Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri: typy, kursy, zakłady i zapowiedź walki ✅

Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri typy kursy-min

Podczas FAME MMA 11 Sylwester Wardęga miał walczyć z OjWojtkiem. Jednak z powodu kontuzji musiał zmienić rywala, a co za tym idzie, teraz powalczy z Danielem Danny Ferrerim. Warto więc, żebyś się zapoznał z zapowiedzią walki. Sylwester Wardęga Daniel Danny Ferreri typy/kursy – zapoznaj się z propozycjami!

wardęga

Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri: kursy, TYPY i zakłady

Sylwester Wardęga w walce z Danielem Danny Ferrerim jest faworytem. Pomimo kontuzji jednak dobrze wiemy, że to zawodnik o lepszych warunkach i dłużej przygotowujący się do walki. Sylwester Wardęga Daniel Danny Ferreri typy/kursy – jeżeli jesteś zainteresowany najlepszymi propozycjami, to niżej je znajdziesz. Pamiętaj też, że w Betclic kod promocyjny VIPFAME da Ci możliwość zagrania bez ryzyka do 550 PLN!

Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri: zapowiedź walki FAME MMA 11

Sylwester Wardęga niewątpliwie będzie mógł się czuć pewniej w walce z Ferrerim niż podczas starcia z OjWojtkiem. Zapowiedź Wardęga Danny Ferreri – zapewne informacji o tym spotkaniu szukasz tak samo, jak proponowanych typów, więc niżej wszystko przedstawiamy. W międzyczasie jednak zobacz, jaki jest w Betclic kod promocyjny, z którym zdobędziesz m.in. zakład bez ryzyka do 550 PLN!

Sylwester Wardęga

Sylwester Wardęga dość długo przygotowuje się już do walki na FAME MMA 11. Jednak na kilkanaście dni przed z powodu kontuzji musiał zmienić rywala, co nie do końca jest mu na rękę, ale wydaje się, że może czuć się pewniejszy. Wardęgę czeka jednak trudna przeprawa, chociaż na pewno jest faworytem zdaniem bukmacherów.

grupa zagranie

Daniel Danny Ferreri

Zakłady na walkę Wardęga Danny Ferreri nie faworyzują drugiego z nich i trudno się dziwić. W końcu do walki przygotowuje się mniej niż miesiąc i to widać zresztą po nim. Do tego ma o wiele gorsze warunki fizyczne, co także się odbija na szansach.

Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri: typy na walkę

Sylwester Wardęga Daniel Danny Ferreri typy/kursy – teraz przejdziemy właśnie do przedstawienia propozycji na tę walkę. Tutaj uważamy, że Wardęga wygra, bowiem format mu sprzyja. Do tego dłużej się przygotowuje i jest w lepszej kondycji niż jego rywal, który dopiero co dowiedział się o walce.

Wardęga wygra walkę
Kurs: 1.50
Zagraj!

Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri: kursy

Same kursy na walkę są bardzo ciekawe, bowiem znajdziemy tutaj sporo możliwości, jakie można zagrać. Rynki takie jak 1/2, czy KO, TKO lub poddanie często są przez graczy wybierane, więc przedstawimy kursy na nie.

Kursy na zwycięzcę walki

Wardęga Ferreri typy/kursy – w przypadku rynku 1/2 mocnym faworytem jest właśnie pierwszy z nich, ale to już wiesz. Czy opłaca się jednak zagrać taki zakład? Osobiście uważamy, że tak. Wiele argumentów za nim przemawia.

Wygrana w walce

Kursy na wygraną w walce Wardęga - Ferreri

Betclic
1.50
Wardęga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.30
Ferreri
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Zapowiedź walki Sylwestra Wardęgi z Danielem Danny Ferrerim nie wskazuje na to, w jaką stronę może pójść ta rywalizacja. Dlatego też właśnie stawiamy tutaj na inne opcje. Pamiętaj, że rejestrując się z naszego linku dostaniesz zakład bez ryzyka. Na takie spotkanie warto go wykorzystać!

Kursy na wygraną na punkty

Kolejną opcją, jaką można zagrać, są zakłady na punkty. Tutaj kursy są ciekawe, jednak też nie uważamy, żeby były to value mnożniki. Zarówno Wardęga, jak i Ferreri to duże niewiadome.

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Wardęga - Ferreri

Betclic
1.45
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.45
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri: kto wygra walkę?

Sylwester Wardęga Daniel Danny Ferreri typy/kursy – na tę walkę typować zwycięstwo powinno się tylko w jedną stronę. Wardęga jest faworytem i trudno sobie wyobrazić, żeby miał to przegrać. Argumenty, o których wspomnieliśmy wyżej, właśnie dość mocno za nim przemawiają.

Zakłady na walkę Sylwester Wardęga – Daniel Danny Ferreri

Bukmacher Betclic ma ciekawe zakłady na walkę Wardęga – Ferreri. O tym już jednak wspomnieliśmy, a co jeszcze można powiedzieć ciekawego? To operator, który proponuje m.in. możliwość gry bez ryzyka razem z naszym kodem VIPFAME. Oferta skierowana dla naszych czytelników jest do wykorzystania też na FAME MMA 11.

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze