Islandia rzutem na taśmę zapewni sobie awans do półfinału EURO U19? Gramy o 214 PLN!

Kibice Islandia

W ten poniedziałek wyjątkowo przyjrzę się spotkaniom, które odbędą się w ramach EURO U19. Przed nami decydujące starcia w grupie B. Hiszpania awansowała już do półfinału, a Islandia raz z Norwegią walczą o 2. miejsce. Która nacja przedłuży swój pobyt na turnieju w Malcie? Zapraszam do lektury!

koszulka betx
koszulka betx
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

720 zł cashbacki (po 1. i 3. depozycie) + 400 zł freebety (po 2. depozycie, na e-sport oraz za konto stałe i zgody marketingowe)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 720 zł
FREEBETY: 400 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Grecja U19 vs Islandia U19 (10.07.2023)

Można śmiało powiedzieć, że Grecja to najsłabsza reprezentacja w grupie B na tegorocznym EURO 2023. Niestety nie udało się w pierwszych dwóch meczach sięgnąć nawet po punkt, co oznacza, że ostatnie spotkanie jest po prostu starciem o honor. Formalni gospodarze dzielnie walczyli z Norwegią w pierwszej rywalizacji na Mistrzostwach Europy, ale zabrakło czasu, aby odrobić 5-bramkową stratę. W meczu z Hiszpanią była widoczna już różnica klas. Outsider postara się sięgnąć po, chociażby punkt, ale zadanie nie będzie łatwe, ponieważ ich najbliższym rywalem jest Islandia. Formalni goście debiutują na imprezie tej rangi i od razu mogą pokusić się o awans do półfinału. Potrzebna jest wygrana z Grekami, ale również porażka Norwegów z Hiszpanami. Nadzieja umiera ostatnia, ale fani mogą być dumni z występów swoich ulubieńców na turnieju w Malcie. Mało kto spodziewał się, że Islandia będzie do końca liczyć się o awans z grupy. Czy niemożliwe stanie się możliwe? Zajrzyj do innych typów dnia!

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Grecji U19 na EURO 2023 zakończyło się porażką 0:5 z reprezentacją Hiszpanii U19
 • Grecja U19 znajduje się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Islandii U19 na EURO 2023 zakończyło się remisem 1:1 z reprezentacją Norwegii U19
 • Islandia U19 znajduje się na 3. miejscu w grupie B z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Islandii U19 5:2
 • Było to jedyne bezpośrednie spotkanie obu reprezentacji w historii

Co obstawiać?

Naturalnie to Islandia będzie bardziej zmotywowana od Grecji, aby sięgnąć po zwycięstwo. Czy jednak formalni gospodarze odpuszczą sobie to spotkanie? Z pewnością nie, ponieważ na swoim koncie nie mają jeszcze nawet 1 punktu i warto godnie pożegnać się z turniejem. Pierwsze w oczy rzuciły mi się kartki i pobieram linię 4.5 upomnień. Jak to zwykle bywa w młodzieżówce, pada sporo kartoników i wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. Bardzo dobrze znam arbitra Svena Jablonskiego, który w Niemczech uchodzi za overowego sędziego i na EURO U19 miał okazję prowadzenia jednego meczu. Było to starcie Portugali z Włochami i tam sięgnął po 1 czerwień i 7 żółtych kartek. Mam nadzieję, że obie ekipy staną na wysokości zadania i ujrzymy prawdziwe spotkanie walki. Skorzystaj z kodu promocyjnego w BetX!

Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 1.35
Zagraj w BetX!
Grupa Zagranie

Hiszpania U19 vs Norwegia U19 (10.07.2023)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja Hiszpanów z Norwegami. Formalni gospodarze są już pewni awansu i pozostała jedynie kwestia, kto będzie ich rywalem w półfinale EURO U19. Wydaje się, że będą to Włochy, ale ewentualna porażka dzisiaj spowoduje, że to właśnie Portugalia będzie mierzyć się z aktualnym jeszcze liderem grupy B. Hiszpania to jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu i jest tutaj spory potencjał, aby sięgnąć po trzecią wygraną. To zadanie spróbuje utrudnić Norwegia, która jest blisko zameldowania się w czołowej 4. Szkoda remisu z Islandią, ponieważ była szansa zapewnienia sobie awansu już w poprzedniej kolejce, ale tym razem potrzebny jest jedynie, albo aż remis z liderem grupy B. To, co cechuje formalnych gości to przede wszystkim gra ofensywna i to przekłada się na sukcesy w turnieju, który odbywa się na Malce. Skandynawowie poszukują upragnionego punktu w ten poniedziałek. Czy outsider zatrzyma faworyta?

EURO U19: Hiszpania vs Norwegia

Kto wygra mecz?
Hiszpania 60%
Remis 20%
Norwegia 20%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Hiszpania
 • Remis
 • Norwegia

 

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Hiszpanii U19 na EURO 2023 zakończyło się zwycięstwem 5:0 z reprezentacją Grecji U19
 • Hiszpania U19 znajduje się na 1. miejscu w grupie B z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Norwegii U19 na EURO 2023 zakończyło się remisem 1:1 z reprezentacją Islandii U19
 • Norwegia U19 znajduje się na 2. miejscu w grupie B z dorobkiem 4 punktow
 • Ich bilans meczów na EURO 2023 to 1 zwycięstwo i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Hiszpanii U19 3:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które były rozgrywane pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 zwycięstwami Hiszpanii U19 i 1 remisem

Co obstawiać?

Jestem zdania, że nie będzie to zamknięte widowisko. Wręcz przeciwnie Norwegia nie zmieni swojego stylu gry, bo granie na remis zazwyczaj źle się kończy. Skusił mnie tutaj klasyczny wynik BTTS. Hiszpania, występując w przewadze jednego zawodnika w starciu przeciwko Islandii straciła gola, ale to dzisiejsi rywale mają więcej jakości. Wierzę, że Norwegowie odważnie podejdą do meczu i to przełoży się na bramki. H2h bezpośrednich rywalizacji nie wygląda kolorowo i czas się wreszcie przełamać!

BTTS
Kurs: 1.80
Zagraj w BetX!
10.07. BETX EURO U19

fot. Pressfocus

720 zł cashbacki (po 1. i 3. depozycie) + 400 zł freebety (po 2. depozycie, na e-sport oraz za konto stałe i zgody marketingowe)

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze