Dawaj Polska, walczymy o zimowe igrzyska olimpijskie! Kursy 4.30 i 30.00 w grze

Hokej na lodzie Polska

Od jutra do niedzieli będziemy emocjonować się udziałem naszych hokeistów w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznych zimowych igrzysk olimpijskich, rozgrywanych w Pekinie. Mało kto spodziewał się, że w Kazachstanie uda się wygrać turniej preeliminacyjny, a jednak Polska górą. Teraz naszych Orłów czeka bardzo trudne zadanie i tylko zwycięzca z Bratysławy zamelduje się w Chinach. Z tej okazji krótko omówiłem zbliżające się wydarzenia na Słowacji, zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Co z tą Polską?

Zanim o naszych szansach to sprawdź proszę kod promocyjny w Fortunie! Nie ma co się oszukiwać, że z grona reprezentacji Słowacji, Austrii oraz Białorusi jesteśmy kadrowo najsłabszą drużyną. „Wszystko inne niż ostatnie miejsce Polski w Bratysławie będzie wielką niespodzianką” to są słowa wieloletniego skauta NHL Bernda Freimüllera. Sam fakt, że nie mamy, na ten moment żadnego reprezentanta w najlepszej hokejowej lidze świata to pokazuje. Nie mniej jednak Polacy pokazali wolę walki i w Kazachstanie nikt nie stawiał na Orłów, a udało się zameldować do ostatniej rundy eliminacyjnej. To jest sport i trzy dni rozgrywania meczów, które pozwalają budować zespół na najbliższy okres. Selekcjoner Róbert Kaláber doskonale zna nasze podwórko. Jest przecież na co dzień trenerem JHK Jastrzębie, które w poprzednim sezonie sięgnęło po mistrzostwo PHL. Już dokonał czegoś nadzwyczajnego, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Bonusy w Fortunie na Ciebie czekają!

Słowacki trener postawił przede wszystkim na sprawdzonych graczy, ale również zawodników z Jastrzębia. Mateusz Bryk, Kamil Górny, Jauhienij Kamienieu, Arkadiusz Kostek to obrońcy, których zgranie ma pomóc w tym turnieju. Największe zagrożenie powinno płynąć od Arona Chmielewskiego, kapitana Krystiana Dziubińskiego czy też naszej hokejowej nadziei Alana Łyszczarczyka. Brakuje Filipa Kapicy, którego nieobecność jest szeroko komentowana i do końca nie wiadomo, jaki jest tego powód. Zestaw bramkarzy bez niespodzianek John Murray, Ondřej Raszka, Michał Kieler. Na tle innych reprezentacji nie wygląda to najlepiej, ale serce polskiego fana naturalnie będzie kibicować naszym ulubieńcom. Zakłady w Fortunie oferują końcowego zwycięzcę turnieju rozgrywanego na Słowacji i można za mocno drobną stawkę skusić się na Orły. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 30.00 i potrzebne będzie wiele szczęścia, aby się to ziściło, nie mniej jednak warto dodać sobie nieco emocji na najbliższe dni. Jakie są opinie o Fortunie?

Polska wygra turniej

hokej

Jakie były przygotowania reprezentacji Słowacji?

Nikt nie ukrywa, że głównym faworytem turnieju rozgrywanym w Bratysławie są gospodarze. Słowacja z powodzeniem występowała przecież na ostatnich Mistrzostwach Świata Elity, gdzie wyszli z wymagającej grupy przed Szwecją i musieli uznać w ćwierćfinale wyższość USA. Doświadczony szkoleniowiec Craig Ramsay ubolewał nad tym, że jego zawodnicy nie rozgrywali meczów kontrolnych przed samym turniejem i w ciszy i spokoju przygotowywał swoją kadrę do najbliższych spotkań kwalifikacyjnych. Jest to dosyć młody skład, który ogrywał się już na poprzednich turniejach i postanowili skoncentrować się na sobie, nie na rywalach. Warto zwrócić uwagę na Petera Cehlarika, który po udanych MŚ przeniósł się do mistrza KHL, a więc Avangardu Omsk, a jego koledzy z linii Marek Hrivik, czy też Robert Lantosi to zgrana ekipa, która ma wielkie szanse na awans do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Czy wykorzystają tę okazję rozgrywania ostatecznych eliminacji we własnej hali?

Białoruś z trenerem KHL powalczy?

Muszę przyznać, że po części oglądałem przygotowania kadry Białorusi. Po kompletnie nieudanych Mistrzostwach Świata dymisję złożył selekcjoner Mikhail Zakharov i na jego miejsce został próbnie sprowadzony dobrze znany fanom KHL Craig Woodcroft. Kanadyjczyk od kilku dobrych lat jest pierwszym menadżerem Dynama Mińsk i nie miał wielkich problemów z selekcją. Praktycznie wszystkich graczy trenował, albo stykał się przy okazji meczów ligowych i postanowił na najsilniejszy możliwy skład.

Największą gwiazdą jest Yegor Sharangovich, który świetne rozpoczął swoją przygodę w NHL i w barwach New Yersey Devils zanotował 16 goli i 14 asyst. Jak na debiut bardzo dobre liczby i Polacy strzeżcie się jutro. Alexei Protas to kolejny młody wilk, który być może dostanie swoją szansę w Washington Capitals. Pomieszanie doświadczenia z młodością to ma być klucz Białorusi. Słabą stroną wydają się być bramkarze, bo Danny’ego Taylora uważam za słabego hokeistę, a Konstantin Shostak, Alexei Kolosov, czy też Ivan Kulbakov potrzebują ogrywać się na wyższym poziomie.

Spotkania rozgrywane z Barysem Nur-Sultan wyglądały obiecująco i w mojej opinii mogą mieć przewagę nad Słowacją. Rytm meczowy, Craig Woodcroft na ławce trenerskiej i wschodząca gwiazda Yegor Sharangovich to wszystko powoduje, że jak dla mnie kursy wystawione przez Fortunę na triumfatora turnieju są zbyt wysokie i tym samym zaproponuję wygraną naszych wschodnich sąsiadów. Dodatkowo pierwszy mecz może mieć znaczenie i gospodarze mogą mieć problemy na start z dobrze dysponowaną Austrią.

Białoruś wygra turniej

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

Hokej, długoterminówka Białoruś

Zwycięzca Polska hokej na lodzie IO

fot. Rafal Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze