Kolejny polski dublet w rzutni? Kto najlepszy na 200m? Gramy w Fortunie o 518 PLN!

typy lekkoatletyczne tokio 2020 fortuna

Po wczorajszym fantastycznym konkursie rzutu młotem pań czekamy na kolejne wielkie emocje w tej konkurencji, z tym że u panów. Tutaj reprezentanci Polski powinni odegrać najważniejsze role i rozdawać medale w rzutni. Czekamy także niecierpliwie na finał biegu na 200 metrów – tam Andre de Grasse po brązowym medalu chciałby zdobyć pierwsze złoto na dużej imprezie, ale rywali ma godnych – czy uda mu się ich pokonać? Gramy w Fortunie lekkoatletyczne AKO 5.89!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny – zanim przejdziesz do analizy poznaj recenzję na temat tego bukmachera na Zagranie.com

Dublet za dubletem?

Wczoraj Anita Włodarczyk zwyciężyła w swojej rywalizacji, a Malwina Kopron o włos przegrała srebro, choć brązowy medal jest i tak wielkim sukcesem dla 26-latki. Dziś Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki będą chcieli co najmniej wyrównać to osiągnięcie i zdobyć dwa medale w swoim finale, co nie jest niemożliwe, a wręcz prawdopodobne. Polacy w tej konkurencji dominują nie od wczoraj. Fajdek jest czterokrotnym mistrzem świata, trzykrotnym medalistą mistrzostw Europy – do kolekcji brakuje mu jeszcze tylko krążka z Igrzysk Olimpijskich. Wojciech Nowicki medal z igrzysk już ma – w Rio stanął na najniższym stopniu podium, podobnie jak trzy razy miało to miejsce podczas mistrzostw globu. W 2018 roku utarł nosa swojemu koledze z reprezentacji i wygrał mistrzostwa Europy. Od 2015 roku nie schodzi z podium najważniejszych lekkoatletycznych imprez. Czyżby szykował nam się pojedynek polsko-polski o złoty medal? Niewykluczone, ale ochotę na włączenie się do rywalizacji ma także Rudy Winkler, który osiągnął drugi wynik w eliminacjach a także trzy razy przekraczał barierę 80 metrów w tym sezonie.

Razem z naszym kodem z początku artykułu możesz odebrać najwyższy bonus w Fortunie, czyli u bukmachera z którym dziś typujemy.

Co gramy?

Za Polakami stoi przede wszystkim doświadczenie. Pamiętając, co Paweł Fajdek zrobił w Londynie i Rio wiemy jak wielka presja ciąży na sportowcach podczas Igrzysk Olimpijskich. Amerykańscy lekkoatleci nie spisują się na miarę oczekiwań w Tokio i presja na Winklerze może być jeszcze większa. Amerykanin najlepszy występ na dużej imprezie zanotował dwa lata temu w Dosze, gdzie był 11. Wcześniej w igrzyskach olimpijskich lub mistrzostwach świata nie przechodził przez kwalifikacje. Polacy mają aż 13 z 18 pierwszych wyników na tegorocznych listach światowych. To absolutna dominacja – do Pawła Fajdka należą cztery z pięciu pierwszych rezultatów. Jednak znów Fajdek miał problemy w kwalifikacjach i nie wiemy czy uda mu się za trzecim razem przełamać w finale. Wojciech Nowicki daje gwarancję spokoju i dobrego wyniku od 2015 roku. I to w jego kierunku pójdzie nasz typ. W tym roku sześciokrotnie osiągał 80 metrów, niewiele zabrakło także w kwalifikacjach do tej bariery. Regularnie staje na podium wielkich imprez i nie czuje presji, a w eliminacjach w Tokio – podobnie jak Anita Włodarczyk – swój rzut oddał na pełnym luzie i ma jeszcze w zanadrzu kilka metrów. Sądzę, że Nowicki zdobędzie złoto lub srebro w dzisiejszym konkursie rzutu młotem.

Wojciech Nowicki zajmie miejsca 1-2 w rzucie młotem
Kurs: 1.90
Zagraj!

grupa

Drugi sprint – drugi medal? Koronny dystans dla Kanadyjczyka?

W pierwszych typach na Igrzyska Olimpijskie i zawody lekkoatletyczne stawiałem na Andre de Grasse i to przyniosło profit. Kanadyjczyk jednak najlepiej czuje się na dystansie nie 100, a 200 metrów i to pokazał chociażby w półfinale, gdzie odpuszczając ostatnie metry osiągnął rezultat 19,73, co znaczy, że de Grasse ma jeszcze trochę baterii w nogach i finał może stać na poziomie 19,50 lub nawet szybszym. Trzeci na 100 metrów zawodnik biegał już podobne czasy na dwukrotnie dłuższym dystansie, jednak nie są one uznawane ze względu na zbyt mocny wiatr. Jego największym rywalem będzie Noah Lyles, który wyrwał mu złoto w Dosze w 2019 roku. Pora na rewanż?

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? Opinie o tym bukmacherze poznasz tutaj -> https://zagranie.com/fortuna-online-opinie-jak-to-wyglada-naprawde/

Co gramy?

Tym razem stawiam ponownie na Kanadyjczyka i liczę, że uda się zrewanżować Lylesowi, który w Tokio ma kłopoty. W swoim półfinale nie zajął pierwszych dwóch miejsc, które dawały bezpośredni awans, a na ostatnich metrach dał się pokonać Liberyjczykowi i tylko czas 19.99 dał mu awans do gry o medale. Łącznie to piąty wynik, a wyprzedza go także jego rodak Kenneth Bednarek, który kilkanaście metrów półfinału przebiegł z de Grasse patrząc na siebie i kontrolując stawkę do samego końca. De Grasse wygląda w stolicy Japonii fantastycznie – pobił życiówkę na setkę, zdobył brąz na tym dystansie, na dwa razy dłuższym jak na razie też nie zawodzi – pobił życiówkę w półfinale ze sporym zapasem sił, na drugiej setce wszystko miał pod kontrolą i wydaje się, że to jest główny kandydat do złota. Doświadczenie to jest coś, co na pewno pomoże Kanadyjczykowi. Czy to wystarczy by sięgnąć po upragniony złoty medal, którego jeszcze nigdy nie wywalczył? Oby tak właśnie się skończyło. Fortuna Zakłady Bukmacherskie złoto Andre de Grasse wycenia na 3.10 i to jest mój typ na te zawody.

Andre de Grasse wygra na 200 m
Kurs: 3.10
Zagraj!

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

typy lekkoatletyczne igrzyska olimpijskie tokio 2020 3.08.2021 fortuna

fot. Zhang Chuanqi

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze