Jak otrzymać bonus King Size w Totolotku? Zgarnij nawet 66% więcej!

Bonus King Size promocje

Promocje bukmacherskie to bardzo pożądane rzeczy przez graczy. W końcu dzięki nim możecie zyskać dodatkowe pieniądze na grę, nie wkładając w to wielu swoich środków. W Totolotek jest bonus King Size, więc opowiem wam nieco o tym jak go zdobyć, czy istnieją dodatkowe rzeczy i co jeszcze oferuje bukmacher. W końcu z naszym kodem 574PLN możecie liczyć na ciekawe bonusy.

Bonus King Size w Totolotku – jak mogę go odebrać?

Za nim przejdziemy do tego, jak wygląda bonus w King Size w Totolotku oraz na czym polega, to wytłumaczę wam, w jaki sposób możecie go odebrać. Na początku trzeba założyć konto, a najlepiej to zrobić w tym miejscu i podać kod promocyjny 574PLN. Po wypełnieniu wszystkich pól z danymi wystarczy wybrać, że chce się odebrać bonus powitalny. Cały proces jest bardzo krótki i zajmie wam tylko kilka minut. 

Dzięki temu zyskacie nie tylko dostęp do bonusu King Size w Totolotku, ale również takie rzeczy jak:

  • 100 procent do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu na Lucky Loser, które jest dostępne w weekendy

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taki bonus na start jest jednym z lepszych na rynku i cieszy się sporą popularnością. Jest on możliwy do odebrania dzięki naszej współpracy z legalnymi bukmacherami, a nasi czytelnicy dzięki temu mogą liczyć właśnie na takie promocje. No dobrze, ale oprócz tego chcecie pewnie jeszcze zgarnąć bonus King Size w Totolotku. Jak to zrobić?

Po założeniu konta i odebraniu naszego bonusu powitalnego wystarczy już tylko wpłacić depozyt. Pamiętajcie, że musi to być minimum 20 złotych, ale oczywiście im więcej, tym lepiej. W końcu to od pierwszego depozytu jest liczony bonus w postaci 100 procent do 549 złotych, więc możecie zgarnąć tylko więcej dodatkowych pieniędzy. Teraz wystarczy już tylko postawić zakład ze stawką minimalną wynoszącą 20 złotych, jednocześnie spełniając kilka dodatkowych wymagań i liczyć na to, że będzie trafiony. Niżej przedstawię wam dokładne warunki, a także to jak działa bonus i na ile procent możecie liczyć, skoro już wiecie jak go odebrać. Oprócz tego warto też pamiętać, że Totolotek ma Betclub, który również oferuje ciekawe promocje za dołączenie do niego. 

Bonus King Size w Totolotku – jakie są dodatkowe warunki?

Totolotek postawił przed swoimi graczami dodatkowe warunki, jakie muszą spełnić, żeby móc odebrać bonus King Size. Nie ma ich dużo i nie są bardzo wygórowane, powiedziałbym wręcz, że jest to jedna z lepszych ofert promocyjnych na polskim rynku i klienci mogą być zadowoleni. Oprócz stawki minimalnej trzeba pamiętać też o tym, że:

  • promocja obowiązuje od 23 października 2019 roku
  • w promocji biorą udział tylko zdarzenia z kursami większymi niż 1.20
  • bonus jest zależny od liczby zdarzeń (niżej znajdziecie dokładną tabelkę)

Jak więc widzicie, tych warunków dotyczących obrotu, promocji, kursów minimalnych i liczby zdarzeń nie ma dużo. To sprawia, że sama promocja jest dość atrakcyjna dla nowych graczy. Po spełnieniu wymagań gracze mogą liczyć na dodatkowe pieniądze, które są uzależnione od liczby zakładów. 

Zasady king size

Bonus King Size Totolotek – zgarnij do 66 procent więcej!

W Totolotku dzięki bonusowi King Size możecie liczyć na dodatkowe pieniądze, o ile kupon będzie wygrany, a także spełni wyżej wspomniane warunki, których nie ma dużo. Zapewne zastanawiacie się jednak, jak dużo dodatkowej kasy zgarniecie, a także jaka jest maksymalna wygrana? Sam rozkład procentów jest dość prosty i wygląda tak, że minimalna liczba zakładów na kuponie to pięć, przy czym wtedy możecie liczyć na bonus rzędu pięciu procent. Dla dziesięciu kuponów jest to już 30 procent, a dla 30 będzie wynosić 66 procent. Dodatkowe 66 procent do wygranej przy 30 zakładach sprawi, że możecie wygrać bardzo dużo. 

Dokładną tabelkę znajdziecie tutaj:

bonus king size w totolotku tabelka

Tak wyglądający bonus King Size w Totolotku jest dość korzystny dla klientów. Przede wszystkim nagradza za zagranie większej liczby zdarzeń. Przy 30 zdarzeniach nie dość, że kurs całkowity będzie bardzo wysoki, to jeszcze jeżeli traficie wszystkie zdarzenia, możecie liczyć na zwiększenie wygranej aż o 66 procent. W ten sposób dość łatwo można wygrać dużą sumę. 

Bonus King Size w Totolotku – dobra oferta na rynku?

Na rynku bukmacherskim już jest dość dużo bukmacherów i jeszcze więcej promocji od nich. Jednak na tym tle z całą pewnością wyróżnia się Totolotek. Ten oprócz Betclubu Totolotka, o którym ostatnio pisaliśmy, oferuje też właśnie bonus King Size i ofertę powitalną. Patrząc na konkurencję, z całą pewnością można powiedzieć, że aktualnie ten bukmacher ma jedną z bardziej przyjaznych graczom ofert i jest to dobry wybór na start. 

W naszym rankingu sam Totolotek zajmuje szóste miejsce, z oceną graczy wynoszącą 8.6 na 10 możliwych punktów. Bukmacher wyprzeda m.in. LV BET, czy eWinner, a do tego, aby dogonić forBET lub Betclica niewiele mu brakuje. Takie bonusy jak King Size w Totolotku z całą pewnością pomogą mu w tym. W końcu pojawiające się co chwile freebety, bonusy na start, czy dodatkowa wygrana nawet do 66 procent to coś, co przyciąga graczy. Do tego sam bukmacher ma dużą ofertę, w której znajdziecie popularne dyscypliny sportowe, esport, a także zakłady dotyczące rozrywki. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze