Sprawdź voucher w Totolotku i skorzystaj ze specjalnej promocji tego bukmachera. Dla użytkowników zagranie.com mamy voucher na bonusy w Totolotku. To okazja odebrania dodatkowych pieniędzy na zakłady bukmacherskie, a także bonus w mobilnej aplikacji. Sprawdź naszą ofertę dostępną z kodem bonusowym Totolotek.

Załóż konto w Totolotku z naszego linka i wpisz kod bonusowy: 574PLN, a otrzymasz lepsze vouchery od Totolotka!

Voucher Totolotek 2020 – co to jest?

Voucher Totolotka to jeszcze lepszy niż w standardzie bonus powitalny! W zakładach Totolotka na nowych klientów czekają bonusy za rejestrację. Aby voucher został aktywowany należy założyć konto w Totolotku korzystając z naszego odnośnika, a także wpisać kod bonusowy. W Totolotku cały proces wygląda nieco inaczej niż u innych bukmacherów, bo najpierw zakładasz konto, logujesz się, a dopiero później wpisujesz kod promocyjny.

Totolotek voucher z kodem bonusowym

Działając zgodnie z zasadami voucher w Totolotku mogą odebrać tylko ci gracze, którzy zarejestrują konto na stronie totolotek.pl. W rejestracji trzeba uzupełnić formularz zgłoszeniowy, w którym podajesz datę urodzenia, PESEL, imię, nazwisko, adres, pocztę e-mail, a także numer telefonu. To klasyczna rejestracja, którą można spotkać u innych bukmacherów online.

Voucher Totolotka musi jednak zostać aktywowany, by bonusy zostały przyznane na twoje konto. Jak to zrobić? Po rejestracji zaloguj się do bukmachera i przejdź do zakładki „wpłata”, a następnie z listy dostępnych opcji depozytowych wybierz pozycję „bonus.card/Kod Bonusowy” i wpisz: 574PLN. Kod bonusowy Totolotka sprawi, że otrzymasz powiększony voucher na bonusy. Więcej o kodzie promocyjnym w Totolotku znajdziesz w tym artykule.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 549 zł od depozytu
+ 20 25zł freebet

+ 25zł bonus Lucky Loser w weekendy

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Co otrzymasz za voucher Totolotka?

Umieszczając nasz kod bonusowy jako „bonus.card” kwalifikujesz się do bonusów od Totolotka. Łączna kwota vouchera dla nowych graczy wynosi 574 złotych – na to składają się trzy promocje:

  • Bonus freebet 25 złotych
  • Bonus 100% od wpłaty do 500 złotych
  • Bonus mobile 100% do 49 złotych

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać każdy bonus? Sprawdź nasze porady poniżej:

Freebet 25 PLN za voucher w Totolotku

To jest coś, czego nie otrzyma zwykły użytkownik rejestrujący konto w Totolotku. Darmowy zakład 25 złotych przysługuje tylko za nasz kod bonusowy: 574PLN. Z tym voucherem otrzymasz freebet, który możesz wykorzystać w zakładach bukmacherskich.

Freebet pojawi się na twoim koncie, gdy po rejestracji uzupełnisz pole z kodem bonusowym. To oznacza, że nie musisz robić wpłaty, by grać za bonus! Darmowy zakład możesz wykorzystać dowolnie w ofercie Totolotka.

Bonus do 500 PLN w Totolotku

To podstawowy bonus z voucherem Totolotka. W tej akcji zostanie nagrodzony twój pierwszy depozyt. Jeśli wpłacisz 500 złotych, to tyle samo otrzymasz w bonusie i będziesz mógł obstawiać za 1000 PLN.

Bonus od depozytu posiada regulamin związany z obrotem wpłaty i bonusu. Przed wypłatą pieniędzy trzeba obrócić depozyt i bonus x3 w zakładach akumulowanych, gdzie pojedyncze selekcje będą z kursem minimalnym 1.35.

Minimalna kwota wpłaty, od której zostanie przyznany bonus to 20 złotych.

Bonus mobile z voucherem Totolotka

Voucher w Totolotku, to również bonus w mobilnej aplikacji bukmachera. To promocja dostępna tylko w telefonie, a więc żeby z niej skorzystać należy pobrać i zainstalować aplikację Totolotka na system iOS lub Android. Później zaloguj się przez aplikację i zrób wpłatę, która zostanie nagrodzona bonusem 100% do 49 złotych. Bonus jest gwarantowany od wpłaty 20 PLN do 49 PLN maksymalnie.

totolotek aplikacja

Po wykonaniu wpłaty w aplikacji otrzymasz bonus od Totolotka. W tym przypadku także musisz spełnić obrót przed wypłatą pieniędzy z konta. Tak jak w bonusie 100% do 500 PLN – tutaj także trzeba obrócić wpłatę i bonus x3, ale wystarczą kupony pojedyncze z kursami minimalnymi 1.90.

Promocja Lucky Loser

W ofercie Lucky Loser odbierasz zwroty stawek, jeśli błędnie wytypujesz kupon. To promocja dla stałych graczy. Oferta Lucky Loser pojawia się regularnie na wybrane mecze. Jeśli zauważysz, że dane spotkanie jest objęte ofertą Lucky Loser, to obstaw kupon na to wydarzenie, a jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot stawki! Patrz uważnie na zasady Lucky Loser np. jaka jest minimalna kwota zakładu kwalifikującego do promocji.

lucky loser totolotek

Informacje o aktualnych ofertach Lucky Loser znajdziesz na stronie Totolotka i w mediach społecznościowych tego bukmachera.

Bonus King Size

W ofercie King Size w Totolotku możesz wygrywać więcej nawet o 66%. Jak to działa? Typujesz w Totolotku kupon AKO za minimum 20 PLN i w zależności od tego ile zakładów umieścisz, to w razie wygranej otrzymasz dodatkowe pieniądze.

Bonus King Size przyznawany jest od kuponu złożonego z pięciu typów – wówczas można otrzymać 5% więcej. Chcąc zyskać maksymalny bonus 66% – trzeba wytypować aż 30 zdarzeń na jednym kuponie.

Więcej o promocji King Size znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/bonus-king-size-w-totolotku/.

Bet Club

Totolotek, tak jak inni legalni bukmacherzy, również ma swój program lojalnościowy dla aktywnych klientów. W Bet Club zdobywasz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody – w tym przypadku to bonusy 20% i 50%. Obstawiając w Totolotku wszystko zależy od twojej aktywności, na jaki bonus będziesz mógł liczyć. Jeśli znajdziesz się w grupie Gold – otrzymasz 20% bonus, jeśli w grupie Platinium – otrzymasz 50% bonusu.

Szczegóły na temat działania BetClub znajdziesz w naszym osobnym artykule: https://zagranie.com/betclub-totolotek/.

Co obstawisz z voucherem Totolotka?

Voucher Totolotka otwiera ci drogę do bonusów, ale również pełnej oferty zakładów bukmacherskich. W Totolotku czeka na ciebie ponad 20 dyscyplin sportowych, które są dostępne w typowaniu przedmeczowym i „na żywo”. Voucher Totolotka umożliwia również skorzystanie z narzędzia cash-out.

Totolotek to legalny bukmacher, który w 2019 roku zmienił właściciela. To jednak nie wpłynęło na jego licencje, bo wciąż posiada zgodę Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych online i w punktach stacjonarnych.