Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek voucher

Sprawdź voucher w Totolotku i skorzystaj ze specjalnej promocji tego bukmachera. Dla użytkowników zagranie.com mamy voucher na bonusy w Totolotku. To okazja odebrania dodatkowych pieniędzy na zakłady bukmacherskie. Sprawdź naszą ofertę dostępną z kodem bonusowym Totolotek.

Totolotek voucher 2022 – Pakiet 525 złotych ✔️
Kod promocyjny 574PLN
Bonus od depozytu 500 złotych
Darmowy zakład 25 złotych
Data ostatniej aktualizacji 01.05.2022

Załóż konto w Totolotku z naszego linku i wpisz kod promocyjny: 574PLN, a otrzymasz lepsze vouchery od Totolotka!

Voucher Totolotek 2022 – co to jest?

Voucher Totolotka to jeszcze lepszy niż w standardzie bonus powitalny! W zakładach bukmacherskich na nowych klientów czekają bonusy za rejestrację. Aby voucher został aktywowany należy założyć konto w Totolotku, korzystając z naszego odnośnika, a także wpisać kod promocyjny. W Totolotku cały proces wygląda nieco inaczej niż u innych bukmacherów, bo najpierw zakładasz konto, logujesz się, a dopiero później wpisujesz kod promocyjny.

Skorzystaj z typów dnia od Zagranie i wykorzystaj voucher w Totolotku!

Totolotek voucher z kodem promocyjnym

Działając zgodnie z zasadami voucher w Totolotku mogą odebrać tylko ci gracze, którzy zarejestrują konto na stronie totolotek.pl. W rejestracji u bukmacherów trzeba uzupełnić formularz zgłoszeniowy, w którym podajesz datę urodzenia, PESEL, imię, nazwisko, adres, pocztę e-mail, a także numer telefonu. To klasyczna rejestracja, którą można spotkać u innych bukmacherów online.

Voucher Totolotka musi jednak zostać aktywowany, by bonusy bukmacherskie zostały przyznane na twoje konto. Jak to zrobić? Po rejestracji zaloguj się do bukmachera i przejdź do zakładki “wpłata”, a następnie z listy dostępnych opcji depozytowych wybierz pozycję “bonus.card/Kod Bonusowy” i wpisz: 574PLN. Kod bonusowy Totolotka sprawi, że otrzymasz powiększony voucher na bonusy. Więcej o kodzie promocyjnym w Totolotku znajdziesz w tym artykule.

Bonusy za voucher Totolotka?

Umieszczając nasz kod bonusowy jako “bonus.card” kwalifikujesz się do bonusów od Totolotka. Łączna kwota vouchera dla nowych graczy wynosi 525 złotych – na to składają się trzy promocje:

  • Bonus freebet 25 złotych
  • Bonus 100% od wpłaty do 500 złotych

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać każdy bonus? Sprawdź nasze porady i opinie poniżej:

Freebet 25 PLN za voucher w Totolotku

To jest coś, czego nie otrzyma zwykły użytkownik rejestrujący konto w Totolotku. Darmowy zakład 25 złotych przysługuje tylko za nasz kod promocyjny VIP: 574PLN. Z tym voucherem otrzymasz freebet, który możesz wykorzystać w zakładach bukmacherskich.

Freebet pojawi się na twoim koncie, gdy po rejestracji uzupełnisz pole z kodem bonusowym. To oznacza, że nie musisz robić wpłaty, by grać za bonus! Darmowy zakład możesz wykorzystać dowolnie w ofercie Totolotka.

Bonus do 500 PLN w Totolotku

To podstawowy bonus z voucherem Totolotka. W tej akcji zostanie nagrodzony twój pierwszy depozyt. Jeśli wpłacisz 500 złotych, to tyle samo otrzymasz w bonusie i będziesz mógł obstawiać za 1000 PLN.

Bonus od depozytu posiada regulamin związany z obrotem wpłaty i bonusu. Przed wypłatą pieniędzy trzeba obrócić depozyt i bonus x3 w zakładach akumulowanych, gdzie pojedyncze selekcje będą z kursem minimalnym 1.35.

Minimalna kwota wpłaty, od której zostanie przyznany bonus to 20 złotych.

Promocja Lucky Loser

W ofercie Lucky Loser odbierasz zwroty stawek, jeśli błędnie wytypujesz kupon. To promocja dla stałych graczy. Oferta Lucky Loser pojawia się regularnie na wybrane mecze. Jeśli zauważysz, że dane spotkanie jest objęte ofertą Lucky Loser, to obstaw kupon na to wydarzenie, a jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot stawki! Patrz uważnie na zasady Lucky Loser np. jaka jest minimalna kwota zakładu kwalifikującego do promocji.

lucky loser totolotek

Informacje o aktualnych ofertach Lucky Loser znajdziesz na stronie Totolotka i w mediach społecznościowych tego bukmachera.

Bonus King Size

W ofercie King Size w Totolotku możesz wygrywać więcej nawet o 66%. Jak to działa? Typujesz w Totolotku kupon AKO za minimum 20 PLN i w zależności od tego ile zakładów umieścisz, to w razie wygranej otrzymasz dodatkowe pieniądze.

Bonus King Size przyznawany jest od kuponu złożonego z pięciu typów – wówczas można otrzymać 5% więcej. Chcąc zyskać maksymalny bonus 66% – trzeba wytypować aż 30 zdarzeń na jednym kuponie.

Więcej o promocji King Size znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/bonus-king-size-w-totolotku/.

Bet Club

Totolotek, tak jak inni legalni bukmacherzy, również ma swój program lojalnościowy dla aktywnych klientów. W Bet Club zdobywasz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody – w tym przypadku to bonusy 20% i 50%. Obstawiając w Totolotku wszystko zależy od twojej aktywności, na jaki bonus będziesz mógł liczyć. Jeśli znajdziesz się w grupie Gold – otrzymasz 20% bonus, jeśli w grupie Platinium – otrzymasz 50% bonusu.

Szczegóły na temat działania BetClub znajdziesz w naszym osobnym artykule: https://zagranie.com/betclub-totolotek/.

Co obstawisz z voucherem Totolotka?

Voucher Totolotka otwiera ci drogę do bonusów, ale również pełnej oferty zakładów bukmacherskich. W Totolotku czeka na ciebie ponad 20 dyscyplin sportowych, które są dostępne w typowaniu przedmeczowym i “na żywo”. Voucher Totolotka umożliwia również skorzystanie z narzędzia cash-out.

Totolotek to legalny bukmacher, który w 2019 roku zmienił właściciela. To jednak nie wpłynęło na jego licencje, bo wciąż posiada zgodę Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych online i w punktach stacjonarnych.

FAQ

🤨 Jaki jest voucher w Totolotku?

Voucher w Totolotku to: 574PLN

🤔 Co daje voucher w Tototlotku?

Voucher od Zagranie.com gwaratnuje Ci: dodatkowe środki od depozytu do 500 PLN oraz freebet 25 złotych.

⚡ Czy dostępne są vouchery do bukmacherów?

TAK! Na stronie Zagranie.com znajdziesz wiele różnych voucherów do różnych bukmacherów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze