Kolejny dzień fazy play-in w mistrzostwach świata w League of Legends będzie stał pod znakiem rozstrzygnięć w grupie MAD Lions. Jednak dzisiaj patrzymy nie na Lwy, a na SupperMassive i liczymy, że rozniesie rywali. 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

SupperMassive – Legacy Esport

Poniedziałek, 28.09.20 – 13:00

Ten etap mistrzostw świata w League of Legends obfituje w wiele niespodzianek. Zaczynając od słabej formy drużyn z Azji i Europy, przez dobre występy Unicorns of Love, aż po bardzo dobrą grę SupperMassive. Dlatego właśnie dzisiaj przyjrzymy się ostatniej z tych drużyn, która dotychczas radzi sobie bardzo dobrze podczas play-inów. Turecka ekipa zmierzyła się do tej pory z przeciwnikami w dwóch meczach. W obydwóch przypadkach SM było lepsze od rywali, nie pozostawiając żadnych złudzeń co do tego, że zasługuje na awans do fazy grupowej. SupperMassive ograło MAD Lions pomimo tego, że nie było stawiane w roli faworyta. Lwy nie potrafiły sobie poradzić z dobrą grą SM, które dyktowało warunki europejskiej formacji. Następnie turecka drużyna ograła INTZ, jednak trzeba otwarcie przyznać, że nie było to zbyt trudne zadanie. Brazylijska piątka znacznie odstaje od reszty ekip na Wordlsach.  SupperMassive w tych dwóch meczach pokazało spokój i opanowanie.

Co prawda zdarzały się gorsze momenty w grze tego zespołu, jednak region, z którego pochodzi, dużo mówi o grze. W końcu nie bez powodu ta formacja znalazła się w fazie play-in, a nie bezpośrednio w etapie grupowym. Od zespołów z lig, które nie zaliczają się bezpośrednio do TOP 4, trudno wymagać bezbłędnej gry na każdym kroku. Pomimo tego drafty i gra zespołowa to bardzo mocne strony tej ekipy. Momentami widać jednak braki w umiejętnościach indywidualnych. Z kolei Legacy jest jedną z tych drużyn, które już raczej na starcie skazywane są na odpadnięcie w play-inach. Co prawda LE ma na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę, ale pokonanie INTZ to nie jest trudna sztuka. Tym bardziej że tak, jak wyżej wspomniałem, Brazylijczycy grają tragicznie na tym turnieju. Zespół z Oceanii z kolei w momencie, gdy musiał zmierzyć się z lepszym rywalem, to nie wyglądał już tak dobrze. Spotkanie z Team Liquid, które mogło decydować o byciu lub nie na pierwszym miejscu w tabeli, przegrało po dość słabej dyspozycji. Wydaje się, że Legacy jeszcze “nie dorosło” do poważnej gry. 

Zagranie na esport

Bilans 1:1 co prawda nie przekreśla szans Legacy, jednak potencjalne dwie porażki mogłyby mocno podkopać ich pewność siebie i indywidualne umiejętności. Tych tym zawodnikom na pewno nie brakuje, ale nie stoją też na najwyższym poziomie. Problem w przypadku tej drużyny widać też już na etapie draftów, gdy nie do końca wie, wokół czego chce grać i jakie priorytety powinna podebrać rywalom. A przecież na tym etapie nie może być mowy o braku przygotowania pod przeciwnika, szczególnie jeżeli nie nazywasz się G2, czy DAMWON Gaming. Jeżeli podsumuje się indywidualne umiejętności, to uważam, że SupperMassive wygląda nieco lepiej. Duże zasługi w tym mają mid laner i dżungler, którzy potrafią odpowiednio wywierać presję na mapie. Jeżeli chodzi o etap draftów, to tutaj również lepiej wypada SM, z tym że zdarzają się tej drużynie gorsze decyzje.

W przypadku decyzji na mapie to obydwie drużyny stawiałbym na równi, gdyż i jedna i druga formacja potrafi przycisnąć rywali w odpowiednim momencie, ale w tym spotkaniu to na SupperMassive będzie ciążyła presją, gdyż jeżeli chcą wyjść bezpośrednio do fazy grupowej, to nie mogą zaliczyć żadnego potknięcia. Sam kurs na wygraną tureckiej drużyny nie jest tak wysoki, jednak ją bliżej przyjrzałbym się handicapowi eliminacji.  SM nie tyle jest w takiej pozycji, że musi wygrać, co powinno po prostu zmiażdżyć rywali. Turecka drużyna rywalizuje bezpośrednio z Team Liquid o awans do fazy grupowej z pierwszego miejsca i starcie z Legacy to dobra okazja, żeby udowodnić, że w pełni na to zasługuje. Bukmacher STS dał wysoki kurs na to, że SupperMassive będzie miało więcej eliminacji, zaczynając z handicapem -6.5. Linia wydaje się wysoką na pierwszy rzut oka, jednak tak naprawdę wystarczy jeden dobry teamfight, żeby móc szybko powiększyć przewagę nad oponentami. Kurs na poziomie 1.85 uważam za wysoki w tym wypadku i dlatego dodaję go do kuponu solo. Czy SM uda się stanąć na wysokości zadania? Tego dowiemy się już dzisiaj o 13:00. 

Moja propozycja: handicap zabójstw: SupperMassive (-6.5)

Kurs: 1.85

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

STS oferta na mecz Worlds 2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze