygranej są Twoje! Przegrałeś…?
 6. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 150 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN
 7. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 8. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 9. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 10. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 31.05.2021 do godz. 23:59.

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esport totolotek 28.05.2021
 1.  

Zaloguj się aby dodawać komentarze