Rekordzista – Boro: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Rekordzista - Boro

Rekordzista – Boro: typy na walkę. Pierwsze starcie podczas Clout MMA 4 zapowiada się naprawdę interesująco. I choć kursy jasno wskazują, że faworytem jest Sobierajski, to z pewnością nie będzie miał on łatwej przeprawy z Borkowskim. Czego więc należy spodziewać się po ich starciu? Analizę i typy na Rekordzista – Boro znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Rekordzista – Boro, typy i przewidywania

Zarówno Rekordzista, jak i Boro dopiero niedawno rozpoczęli przygodę z freakami, dlatego też znaleźli się na samym początku karty walk Clout MMA 4. Pierwszy z zawodników ma bowiem 3 stoczone pojedynki, a dla drugiego z nich będzie to pierwszy oficjalny występ solo na dużej gali w naszym kraju. Co więc obstawiać?

Rekordzista pokazał się z dobrej strony w każdym swoim dotychczasowym występie, wygrywając każdą z trzech walk. W swoim pierwszym występie pokonał Kamila Hassana, a następnie Pająka i Szuliego, więc zawodników, którzy potrafią się bić, co udowadniali nie raz. Wydaje się więc, że Wojciech Rekordzista Sobierajski może zagościć na dłużej w świecie freak fightów i to z szansą na duże walki. Boro dał się poznać z dość niestandardowej walki, bowiem stanął naprzeciw 10 rywali podczas Clout MMA 2. Co ciekawe to on okazał się zwycięzcą, bowiem rozbił wszystkich swoich rywali. Teraz czeka go jednak piekielnie trudna przeprawa. Jaki typ warto rozważyć?

Tak naprawdę biorąc pod uwagę ostatnie występy obu zawodników, to wydaje się, że nie należy oczekiwać zakończenia pojedynku decyzją sędziowską. Co prawda 2 z 3 walk Rekordzisty kończyły się właśnie w ten sposób, jednak patrząc na klasę jego rywali, a także fakt, że w ostatnim starciu walczył w boksie, może nieco zaburzyć postrzeganie Sobierajskiego i jego umiejętności. Z pewnością ruszy na rywala i szybko będzie chciał skończyć walkę. Należy jednak pamiętać, że Boro także pokazał klasę podczas jedynego swojego występu, gdzie musiał mieć siłę na 10 przeciwników. Początkowe walki miał naprawdę niezłe, jednak gdy doszło zmęczenie, to nadział się na kilka ciosów rywali, które mogły skończyć się dla niego bardzo kiepsko. Dlatego też sądzę, że właśnie te aspekty wykorzysta Sobierajski i stąd mój typ na to, że walka zakończy się przed czasem. A po więcej typów na Clout MMA 4 zapraszam standardowo na naszą witrynę.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję: NIE
Kurs: 1.85
Zagraj!

Rekordzista – Boro, kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wystawione przez Fortunę na pojedynek Rekordzista – Boro nie powinny dziwić. W końcu Sobierajski nie przegrał jeszcze ani jednego z trzech swoich dotychczasowych pojedynków, a Borkowski nie miał jeszcze okazji zmierzyć się w standardowej walce MMA. Dlatego też faworytem jest Rekordzista. A jeżeli chciałbyś obstawić to starcie czy jakiekolwiek inną walkę, to warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA 4, dzięki któremu możesz liczyć na interesujące promocje startowe.

Kursy na walkę Rekordzista - Boro
Fortuna
1.30
Rekordzista
2.92
Boro
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Mimo wskazania w roli murowanego faworyta, według Fortuny można spodziewać się walki w pełnym wymiarze czasu. Z pewnością wpływ miała na to świetna wytrzymałość Bora w jego jedynym jak dotąd występie, ale też fakt 2 z 3 walk Rekordzisty zakończonych decyzją. Mimo to rozważyłbym under rundowy, bowiem Sobierajski wydaje się być dużo lepiej przygotowanym do tej walki, a co za tym idzie – szybko powinien zakończyć starcie.

Kursy na liczbę rund w walce Rekordzista - Boro
Fortuna
2.25
Poniżej 2.5 rund
1.50
Powyżej 2.5 rund
Zagraj!

Rekordzista – Boro, kto wygra walkę?

Podsumowując, myślę że zwycięstwo Bora byłoby naprawdę sporą niespodzianką. Za Rekordzistą przemawia mnóstwo aspektów – od lepszego przygotowania, warunków fizycznych po doświadczenie w klatce. Dlatego też wskażę na Rekordzistę.

Rekordzista wygra walkę
Kurs: 1.30
Zagraj!

Rekordzista – Boro, gdzie oglądać

Pojedynek Rekordzisty z Boro standardowo będziesz mógł śledzić wyłącznie za pośrednictwem internetu. Tak naprawdę nie znajdziesz ani jednej darmowej transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić wszystkie 10 walk zbliżającej się gali. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać Clout MMA 4, to szczegółowe informacje znajdziesz w osobnym tekście.

Rekordzista – Boro, transmisja w TV i stream online

Tak naprawdę transmisja w TV ze starcia Rekordzista – Boro nie będzie dostępna, z resztą tak samo nie należy spodziewać się żadnego innego pojedynku w telewizji. Oznacza to, że opisywane starcie będzie dostępne jedynie jako stream online. Mianowicie gale MMA, a już szczególnie te freakfightowe nie są transmitowane w otwartych kanałach telewizyjnych, a jedynie po wykupieniu PPV.

Typy na Rekordzista – Boro

Na konie warto jeszcze wspomnieć o samym obstawianiu Clout MMA 4. Ofertę na tę galę znajdziesz jedynie w Fortunie, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze tam konta, to warto rozważyć opcję rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać między innymi z 3 cashbacków o łącznej wartości nawet 300 PLN. A co jeszcze obstawić na tę walkę? Zbierając wszystkie powyższe informacje na temat obu zawodników, a także biorąc pod uwagę ich formę i ostatnie występy, zdecyduję się na wygraną Sobierajskiego przed czasem.

Sobierajski wygra przed czasem
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze