Potężny Maribor i Dudelange z awansami do kolejnej rundy eliminacji LK? Gramy o 206 PLN!

Zawodnik Mariboru

Dzisiaj postanowiłem zajrzeć jeszcze do kolejnych 2 spotkań podczas eliminacji do fazy grupowej Ligi Konferencji. Meldujemy się na Malcie oraz w Irlandii. Birkirkara podejmie Maribor, a St. Patricks Dudelange. Liczę na gości, zapraszam do lektury!

Baner go+BET

Birkirkara – Maribor: typy i kursy bukmacherskie (20.07.2023)

Gospodarze całkiem dobrze spisali się w Słowenii. Przypomnijmy, że Birkirkara wywiozło z Mariboru wynik 1:1, co daje nadzieję na awans do kolejnej rundy eliminacji do fazy grupowej Ligi Konferencji. Naturalnie trzeba jeszcze wygrać w rewanżu i zadanie nie będzie łatwe, ponieważ faworyt jest jasny. Dodatkowo jeżeli spojrzymy na statystyki pierwszego starcia, to przeciwnik zdominował ekipę z Malty, zabrakło jednak skuteczności. Przyjezdni to uznana marka w środkowej części Europy. W przeszłości udawało się awansować nawet do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale ostatnie lata nie przynoszą większych sukcesów. Maribor zakończył poprzedni sezon na 3. pozycji, dlatego też ambicje są spore, aby w nowych rozgrywkach znacznie się poprawić. Na ten moment najważniejsze są kwalifikacje do Ligi Konferencji. Czy faworyt stanie na wysokości zadania? Sprawdź inne typy dnia!

Statystyki:

 • Birkirkara nie rozpoczęło jeszcze sezonu ligowego na Malcie
 • Birkirkara to 2. drużyna maltańskiej ekstraklasy z sezonu 2022/2023
 • Maribor nie rozpoczął jeszcze sezonu ligowego w Słowenii
 • Maribor to 3. drużyna słoweńskiej ekstraklasy z sezonu 2022/2023
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 2 remisami i 3 zwycięstwami Mariboru

Co obstawiać?

Nie ulega wątpliwości, kto będzie dominował w tym meczu. Maribor ma o wiele większe możliwości od Barikary i tym samym spodziewam się, że przyjezdni przejmą inicjatywę. Stawiam na minimum 6 rzutów rożnych faworytów. Tydzień temu ekipa ze Słowenii popisała się 10 kornerami. Liczę, że i tym razem stałe fragmenty gry będą mocną siłą gości. Skorzystaj z kodu promocyjnego w GO+BET!

Maribor powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65
Zagraj!

Grupa Zagranie

St. Patricks – Dudelange: typy i kursy bukmacherskie (20.07.2023)

Czas na stolicę Irlandii i rywalizację St. Patricks z Dudelange. Gospodarze nie popisali się przed tygodniem. Tak naprawdę udało się oddać tylko 1 celny strzał i ten dał gola. Pozostała część meczu to już dominacja przeciwnika, który mógł podwyższyć wynik, ale tej szansy nie wykorzystał. St. Patricks musi zdecydowanie poprawić swoją grę, jeżeli myśli o awansie do kolejnej rundy. Na własnym obiekcie powinno być o to łatwiej. Dudelange jest znanym projektem szczególnie w Polsce, ponieważ w ostatnich latach kluby z Ekstraklasy mierzyły się z tym zespołem. Pojawiały się wpadki, ale też triumfy, dlatego nie należy lekceważyć gości. Przyjezdni jeszcze niedawno występowali w fazie grupowej europejskich pucharów, cel na ten sezon jest podobny. Jak na razie drużyna z Luksemburga jest o krok bliżej od swojego rywala. Czy Dudelange obroni zaliczkę? Zajrzyj do innych typów na Ligę Konferencji!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie St. Patricks w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Cork City
 • Patricks znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 43 punktów
 • Ich bilans meczów domowych w lidze to 8 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki
 • Dudelange nie rozpoczęło jeszcze sezonu w Luksemburgu
 • Dudelange to 3. drużyna luksemburskiej ekstraklasy z sezonu 2022/2023
 • Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Dudelange 2:1
 • Było to jedyne bezpośrednie spotkanie obu klubów w historii

Co obstawiać?

Zapewne to St. Patricks przejmie inicjatywę, ale wierzę w Dudelange, które stworzyło sobie masę szans przed tygodniem. Stawiam na gola przyjezdnych. 8 do 1 w celnych strzałach w pierwszym starciu to zatrważająca statystyka. Goście poszukają swoich okazji w kontratakach oraz w stałych fragmentach gry i mam nadzieję na przynajmniej jedno trafienie Dudelange. Doświadczenie może być kluczowe w tym dwumeczu.

Dudelange strzeli gola
Kurs: 1.42
Zagraj!

LK 20.07. GO+BET

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze