Lexy – Linkimaster: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.03.2024

Typy na walkę Lexy - Linkimaster

Lexy – Linkimaster: typy na walkę wieczoru Clout MMA 4. Po raz pierwszy w historii federacji Clout w main-evencie zobaczymy panie. Naprzeciw siebie staną solidne freak fighterki, jednak nie powinno dziwić, że murowaną faworytką do zwycięstwa jest Marta Linkiewicz. Czy mimo to założycielka Clout powalczy o zwycięstwo? Analizę i typy na Lexy – Linkimaster znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 4? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz trzy cashbacki o łącznej wartości nawet 300 PLN!

Baner Fortuny na Clout MMA 4

Lexy – Linkimaster, typy i przewidywania

Choć starcie Lexy z Martą Linkiewicz w karcie walk Clout MMA 4 budzi sporo emocji, to trudno spodziewać się innego rezultatu niż zwycięstwo Linkimaster. Świadczą o tym także kursy bukmacherskie, które jasno określają, która z zawodniczek ma zwyciężyć. Co więc warto rozważyć podczas obstawiania walki wieczoru Clout MMA 4?

Lexy Chaplin swoją ostatnią walkę stoczyła podczas High League 6, a miało to miejsce blisko rok temu. Wtedy też pokonała Paulinę Hornik, rozbijając ją w 2. rundzie pojedynku. Ogólny bilans Lexy wynosi 3 zwycięstwa i porażkę, której doznała w swoim debiucie w klatce. Linkimaster natomiast na koncie 8 pojedynków, a jej rekord wynosi 5-3. Do tej pory dwukrotnie musiała uznać wyższość Lil Masti, a w swoim ostatnim pojedynku z zeszłego roku poległa w starciu z Ewą Brodnicką. Tym razem czeka ją dużo łatwiejsza rywalka i dlatego też należy spodziewać się zwycięstwa Linkiewicz. Co jednak typować w walce Lexy – Linkimaster?

Nadchodząca walka zapowiada się dość jednostronnie i dlatego warto omijać obstawienie zwycięzcy tego starcia. W końcu szanse Lexy są bliskie 0, natomiast kurs na wygraną Linkimaster wynosi 1.10. Dlatego też przyjrzałem się bliżej ich ostatnim występom pod względem liczby rund, które panie stoczyły. I tak, w 5 z 8 stoczonych walk Linkimaster to sędziowie decydowali o zwyciężczyni starcia, natomiast w przypadku Lexy decyzją skończyły się 2 z 4 występów. Mimo to, biorąc pod uwagę nie tylko formę, ale też umiejętności i doświadczenie w klatce, myślę że tym razem walka nie potrwa pełnego dystansu. Linkimaster powinna poradzić sobie z rywalką i tym samym zakończyć walkę maksymalnie na początku 3. rundy. A po więcej typów na Clout MMA 4 zapraszam oczywiście na naszą stronę internetową.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 2.25
Zagraj!

Lexy – Linkimaster kursy bukmacherskie

Tak jak wspomniałem, kursy bukmacherskie na Lexy – Linkimaster jasno wskazują, że w grę wchodzi tylko zwycięstwo Marty Linkiewicz. Nie powinno to jednak dziwić, bowiem walczyła ona z dużo silniejszych rywalkami i jest na wyższym poziomie sportowym niż Lexy. Dlatego też kursy przygotowane przez Fortunę wyglądają w taki sposób.

Kursy na walkę Lexy - Linkimaster
Fortuna
4.95
Lexy
1.10
Linkimaster
Zagraj!

Lexy – Linkimaster, kto wygra walkę?

Choć wydawać by się mogło, że w walce wieczoru powinni stanąć wyrównani fighterzy, którzy dadzą świetny popis w klatce, to tym razem trzeba nastawić się na jednostronny pojedynek. Bez wątpienia Linkimaster ma dużo więcej atutów niż Lexy Chaplin i dlatego należy oczekiwać zwycięstwa Linkiewicz. Natomiast gdybyś chciał zobaczyć tę walkę czy jakąkolwiek inną z nadchodzącej gali, to warto zapoznać się z tekstem dotyczącym tego gdzie oglądać Clout MMA 4.

Linkimaster wygra walkę
Kurs: 1.10
Zagraj!
Baner Fortuny na Clout MMA 4

Lexy – Linkimaster kursy na liczbę rundę

Według bukmacherów walka wieczoru pomiędzy Lexy a Linkimaster powinna rozegrać się na pełnym dystansie. Wszystko za sprawą ostatnich potyczek obu fighterek. Tak jak wspomniałem nieco wyżej 2 z 4 walk Lexy i 5 z 8 Linkimaster kończyło się decyzją sędziów. Mimo to, kiedy staną naprzeciw siebie, powinniśmy zobaczyć nieco krótszą walkę – w końcu sportowo dużo lepiej wygląda Marta Linkiewicz, która powinna zakończyć walkę przed czasem i tym samym rozważyłbym under rundowy. A gdybyś chciał dodatkowo obstawić tę galę, to warto przyjrzeć się temu, jak wygląda kod promocyjny na Clout MMA 4!

Kursy na liczbę rund w walce Lexy - Linkimaster
Fortuna
2.25
Poniżej 2.5 rund
1.50
Powyżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Lexy – Linkimaster

Skoro poznałeś już typy na Lexy – Linkimaster, to warto także pochylić się nad tym, co oferują bukmacherzy na nadchodzącą galę. I tak, obstawiać Clout MMA 4 możesz jedynie w Fortunie. Mianowicie bukmacher ten posiada prawo do organizowania zakładów na tę galę na wyłączność i dlatego też to jedyne miejsce, gdzie wytypujesz zdarzenia na sobotnie walki. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, to warto przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki czemu możesz liczyć nawet na 3 cashbacki na start o łącznej wartości nawet 300 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze