Wczoraj całkiem dobry dzień za nami i wreszcie udało się sięgnąć po 100% skuteczności. Kupony z Chin oraz z eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów się zazieleniły i mam nadzieję, że dzisiaj podtrzymamy serię. W tę środę zajrzymy do tegorocznych Mistrzostw Europy kobiet, gdzie przed nami dwie rywalizacje. W grupie C każda z reprezentacji ma na swoim koncie jeden punkt. Czy faworytki sięgną po pierwsze wygrane? Przekonajmy się, zapraszam!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Szwecja kobiety – Szwajcaria kobiety: typy i kursy bukmacherskie (13.07.2022)

Szwedki toczyły wyrównany bój z Holenderkami. Przypomnijmy, że Trzy Korony to jedna z potęg kobiecego futbolu i stawiane są w roli faworytek do końcowego triumfu. Po zakończeniu kariery przez Lottę Schelin czas odmłodzić skład i tej misji podjął się trener Peter Gerhardsson. Tercet ofensywny stanowią jednak doświadczone piłkarki jak Kosovare Asllani, Fridolina Rolfo czy też Lina Hurtig, które przez eliminacje do Mistrzostw Świata były odpowiednio zgrywane i razem w tych kwalifikacjach strzeliły 12 goli. Dzisiaj czeka ich o wiele łatwiejsze zdanie niż kilka dni temu, ponieważ rywalkami Szwedek będą Szwajcarki. Jest to reprezentacja, która regularnie melduje się przy okazji dużych turniejów i ostatnim sukcesem formalnych gości jest awans na najbliższe MŚ. W spotkaniu z Portugalią na rozpoczęcie EURO dosyć szybko wyszły na prowadzenie 2:0, ale im dłużej trwał tamten mecz, tym większą dominację przeciwniczek mogliśmy oglądać. W tę środę każda chwila słabości zostanie wykorzystana przez rywalki. Czy Szwajcarki będą w stanie ponownie zapunktować?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 12:26.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szwecji na EURO 2022 zakończyło się remisem 1:1 z reprezentacją Holandii
 • Szwecja znajduje się na 3. miejscu w tabeli z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów na EURO 2022 wynosi 1 remis
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Szwajcarii na EURO 2022 zakończyło się remisem 2:2 z reprezentacją Portugalii
 • Szwajcaria znajduje się na 2. miejscu w tabeli z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów na EURO 2022 wynosi 1 remis
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Szwecji 4:1
 • Cztery spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 3 zwycięstwami Szwecji i 1 wygraną Szwajcarii

Co obstawiać?

Sytuacja w grupie C jest bardzo wyrównana i pierwsze mecze remisowe spowodowały, że nie ma miejsca na potknięcia. Szwedki oraz Holenderki stawiane były, jako główne kandydatki do awansu i obie te ekipy mierzą się dzisiaj ze słabszymi od siebie reprezentacjami. Spodziewam się sporej dominacji ze strony Trzech Koron, dlatego stawiam na dwa trafienia tego zespołu oraz sześć rzutów rożnych. Szwajcaria w starciu z Portugalią dopuściła rywali do dwóch bramek oraz dziewięciu kornerów. Formalne gospodynie to przynajmniej o klasę lepsza drużyna i liczę, że przełoży się to na powyższe statystyki. Zachęcam do sprawdzenia kodu promocyjnego w Forbet!

forBet
1.85
Szwecja powyżej 1.5 gola + Szwecja powyżej 5.5 rzutów rożnych

Zagranie FB

Holandia kobiety – Portugalia kobiety: typy i kursy bukmacherskie (13.07.2022)

Przenosimy się do drugiej rywalizacji, gdzie Holenderki zmierzą się z Portugalkami. Warto wspomnieć, ze formalne gospodynie bronią tytułu Mistrzyń Europy, po który sięgnęły pięć lat temu w swoim kraju. Był to spory sukces tej reprezentacji i to osiągnięcie z pewnością zwiększyło popularność kobiecego futbolu w tym kraju. Minęło jednak sporo czasu od ostatniego turnieju i celem Holenderek jest naturalnie kolejny tytuł. Pierwszy mecz ze Szwedkami był bardzo wyrównany i remis to sprawiedliwy wynik. Tym razem powinno być łatwiej, ponieważ po drugiej stronie barykady stają Portugalki. Jest to nacja, która stawiana była jako outsider w grupie C, ale obiecująca postawa w spotkaniu ze Szwajcarkami daje nadzieję na awans z grupy. Będzie o to bardzo trudno, ponieważ powinny urwać punkty faworytkom Szwedkom lub Holenderkom, ale do odważnych świat należy. Jak długo będzie utrzymywał się bezbramkowy remis?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 12:26.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Holandii na EURO 2022 zakończyło się remisem 1:1 z reprezentacją Szwecji
 • Holandia znajduje się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów na EURO 2022 wynosi 1 remis
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Portugalii na EURO 2022 zakończyło się remisem 2:2 z reprezentacją Szwajcarii
 • Portugalia znajduje się na 1. miejscu w tabeli z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów na EURO 2022 wynosi 1 remis
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Holandii 3:2
 • Dwa spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 2 zwycięstwami Holandii

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem przy okazji pierwszego omawianego meczu, nie ma miejsca na potknięcia, dlatego liczę mocno na Holenderki. Bronią tytułu zdobytego pięć lat temu i brak awansu z grupy będzie uznane za sensację. Ponownie korzystam z BetArchitekta i stawiam na gola faworytek oraz pięć rzutów rożnych. Formalne gospodynie będą prowadzić grę i mam nadzieję, że ich ofensywna gra przełoży się na bramki oraz kornery. Portugalia miała swoje chwile słabości ze Szwajcarią i taka nacja jak Holandia z pewnością to wykorzysta. Bonusy w Forbet na Ciebie czekają!

forBet
1.36
Holandia powyżej 0.5 gola + Holandia powyżej 4.5 rzutów rożnych

ME Kobiety 13.06. Forbet

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze