3/3 w Lidze Narodów – jak rozpoczniemy kolejny turniej? Gramy w Fortunie o 214 PLN!

Nasi siatkarze wracają do gry w Lidze Narodów – po pierwszym turnieju ich bilans to dwa zwycięstwa oraz jedna porażka, ale nasze typowania okazały się w 100% skuteczne i osiągnęliśmy z Maćkiem łącznie 304 PLN profitu. Postaramy się podtrzymać tę serię i dziś przygotowałem dwa typy – oczywiście także z meczu polskiej reprezentacji. Typujemy w Fortunie dwa starcia z AKO 2,43!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów siatkarskich? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Holandia vs Słowenia (16:00)

Starcie dwóch debiutantów w tych rozgrywkach. Holendrzy zastąpili reprezentację Chin, a wicemistrzowie Europy weszli w miejsce ostatnich w poprzedniej edycji Portugalczyków. W aktualnym rankingu FIVB Oranje są na 16. miejscu, a Słowenia plasuje się cztery oczka wyżej. Obu tych drużyn nie zobaczymy na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, ale Liga Narodów też jest dla nich formą przygotowań, bo jesienią wystąpią w mistrzostwach Europy. Po pierwszym turnieju, czyli trzech meczach Ligi Narodów jak na razie Holendrzy okupują doły tabeli z zaledwie jednym punktem wywalczonym z Japonią, gdzie w tiebreaku przegrali aż 8:15. Z Rosją w starciu otwierającym zmagania udało im się ugrać seta, ale z Iranem przegrali 0:3, choć w trzeciej partii grali na przewagi i mieli dwie piłki setowe, to ostatecznie przegrali tego seta 28:30. 

Słoweńcy w pierwszym meczu turnieju zmierzyli się z Serbami, zatem szybko doszło do powtórki z finału mistrzostw Europy, gdzie Serbowie wygrali 3:1. Tak też zakończyła się i ta potyczka, ale później już wicemistrzowie kontynentu nie stracili punktów i dwukrotnie wygrali za trzy oczka. Najpierw rozbili Włochów 3:0 pozwalając im ugrać tylko 57 punktów – w tym tylko 15 w trzeciej odsłonie meczu. Później doszło do konfrontacji z naszą reprezentacją, gdzie przez wiele błędów ulegliśmy 1:3. Jak przewidujemy dzisiejsze starcie pomiędzy debiutantami? Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo podopiecznych Andrei Giulianiego. Holendrzy potrafili postawić się Rosjanom i wygrać seta dwukrotnym triumfatorom Ligi Narodów, ale nie przewiduję dziś sensacji i wygranej siatkarzy z Niderlandów. Słoweńcy mimo wielu błędów polskiej reprezentacji i tak wyglądali bardzo dobrze, rozegrali świetne spotkanie i zasłużyli na wygraną. Holandia to półka niżej i nie sądzę, aby stać ich było na wygranie dwóch setów, tak jak zrobili to z Japonią.

Słowenia -1,5 seta
Kurs: 1,48
Zagraj!

Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie i sprawdź kod promocyjny do Fortuny!

Polska vs Australia (18:00)

Reprezentacja prowadzona przez Vitala Heynena zmierzy się z jedną z trzech ekip, która do tej pory nie zdobyła jeszcze choćby punktu. Wśród nich są także Włosi, którzy już mieli okazję rozegrać mecz z naszą kadrą, a Australia jak na razie w trzech potyczkach ugrała jednego seta – w meczu z Francją. Z kolei nasza drużyna dała koncert w meczu z Włochami i Serbią, by w bardziej rezerwowym składzie na koniec ulec Słoweńcom. Selekcjoner polskiej drużyny rotuje składem i daje wszystkim graczom równe możliwości gry. Nie sądzę, abyśmy dziś zobaczyli najsilniejsze zestawienie na jednego z outsiderów – to może być kolejna szansa dla takich graczy jak Kaczmarek, Janusz, czy Muzaj. Szczególnie ten pierwszy może dostać ponowną możliwość gry, gdyż ze Słowenią jego morale może być zaniżone – mówiąc wprost – zagrał przeciętny mecz.

Fortuna oferuje nam kurs 1,64 na over 130,5 punktu w meczu. Zakładając, że wygramy ten mecz w trzech setach bez gry na przewagi rywale musieliby zdobyć co najmniej 56 punktów, by typ był zaliczony jako wygrany. Spośród 25 do tej pory zakończonych spotkań tylko dwa razy zdarzyło się, by drużyna zdobyła mniej punktów – Australia z Niemcami (53) oraz Argentyna z Kanadą (55). Nie wydaje mi się, aby dziś doszło do wielkiego pogromu, choć wygrana w trzech setach powinna być realna. Australijczycy nie polecą do Tokio na Igrzyska, więc mogą chcieć się pokazać w Lidze Narodów. Potrafili ugrać seta z Francją, potrafili trzymać się blisko przez cały mecz z Bułgarami, więc zdobycie średnio 19 punktów w trzech setach nie będzie czymś nie do osiągnięcia. Jeśli Australijczycy wygrają seta – typ niemal od razu będzie zielony.

Powyżej 130,5 punktu w meczu
Kurs: 1,64
Zagraj!

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

liga narodów siatkarzy dubel fortuna 3.06

fot. Adam Starszynski

Zaloguj się aby dodawać komentarze