Trudny wyjazd na Widzew ćwierćfinalisty Ligi Konferencji. Typujemy Ekstraklasę o 214 PLN!

Czas na ostatni dzień z Ekstraklasą przed przerwą na mecze reprezentacji i nie będą to byle jakie starcia. Wszystko zaczniemy od walki o utrzymanie, w której zmierzą się: Warta z Lechią, a następnie Miedź z Piastem. Z kolei o godz. 17:30 rozpocznie się spotkanie, które będzie miało bezpośredni wpływ na układ sił na górze tabeli. Na stadion Widzewa przyjedzie ćwierćfinalista Ligi Konferencji, czyli oczywiście Lech Poznań. Kto w tych meczach będzie górą? Serdecznie zapraszam na moją analizę!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Miedź Legnica vs Piast Gliwice – co obstawiać?

Chyba jeszcze tylko niepoprawni optymiści wierzą w to, że Miedź ma jeszcze jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w Ekstraklasie. Co prawda dopóki piłka w grze i dopóki matematyka będzie pozwalała sądzić, że taki scenariusz jest jeszcze możliwy, to niczego nie można przesądzić. Jednak w tym przypadku chyba wszystko jest już jasne. W tym Momencie Miedź traci do bezpiecznej pozycji aż 8 punktów, a zajmuje ją nie kto inny, jak jej dzisiejszy rywal, czyli Piast Gliwice. Piłkarze z Legnicy wygrali tylko 4 mecze i jest to oczywiście najgorszy wynik w lidze. Bilans bramek również wygląda tragicznie, a sama gra pozostawia wiele do życzenia. Przed tygodniem Miedź została rozbita przez Lechię, czyli inny zespół mocno zamieszany w walkę o utrzymanie. Przed sezonem wierzono w to, że Miedź będzie najlepszym z beniaminków. Coś jednak się nie udało, a dzisiejszy mecz jest jedną z ostatnich desek ratunku.

Jeśli pod uwagę weźmiemy tylko 5 ostatnich kolejek, to wyjdzie nam na to, że piłkarze z Gliwic tworzą trzecią najlepszą drużynę w lidze. Lepsza gra pozwoliła uciec ze strefy spadkowej, ale z całą pewnością nie możemy jeszcze mówić o spokoju. Piast głównie za sprawą trenera Vukovicia wyszedł na prostą i w każdym meczu stara się grać o 3 punkty. Dzisiaj taki scenariusz wydaje się obowiązkiem do wypełnienia. Ja jednak nie będę grał czystej dwójki i przygotowałem dla Ciebie coś innego.

W tym meczu stawiam na zakład łączony, który składa się z dwóch typów. Pierwszym z nich jest podpórka w stronę Piasta a drugim under 3.5. Tak jak już wspominałem, zespół z Gliwic wyszedł w tym roku na prostą i w każdym meczu jest w stanie zgarnąć komplet punktów. Piast w 5 ostatnich spotkaniach poniósł tylko 1 porażkę i było to w starciu z bardzo silną Legią. Natomiast Miedź wygrała w tym roku tylko 1 z 8 ostatnich swoich meczów. Taka seria powoduje, że wiara w utrzymanie staje się coraz mniejsza. Może w tabeli aż tak bardzo tego nie widać, ale różnica klas między nimi jest ogromna i jakikolwiek inny wynik niż brak porażki Piasta byłby dla mnie sensacją. Wspomnę jeszcze, że 3 ostatnie bezpośrednie starcia to 2 wygrane Piasta oraz remis i 2 z nich kończyły się underami 3.5.

W tym roku piłkarze z Gliwic rozegrali już 7 meczów i w żadnym nie zobaczyli 4 bramki, a sześciokrotnie padał under 2.5. W przypadku Miedzi wyniki z maksymalnie 3 golami padły w 6 z 8 ostatnich meczów. Widać, że ofensywy tych drużyn mają wiele problemów i moim zdaniem takie połączenie nie przyniesie nam ciekawego widowiska. Omówiony zakład łączony jest moim zdaniem najlepszą opcją na to spotkanie! 

W tym miejscu sprawdź nasze pozostałe typy na Ekstraklasę!

Piast nie przegra i poniżej 3.5 goli

Zagranie FB

Widzew Łódź vs Lech Poznań – co obstawiać?

W ostatnim przed przerwą reprezentacyjnym meczu zmierzą się Widzew z Lechem. Bez wątpienia starcia tych drużyn wzbudzają ogromne zainteresowanie ze strony mediów oraz kibiców i trzeba mieć nadzieję, że tym razem przełoży się to na atrakcyjne widowisko. W tym tygodniu Lech awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji, w którym zmierzy się z Fiorentiną. W Europie Kolejorzowi wszystko idzie jak z płatka, ale w lidze nie zawsze jest tak kolorowo. Pozycja nadal jest dobra, ale gra pozostawia wiele do życzenia, a Widzew bez wątpienia jest zespołem, który wykorzysta każdą nawet najmniejszą słabość rywala.

Lech wygrał tylko 1 z 4 ostatnich ligowych meczów, przez co znacząco oddalił się od Rakowa i Legii. Teraz głównym celem tej drużyny jest jak najlepszy wynik w LK oraz utrzymanie 3. pozycji, na którą chrapkę mają Widzew oraz Pogoń. Natomiast piłkarze z Łodzi w tym roku wygrali tylko 1 z 7 meczów i również oddalili się od czołówki. Przed sezonem wszyscy w Łodzi sądzili, że czeka ich trudna walka o mistrzostwo. Nikt jednak nie spodziewał się, że po 24 kolejkach strata do nadal obecnego Mistrza Polski będzie wynosiła tylko 3 oczka. W ostatnim czasie Widzew w głupi sposób stracił punkty z Lechią, Wartą czy Wisłą i dzisiaj spróbują to zmienić. Z jednej strony obie drużyny w lidze nieco spuściły z tonu, ale z drugiej mamy tutaj zespół, który świetnie prezentuje się w Europie i niezwykle silny kolektyw, który w dodatku zagra przed własną publicznością. Co może wyjść z takiego połączenia?

W tym meczu decyduję się na zakład łączony, który jest bardzo podobny do tego wcześniejszego. Stawiam zatem na podpórkę w kierunku gości oraz na under 4.5. Licząc Ligę Konferencji, Lech wygrał 3 z 4 ostatnich swoich meczów, zachował 3 czyste konta i strzelił aż 11 bramek. Takie wyniki moim zdaniem nie są przypadkowe i to samo mogę powiedzieć o Widzewie, ale w negatywnym kontekście. Piłkarze z Łodzi wygrali tylko 2 z 10 ostatnich meczów i nie prezentowali się w nich tak dobrze, jak na początku sezonu. Wspomnę jeszcze, że pierwsze bezpośrednie starcie zakończyło się wygraną Lecha 2:0. 

Na koniec dodam, że wszystkie 6 ostatnich meczów Widzewa i 12 z 13 ostatnich spotkań Kolejorza kończyły się underami 4.5. Moim zdaniem linia ta jest bardzo bezpieczna i dlatego dorzucam ją do mojego typu.

Lech nie przegra i poniżej 4.5 goli

Wiesz już nieco więcej o dzisiejszych meczach Ekstraklasy, którą jak zawsze typujemy w ForBET. W tym momencie sprawdź nasz kod promocyjny FORBET: ZAGRANIE, dzięki któremu zgarniesz zakład bez ryzyka do 1200 PLN. Z kolei tutaj -> bonusy w ForBET <- znajdziesz warunki i szczegóły tej promki Konto założone? To łap nasz pełen kupon:

forbet kupon widzew lech

fot. Pressfocus

1200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 100% do 2080 zł od 2. depozytu + 30 dni bez podatku!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze