Jak zdobyć nagrody w Betclubie Totolotka? ZOBACZ na czym to polega!

lucky loser Totolotek

Programy lojalnościowe u bukmacherów, to coraz częściej spotykane rzeczy. Nie inaczej jest tym razem, gdy mamy do czynienia z Betclubem w Totolotku. Ta firma oferuje ciekawe rzeczy w ramach klubu lojalnościowego, a w poniższym tekście dowiecie się, m.in. czym on jest, jakie korzyści płyną z bycia jego uczestnikiem, a także, w jaki sposób dostać się do niego. 

Czym jest Betclub w Totolotku?

Zapewne zastanawiacie się, czym jest Betclub w Totolotku i jakie wynikają z niego korzyści. Za nim przejdziemy do bonusów, to zacznijmy od tego, czym właściwie jest ten klub. To nic innego jak specjalnie przygotowany program lojalnościowy, dzięki któremu możecie poczuć się jak użytkownicy premium (a przecież każdy chce się tak czuć). W bardzo dużym skrócie sprowadza się to do tego, aby zgarniać punkty w Bet Clubie i zgarniać bonusy za lojalność. 

Betclub Totolotek – jak dołączyć?

Zacznijmy jednak od tego, jak do niego dołączyć. Najpierw trzeba założyć konto u tego bukmachera. Najlepiej to zrobić z naszym kodem promocyjnym 574PLN, dzięki niemu zyskacie ciekawe promocje. Bonusy u bukmacherów to ważna rzecz, która znacząco pomoże wam na starcie przygody. Dzięki naszej współpracy z legalnymi bukmacherami możecie liczyć na ciekawe promocje. Jak je zdobyć? Podczas procesu rejestracji dodajcie po prostu nasz kod i wypełnijcie poprawnie pozostałe pola, a następnie zweryfikujcie swoje konto. Wtedy zgarniesz:

 • 100 procent od depozytu do 549 złotych
 • 25 złotych na freebet
 • 25 złotych na Lucky Loser w weekendy

Z naszym kodem możecie więc liczyć na bonus rzędu 574 złotych. Po całym procesie wystarczy więc wpłacić już depozyt. Warto pamiętać, że musi być to minimum 20 złotych. Wtedy możesz odebrać już bonus i zbierać punkty. W stacjonarnych punktach sprzedaży możecie to zrobić za pomocą karty Bet Club, a same nagrody są do odebrania co każde kolejne 5000 punktów. Z kolei jeżeli posiadasz wspomnianą kartę, to warto przypisać ją do konta internetowego. 

grafika betclub totolotek

Jak działa Betclub w Totolotku

No dobrze, ale jak działa ten cały Betclub w Totolotku? To akurat jest dość proste i sprowadza się jedynie do kilku zasad. Bukmacherzy w końcu nie lubią zbytnio komplikować swoich akcji promocyjnych. Każdy kupon ze stawką minimum jednego złotego, postawiony na Toto-Gol, Toto-Ligę, czy też sporty wirtualne, da wam wyżej wspomniane punkty. Według regulaminu, działa to tak:

 • dla Toto-Mix każda złotówka na kuponie to jeden punkt
 • dla Toto-Mix LIVE mnożnik jest podwojony
 • dla Toto-Ligi, Toto-Gola, Toto-Racingu oraz Virtual mnożnik jest potrojony

Czyli w przypadku Toto-Mixa na live za jedną złotówkę dostaniecie dwa punkty, a grając Toto-Ligę będą to już trzy oczka. Co ciekawe, Totolotek w Betclubie co jakiś czas oferuje różne promocje punktowe, co zapewni wam możliwość zgarnięcia większej liczby oczek. 

Po zalogowaniu się wystarczy przejść do okienka “premie punktowe” i jeżeli będzie tam jakaś, którą możecie wziąć, to następnie trzeba ją akceptować. Warto pamiętać, że każda z nich ma swoje, specjalne warunki. Po ich spełnieniu otrzymacie dodatkowe punkty. Wydaje się, że najczęściej spotykane są te związane z piłką nożną, ale są osobne też na grę w internecie lub punktach stacjonarnych. Widać, że bukmacher dba o rozwój swoich naziemnych punktów. 

Betclub w Totolotku – jak działa ranking?

W ramach BetClubu w Totolotku możesz również rywalizować z innymi graczami w ramach rankingu. Najlepsi klienci, czyli ci, którzy mają najwięcej punktów, automatycznie znajdą się na najwyższych miejscach. Totolotek takim osobom da ciekawe bonusy, oczywiście im wyższa pozycja, tym lepsze nagrody. Cykl zapętla co się jakiś okres i warto obserwować, kiedy będzie nowy ranking w ramach BetClubu.

Betclub w Totolotku – co dostanę za punkty?

W zamian za punkty, o których pisałem wiele wyżej, w Betclubie Totolotka możecie zgarnąć wiele ciekawych nagród. Wśród nich są:

 • bardzo dobry sprzęt elektroniczny i RTV
 • zestawy dla kibiców
 • vouchery na zakłady bukmacherskie
 • bonusy o różnej wartości
 • dodatkowe procenty do wygranej

Sam bukmacher podzielił też Betclub na kilka “progów”. To, do jakiego należycie, zależy od tego ile macie punktów. Dla ludzi, którzy mają od 0 do 4 999 punktów jest strefa “silver”. Z kolei gracze, którzy mają pomiędzy 5 000 a 19 999 oczek, przewidziany jest złoty próg. W nim jest dodatkowy bonus wysokości 20 procent (w zbieranych punktach BetClub). Natomiast klienci z więcej niż 20 000 punktów należą do platynowego przedziału i mają dodatkowe 50 procent do zdobywanych punktów. 

grafika betclub progi

Jak więc widzicie, opłaca się zbierać coraz więcej i więcej oczek w Betclubie Totolotka. Dzięki temu możecie dołączyć do kolejnego progu i zyskać kolejne punkty. Im więcej zebranych, tym lepsze nagrody możecie zyskać. Oprócz rzeczy wynikających z kodu bonusowego, nagrody z Betclubu to kolejna rzecz, dzięki której warto bliżej się przyjrzeć Totolotkowi.

Betclub w Totolotku – czy to będzie rozwijane?

Betclub w Totolotku cieszy się coraz większą popularnością i trudno się temu dziwić. W końcu za typowanie meczów możecie liczyć na dodatkowe punkty oraz nagrody. Co za tym idzie, to, że Betclub będzie rozwijany, jest niemal pewne. Skoro już wiecie, w jaki sposób możecie zyskać bonusy w Totolotku oraz na czym polega Betclub, to możecie zastanowić się nad tym, czy do niego dołączyć. Osobiście uważam, że warto, bo tak dobre programy lojalnościowe są w cenie, a nie wszyscy bukmacherzy je mają. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze