Czwartek z typami NBA? Brzmi nieźle. Nadchodzącej nocy czekają na nas cztery spotkania, w tym dwa, które zanoszą się na szczególnie ciekawe i atrakcyjne: Oklahoma City Thunder kontra Boston Celtics i Los Angeles Lakers przeciwko Denver Nuggets. Sprawdźmy kursy, jakie te mecze wystawił forBET zakłady bukmacherskie. 

Oklahoma City Thunder – Boston Celtics (2:00): typy NBA i kursy  

Spotkanie dwóch najgorszych ataków tego sezonu, chociaż po nazwiskach, które tam grają, nigdy byś tak nie powiedział.  

OKC Thunder są jedynym zespołem bez zwycięstwa w tym sezonie – tego też byś nie powiedział. W pierwszych dwóch występach Grzmoty musiały sobie radzić bez Russella Westbrooka. No i radziły sobie bardzo średnio, przegrywając z Golden State Warriors (100-108) i z Los Angeles Clippers (92-108). Na Sacramento Kings Westbrook wrócił, ale to nic nie pomogło. Fakt, że atak działał lepiej i podopieczni Billy’ego Donovana zdołali rzucić 120 punktów. Tylko co z tego, skoro sami stracili 131 i przegrali z Kings na własnym parkiecie, a przegrać z Sacramento u siebie to trochę wstyd. Nie pomogło nawet 32 punkty, 10 zbiórek i 8 asyst MVP z rozgrywek 2016/17.  

Boston Celtics też nie zachwycają jak na razie. Tyle nasłuchaliśmy się, jak to Celtics są najlepszą drużyną na Wschodzie, a początek w ich wykonaniu jest kiepski. Po niezłym zwycięstwie nad Philadelphia 76ers przyszła wymęczona wygrana z New York Knicks i dwie porażki: z Toronto Raptors (to akurat nic złego – Raptors mają bilans 5-0) i z Orlando Magic u siebie (tu już jest trochę gorzej). Boston jest jedyną ekipą, która zalicza mniej niż 100 punktów w meczu. A przecież wiemy, w jak szalonym tempie prowadzone są teraz spotkania.  

Zdaniem forBET zakłady bukmacherskie pojedynek w Oklahoma City będzie wyrównany, jednak z niewielkim wskazaniem na gospodarzy: 

typy NBA: kursy

Linia punktowa została wystawiona stosunkowo nisko, jak na obecne standardy w NBA i wynosi tylko 212.5 punktów. Niby Celtics i Thunder mogą ją spokojnie przekroczyć, ale postawa z początku sezonu zaprzecza tej tezie. Miej to na uwadze, grając swoje typy NBA 

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (4:30): typy NBA i kursy  

Akurat w tym meczu o brak punktów nie powinniśmy się martwić, bo naprzeciwko siebie staną czołowe ataki NBA: Los Angeles Lakers i Denver Nuggets. 

Minionej nocy drużyna Lebrona Jamesa nareszcie wygrała po raz pierwszy. Rywal nie był może zbyt wymagający, bo Phoenix Suns aspirują (kolejny rok z rzędu) do miana najgorszych w NBA, jednak zwycięstwo to zwycięstwo. Nuggets to już zespół z innej półki. Bryłki mają bilans 4-0, a paradoksalnie ich najmocniejszą stroną jest defensywa, która była piętą achillesową przez ostatnie lata – razem z Celtics jako jedyni pozwalają przeciwnikom na mniej niż 100 punktów (dokładnie 99.8). W życiu bym się tego nie spodziewał, chociaż Mike Malone podkreślał, że na obozie przygotowawczym nacisk był na defensywną stronę parkietu.  

Dla Jeziorowców jest to granie noc po nocy, co nie jest na pewno wymarzonym scenariuszem, chociaż małym plusem dla Lakers jest występ na własnym parkiecie. 

Jakie typy na NBA grać na to spotkanie? 

Bilans i dłuższy odpoczynek robią swoje, bo to Denver Nuggets są stawiani w roli faworyta – kurs 1.60. Lakers? 2.50. Tym razem linia punktowa jest wystawiona dużo wyżej – 238 punktów.  

  • Tagi