Nie samym LEC-iem człowiek żyje. Warto czasem przyjrzeć się rozgrywkom za oceanem. A jest czemu, bo tyle rozrywki co zapewniają gracze LCS, to nie zapewnia żadna inna liga. W ciągu jednego meczu potrafią dziać się lepsze plot twisty niż w serialach-tasiemcach. Panie i panowie, zapraszam do analizy przedmeczowej League of Legends Championship Series.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FlyQuest – 100 Thieves

Sobota, 01.08.20 – 22:00

W kwestii pierwszego miejsca po rozgrywkach grupowych w LCS jeszcze nie jest nic rozstrzygnięte. Team Liquid i Cloud9 dalej walczą o pozycję lidera. Na prowadzeniu jest TL, które ma o jedno zwycięstwo więcej niż C9. O podium marzy też FlyQuest. Te aktualnie znajduje się na czwartej pozycji i ma realne szanse na wyprzedzenie Team SoloMid. Dzisiaj przyjrzymy się właśnie starciu FQ z 100 Thieves oraz Counter Logic Gaming vs. Liquid.

Za nim przejdziemy do analizy meczu Team Liquid, przyjrzyjmy się starciu FlyQuest z 100 Thieves. Faworytem niewątpliwie jest FQ, które po czternastu meczach ma osiem zwycięstw. Dla porównania 100T wygrało tylko pięć spotkań. Różnica w formie obydwóch drużyn jest wręcz kolosalna. Nie chodzi tylko o umiejętności indywidualne, ale również (a może przede wszystkim) draft oraz rotacje na mapie. Te znacznie lepiej wychodzą Fly, które konsekwentnie gra w swoim stylu. Gracze tej drużyny popełniają mniej błędów podczas wywierania presji, czy przejmowania obiektów od swoich dzisiejszych rywali.

Oprócz lepszej formy zespołowej, za Fly przemawia też to, że jest dość rozpędzone i ma trzy zwycięstwa pod rząd. Z kolei 100T na trzy ostatnie mecze przegrało aż dwa. Nie wróży to dobrze 100 Thieves przed dzisiejszym starciem. Podobnie uważają też bukmacherzy, którzy za zwycięstwo FlyQuest dają kurs 1.60. Z kolei w przypadku Złodziei jest to 2.35. Ja jednak stawiam na zwycięstwo FQ. 

Moja propozycja: zwycięstwo FlyQuest

Kurs: 1.60

Zagranie na esport

Team Liquid – CLG

Niedziela, 01.08.20 – 00:00

Team Liquid nie ma zamiaru rozstawać się z pierwszym miejscem w tabeli. Nic dziwnego, w końcu wyprzedziło wreszcie Cloud9, które na prostej drodze wywróciło się o własne nogi. Teraz drużyna z koniem w logo ma wręcz autostradę do pierwszego miejsca w grupie. Liquid oprócz meczu z Counter Logic Gaming zagra jeszcze z Immortals i Team SoloMid. We wszystkich tych spotkaniach jest niewątpliwym faworytem i trudno będzie liczyć na potknięcie tej drużyny.

Pierwsze miejsce w tabeli da Team Liquid lepszy start w play-offach. Obecni liderzy są w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie, podbudowani ostatnimi zwycięstwami. Z kolei Counter Logic Gaming nie radzi sobie najlepiej w tym splicie (jak w każdym w sumie). Bilans 5-9 po czternastu meczach nie napawa optymizmem. W ostatnim czasie ulegli Team SoloMid, 100 Thieves oraz Immortals. Temu samemu IMM, które ma bilans 3:11. No zdecydowanie jest dobrze.

Trudno też liczyć na przełamanie CLG akurat w starciu z Liquid. Nie przemawiają za tą formacją żadne argumenty. Począwszy od wyboru bohaterów, przez wczesną fazę gry i umiejętności indywidualne, aż po rotacje na mapie – w tym wszystkim najzwyczajniej w świecie lepsze jest Liquid. Podobnie uważają również bukmacherzy. Kurs na wygraną Team Liquid to 1.30. W przypadku Counter Logic Gaming jest to aż 3.53, jednak nie ma co liczyć na to, że akurat tym razem nadejdzie przełamanie. Kurs całkowity w tym wypadku to 2.08, a grając za 230 złotych bez ryzyka, możecie zgarnąć aż 420 złotych. 

Moja propozycja: zwycięstwo Team Liquid

Kurs: 1.30

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon LOL

Zaloguj się aby dodawać komentarze