Wczorajsze spotkania to jeden wielki blamaż, zarówno mój jak Houston i Bostonu. Chociaż niektórym z moich przemyśleń udało się wyciągnąć overy zawodników, to jednak czas odrobić stratę. Zapraszam do analizy!

Rejestracja w forBET
Kod rejestracyjny: 
1250

obstawianie nba forbet

Skuteczność typów Adama na NBA: 30/51

Profit/Strata na NBA: -438 PLN

 Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zdarzenie: Philadelphia 76ers – Toronto Raptors

Typ:  Kawhi LEONARD POWYŻEJ 31.5 PUNKTÓW

Kurs: 1,83

Szkoda, że ta seria kręci się wokół choroby Embiida. Szczerze, co mecz mam dylemat jak zagrać, bo Kameruńczyk jest ciągle nie w pełni zdrowy. To psuje strasznie widowisko i z przykrością obserwuje mi się grę tak grającego lidera 76ers. Widzę jego ociężałość, mniejszą aktywność w ataku, ale co się dziwić jak chłop prosto z kroplówek nie uczestnicząc, nawet w porannym treningu, wychodzi na mecz i próbuję walczyć. Zresztą sam Joel na konferencji powiedział, że nie jest zadowolony ze swojej postawy i że znowu musi zacząć się uśmiechać, bo to dawało mu siłę do gry podczas sezonu zasadniczego. Wszystko więc zależy od dyspozycji Centra Szóstek, a tymczasem przejdźmy do typu.

Lider zespołu z Toronto, jak podaję Adrian Wojnarowski z ESPN, jest coraz bardziej przekonany do podpisania nowego kontraktu. Jak najlepiej powalczyć o pensję? Proste, wywalczyć z drużyną trofeum. Kawhi w tych Playoffs jest po prostu genialny, rzucając średnio 34,6 pkt na spotkanie. Dlaczego  Leonard zdobywa tak dużo punktów na tle naprawdę utalentowanego zespołu? Otóż dlatego że nie boi się brać gry na swoje barki i to widać jak się ogląda pojedynki z jego udziałem.

Jeżeli Raptors dziś wygrają, to seria z Bucks zacznie się w poniedziałek, 13 maja, dając Dinozaurom trochę czasu na regenerację.

 

Zdarzenie: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers

Typ: Nikola JOKIć POWYŻEJ 23.5 PUNKTÓW

Kurs: 1,80

Denver zmierza po kolejne zwycięstwo? Pragnę tego całym sercem. Drużyna pod wodzą Michaela Malone pisze koszykarską historię Nuggets. Wielki potencjał, masa talentu, a tym wszystkim kieruje Nikola Jokić. Serb jest po prostu cichym MVP tych play-offów i swój typ kieruję dzisiaj w jego stronę.

Kilka argumentów z mojej strony:

– Gra kręci się wokół tego potężnego Białaska, czego nie ukrywa reszta zawodników

– Zdobywa przy tym średnio 26,4 pkt na mecz

– Dostaje dużo czasu, gdyż jego zmiennik jest co najmniej dwie klasy niżej

– I najważniejsze, praktycznie gra bez godnego siebie przeciwnika, gdyż Kanter walczy ciągle z kontują barku, a rezerwowy Blazers, umówmy się to nie jest zawodnik na play-offy

W tej rozgrywce zdecydowałbym się na kilka typów, ja wybrałem over Jokera, lecz wam pozostawiam jeszcze kilka moich przemyśleń, więc wybierajcie mądrze:

– Paul Millsap, w porzednim starciu 24 pkt, a linie zazwyczaj ok 15. Co cechuję tego zawodnika? Przede wszystkim ogromne doświadczenie, a za tym idzie rozsądek i spokój w ważnych momentach.

C.J McCollum, człowiek zaraz obok Lillarda, który będzie odpowiadał za grę ofensywną zespołu. Ostatni mecz jedynie 12 punktów, ale w całej serii średnio ok 23,6 pkt. Linie przeważnie powyżej 21 oczek.

Enes Kanter, Turek robi co może, ale grając z kontuzją i przeciwko takiemu byczkowi jakim jest Jokić, to nadal nie wróże zbyt wiele. Ostatnie dwa spotkania to 5 i 7 punktów. Także under nasuwa się sam. Linie ok 13,5.

Tyle na dziś, ja się z wami żegnam i życzę zieloności.

Gramy o 289 zł