Daniel Omielańczuk – Kamil Minda: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Daniel Omielańczuk podczas walki

Typy na Daniel Omielańczyk – Kamil Minda. Podczas najbliższej gali Clout MMA 4 na karcie walk znalazło się miejsce dla 10 pojedynków, z których niektóre zapowiadają się do prawdy znakomicie! Akurat w tym artykule znajdziecie analizę i typy na Omielańczuk – Minda. Jeżeli interesują Was zatem sylwetki obydwu zawodników i propozycje zakładów na to starcie, to serdecznie zapraszam do sprawdzenia artykułu.

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Chcesz obstawić kupon na sobotnią galę Clout MMA 4?

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij aż 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN!

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda, typy i przewidywania

Nim same typy na Omielańczuk – Minda, krótkie przedstawienie sylwetki obu zawodników i sama analiza! Tę rozpocznę od Daniela, który oczywiście jest znaną i uznaną postacią w sportach walki, a w CV ma ponad 40 pojedynków! Omielańczuk jest oczywiście zawodowym fighterem, który wielokrotnie bił się na galach KSW, oraz UFC i mówimy tu zdecydowanie o jednym z najlepszych pod względem sportowym zawodników w całym polskim świecie freak-fightów. Mający na karku 41 lat Omielańczuk postanowił zawitać jeszcze do świata freak-fightów i zadebiutował na gali Clout MMA 2, na której pokonał Denisa Załęckiego w wyniku wielokrotnych fauli rywala i unikania przez niego walki. Omielańczuk ze względu na swoje niepodważalne umiejętności i doświadczenie będzie również wyraźnym faworytem najbliższego pojedynku z Kamilem Mindą. Zerknijcie koniecznie na kartę walk Clout MMA 4, a ja przechodzę już do popularnego King Konga!

Drugi z Panów również należy do zawodowych sportowców i ma na swoim koncie wiele pojedynków na galach takich jak OKTAGON, Wotore, czy RFA. Popularny King Kong również najlepsze czasy w zawodowym sporcie ma już za sobą, ponieważ na karku ma 39 wiosen. Minda, podobnie jak Omielańczuk, ma już za sobą debiut we freak-fightach i tak jak jego najbliższy przeciwnik, walczył na gali Clout MMA 2. Z tą różnicą, że wówczas mierzył się ze znacznie silniejszym rywalem i ostatecznie w formule K1 okazał się słabszy od Denisa Labrygi. Kamil Minda będzie zatem chciał zrehabilitować się za ową wpadkę i sprawdzić niespodziankę na 4. odsłonie Clout MMA. Warto tu zaznaczyć, że pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej. W mojej opinii sam pojedynek może zakończyć się przed czasem. Omielańczuk dysponuje bardzo dobrą stójką i jest zawodnikiem wszechstronnym. Obaj Panowie dysponują silnym uderzeniem, a ich poprzednie pojedynki kończyły się przed czasem. W mojej opinii typy na Omielańczuk – Minda na zakończenie walki przed czasem są więc warte gry!

Walka zakończy się na punkty lub przez TD - nie
Kurs: 1.85
Zagraj!

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o typy Clout MMA 4 na zwycięzcę tej konkretnej walki, bukmacher Fortuna w roli wyraźnego faworyta stawia tutaj Daniela Omielańczuka. Zawodnik ten walczył przecież w największych organizacjach MMA na świecie i wygrywał swoje pojedynki w UFC! Kamil Minda dysponuje mniejszym doświadczeniem i mimo wszystko nie ma w swoim rekordzie tak znakomitych zawodników. W dodatku King Kong w debiucie na Clout MMA 4 okazał się słabszy od Labrygi. Poniżej znajdziecie więc aktualne kursy na omawiany pojedynek:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.20
D. Omielańczuk
3.60
K. Minda
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Nasz kod promocyjny Clout MMA 4 pozwala obstawić typy na Omielańczuk – Minda bez ryzyka do 300 PLN! A bukmacher Fortuna w swojej ofercie zaproponował również kursy na rezultat końcowy, czy liczbę stoczonych rund! Sam wyżej proponowałem zakład na zakończenie pojedynku przed czasem, natomiast poniżej znajdziecie aktualne przeliczniki na dystans trwania pojedynku:

Kursy na over/under 2.5 rund

Fortuna
1.60
+2.5 rund
2.06
-2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o moje predykcje i typy na Omielańczuk – Minda, to uważam, że faworyzowany przez bukmacherów Daniel bez większego problemu zdoła zwyciężyć ten pojedynek! Różnicę tu powinno zrobić nie tylko doświadczenie z największych organizacji MMA na świecie, ale również same umiejętności. W mojej opinii te są wyraźnie po stronie Omielańczuka i w formule bokserskiej będzie on w stanie pokonać Kamila Mindę, który niedawno okazał się słabszy od Denisa Labrygi!

D. Omielańczuk wygra
Kurs: 1.20
Zagraj!

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda, gdzie oglądać?

Na chwilę zostawiam temat typów na Omielańczuk – Minda i przejdę do tematu oglądania Clout MMA 4, jak i samego pojedynku! W przypadku gal freak-fightowych niemalże od zawsze korzystać można ze streamów online, które to nabyć można po wykupieniu PPV. Podobnie jest w tym przypadku, a zatem walkę Omielańczuka z Mindą zobaczyć będzie można za sprawą transmisji dostępnej na stronie organizatora gali, czyli na cloutmma.tv!

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda, transmisja w TV za darmo

Jeżeli chodzi o transmisję w TV ze starcia Omielańczuka z Mindą, to niestety nie będzie możliwości zobaczenia tego pojedynku na żadnym kanale telewizyjnym. Istnieje jednak metoda, dzięki której galę Clout MMA 4 będzie można obejrzeć na telewizorze. Do tego potrzebny będzie jednak stosunkowo nowy odbiornik z funkcją SMART. Na takim urządzeniu należy wejść na stronę organizacji, a następnie włączyć stream online na żywo. Niezbędne będzie tu również stabilne połączenie z Internetem!

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda, stream online

Jeżeli chodzi o stream online ze starcia Omielańczuk – Minda, to oczywiście taki stream będzie płatny. Wspomniałem już, że opcją pozwalającą obejrzeć to starcie, będzie zakup PPV. Taki dostęp do gali znajdziecie na oficjalnej stronie organizacji, czyli cloutmma.pl. Cena PPV, w zależności od opcji, jaką wybierzecie, kosztować będzie 39.99 PLN lub 44.99 PLN! Są to dość standardowe stawki za dostęp do gali freak-fightowej i warto zaznaczyć, że we wspomnianych cenach otrzymacie dostęp do wszystkich pojedynków sobotniej gali!

Typy na Daniel Omielańczuk – Kamil Minda

Co warto obstawiać na Clout MMA 4 i ten konkretny pojedynek? Jeżeli szukacie bardziej ryzykownych typów na Omielańczuk – Minda, oraz nieco wyższych kursów, to polecam zagrać zakład na zwycięstwo faworyta przed czasem. Uważam, że będzie on w stanie znokautować Kamila Mindę, który mimo wszystko jest zawodnikiem mniej renomowanym, a większość swoich przegranych starć notował właśnie przed czasem! Tego rodzaju typy na Omielańczuk – Minda wiążą się z kursem w wysokości aż 2.50! Powodzenia!

D. Omielańczuk wygra przed czasem
Kurs: 2.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze