Valorant jak i gdzie obstawiać – to pytanie, które zadają sobie osoby interesujące się esportem i jednocześnie chcące zacząć obstawiać mecze Valoranta. Do tego grona należą też klienci bukmacherów na co dzień nie interesujący się esportem, którzy po prostu chcą zacząć przygodę z nim. W poniższym tekście przedstawię Wam więc kto ma najlepszą ofertę, gdzie szukać informacji oraz analiz i w jaki sposób założyć konto w zakładach bukmacherskich. Zapraszam do lektury.

Valorant jak i gdzie obstawiać?

Jak i gdzie typować Valoranta?

Za nim przejdziemy do tego, gdzie i jak obstawiać Valoranta, to wytłumaczę Wam czym jest ta gra. To najnowsza produkcja Riot Games, twórcy League of Legends, która w niesamowitym tempie rośnie na popularności. Właściciele Lola wielokrotnie pokazywali już, że wiedzą, jak zrobić show i zanosi się na to, że ciągu najbliższych kilku miesięcy nowa produkcja Riotu może zrzucić z tronu CS:GO i realnie być w TOP 3 najpopularniejszych gier esportowych na świecie. Same zasady gry są bardzo proste: na mapie jest dziesięciu graczy podzielonych na dwie drużyny. Do zwycięstwa konieczna jest współpraca zawodników pomiędzy sobą, gdyż same umiejętności indywidualne nie wystarczą. Mecz trwa do trzynastu wygranych rund, przy czym przy wyniku 12:12 jest dogrywka. 

Kliknij TYPY NA VALORANTA i sprawdź nasze propozycje!

Drużyny zdobywają rundy, gdy wykonają określone cele. Atakujący muszą albo wyeliminować wszystkich rywali, albo podłożyć spike’a w wyznaczonych miejscach, a następnie nie dopuścić do tego, żeby obrońcy go rozbroili. Z kolei defensorzy mają odwrotne cele – muszą nie pozwolić na podłożenie bomby lub ją rozbroić. Wcześniej oczywiście mogą spróbować wyeliminować wszystkich przeciwników, tym samym wygrywając też rundę. Zamiast standardowych granatów, jak to jest w przypadku Counter Strike’a, w Valorancie każdy z zawodników gra jednym bohaterem, który ma specjalny zestaw umiejętności. Te służą do taktycznych zagrań, w postaci odcięcia granatem dymnym danego przejścia, czy po prostu zadają obrażenia jak popularne “nade’y” z CS-a. Zasady są proste, a sama rozgrywka przystępna również dla zwykłych graczy, co sprawia, że Valorant staje się coraz popularniejszy. No dobrze, więc zapewne zastanawiacie się, gdzie obstawiać esportowe mecze?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie obstawiać Valoranta?

No dobrze, skoro już wiecie, na czym polega Valorant i jakie są jego podstawy, to przejdźmy do tego, gdzie warto obstawiać mecze esportowe. Odpowiedni wybór bukmachera jest bardzo ważny, gdyż dzięki temu będziecie mieli lepsze możliwości jeżeli chodzi o ofertę, większe kursy, czy np. grę bez ryzyka. Dlatego za nim przejdę do tego jak typować, to postaram się przedstawić dwóch najlepszych bukmacherów. Pierwszym z nich jest STS, a drugim forBET. Obydwaj operatorzy mocno stawiają na esport i zazwyczaj posiadają najlepszą ofertę dla graczy sportów elektronicznych. Jeżeli nie macie założonego konta w STS, to możecie to zrobić klikając w nasz specjalny link i zakładając je z kodem promocyjnym ZAGRANIE

sts rejestracja screen

Strona przekieruje Was bezpośrednio do miejsca, w którym będziecie mogli założyć konto. Następnie wystarczy, że wypełnicie podstawowe dane i będziecie mogli już korzystać z oferty tego bukmachera. Jeżeli założyliście konto z naszym kodem, to możecie liczyć na bonusy na start, a w tym pakiecie jest m.in. freebet o wartości 30 złotych, czy zakład bez ryzyka aż do 230 złotych. Skoro już macie konto, to w zakładce esport znajdziecie często propozycje na mecze esportowe Valoranta. W tym miejscu należy wyraźnie powiedzieć, że często STS jako pierwszy dodaje ofertę na mecze w Valo, a do tego ma wysokie kursy. Tak było chociażby w przypadku Red Bull Home Grounds, a także w VCT NA. 

valorant typy sts

Z kolei forBET często typy na Valoranta dodaje w dniu meczowym, ale również posiada ciekawą ofertę. Do tego w innych grach bukmacher przyzwyczaił nas do tego, że ma najwięcej zakładów, więc można spodziewać się, że szybko do tego grona dołączą też propozycje na Valoranta. W tym wypadku kursy często są bardzo zbliżone do tych, proponowanych przez STS, a czasami nawet większe. Jeżeli szukacie bukmachera pod obstawianie Valoranta, to możemy polecić właśnie tych dwóch operatorów. 

Co obstawiać w Valorancie?

Skoro już wiecie, gdzie możecie obstawiać mecze Valoranta, to przejdźmy do tego, co można obstawiać. Zazwyczaj bukmacherzy dodają ofertę jedynie na zakłady 1/2, czyli zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny. Zapewne dość szybko się to zmieni, jednak należy pamiętać, że operatorzy też potrzebują czasu na wdrożenie odpowiedniej oferty. Riot Games na 2021 rok przewidziało główny cykl zmagań esportowych, wokół którego będzie kręciła się cała scena. Szereg turniejów zostanie zwieńczonych mistrzostwami świata, a w nich wezmą udział tylko najlepsi z najlepszych. W lutym 2021 roku rozpoczną się zmagania w ramach Valorant Championship Tour zarówno w Europie, jak i Ameryce. 

To właśnie turnieje VCT możecie głównie obstawiać u bukmacherów. Często zdarzy się też, że będziecie mogli stawiać spotkania, w których grają Polacy. Nasi rodacy stanowią o sile najlepszych ekip na świecie, w tym G2 Esports. W G2, obecnie najlepszej drużynie na świecie, rywalizują zeek oraz PaTiTek. W ubiegłym roku nasi rodacy triumfowali w wielu turniejach, a do tego na naszym rodzimym podwórku było też kilka ciekawych inicjatyw. Jedną z nich był Polish Esport Cup, gdzie nawet amatorskie drużyny mogły spróbować swoich sił. Turniejów do obstawiania w Valorancie jest dość dużo. Pamiętajcie, że propozycje na spotkania Valoranta znajdziecie na Zagranie w ramach typów dnia!

Zagranie na esport

Jak obstawiać Valoranta?

Zapewne zastanawiacie się też, w jaki sposób najlepiej obstawiać mecze Valoranta, gdzie możecie znaleźć ciekawe typy i potrzebne statystyki? Pamiętajcie, że na Zagranie znajdziecie propozycje zakładów, które można zagrać – wszystko to w ramach typów esportowych. Aby móc dobrze typować spotkania Valoranta przede wszystkim potrzebna jest wiedza na temat konkretnych drużyn, ich formy, a także jak sobie radzą na rywali. Bardzo ważny jest również odpowiedni dobór map oraz kompozycja w zespole. Potrzebne statystyki są dostępne na różnych portalach internetowych. 

Z ważnych rad należy jasno powiedzieć, że nie zawsze faworyci według kursów bukmacherskich wygrywają swoje spotkania. Często jest tak, że to underdogi wygrywają, a takie rzeczy można przewidzieć właśnie poprzez obserwacje statystyk H2H, czy format rozgrywek. Warto to mieć na uwadze. 

Tak jak wyżej wspomniałem, na Zagranie znajdziecie darmowe propozycje kuponów, które możecie zagrać u polskich bukmacherów. Nasi eksperci przygotowują propozycje nie tylko na spotkania z Europy, ale również te odbywające się za oceanem, czy też bezpośrednio na polskim podwórku. Valorant to wciąż rozwijająca się gra, która zdobywa na popularności, więc z czasem samych typów będzie odpowiednio więcej. 

Jak i gdzie obstawiać Valoranta – podsumowanie

STS i forBET to czołowi bukmacherzy, jeżeli chodzi o ofertę Valoranta w naszym kraju. Jednak należy pamiętać, że oprócz nich, możecie też skorzystać z propozycji innych operatorów. Valorant cały czas się rozwija, więc wkrótce do tego grona zapewne dołączą inni operatorzy i być może powstaną dedykowane bonusy bukmacherskie poświęcone tej dziedzinie esportu, tak jak to jest w przypadku chociażby CS:GO. Na Zagranie na bieżąco informujemy Was o tym, więc dzięki temu nie przegapicie żadnej ciekawej promocji. 

FAQ

🤔 Gdzie obstawiać Valoranta?

Mecze Valoranta możesz obstawić u polskich, legalnych bukmacherów. Wśród nich są chociażby STS i forBET, czyli dwaj znani operatorzy. Wspomniane zakłady bukmacherskie często mają najszybciej ofertę, a także jest ona dość duża.

👉 Jak obstawiać mecze Valoranta?

Aby obstawiać mecze Valoranta z dobrą skutecznością trzeba mieć wiedzę na temat drużyn i sprawdzić najważniejsze statystyki. Na Zagranie znajdziesz propozycje zakładów, które można zagrać u polskich bukmacherów.

🎁 Czy mogę skorzystać z bonusów bukmacherskich na Valoranta?

Jeżeli założysz konto u polskich bukmacherów z naszymi specjalnymi kodami promocyjnymi, to otrzymasz bonusy. Te do wykorzystania są m.in. na mecze esportowe, w tym właśnie Valoranta. Takie rzeczy, jak zakład bez ryzyka otrzymasz np. w STS, czy forBET.