Superbet cashback 3500 PLN: Odbierz wygraną lub zwrot!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja
Wszystkie bonusy = FREEBETY bez obrotu!


🔥 PROMOCJA: + 600 zł za wygraną Lecha (zakład długoterminowy)
LUB
+ 200 zł za poprawny typ na drużynę z golem w meczu Wisła Kraków - Widzew Łódź (trwa do: 28.02.)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet zakład bez ryzyka – najwyższy na rynku

Rejestrując się z kodem “ZAGRANIE” otrzymasz bonus w postaci 7 dni gry bez ryzyka. Co to oznacza? Albo wygrasz, albo odbierzesz zwrot do 3500 zł! Ponadto nowi gracze z naszym hasłem zgarniają na start bonus od depozytu, bonus w aplikacji oraz dodatkowy freebet. Kliknij w powyższy baner z koszulką i wejdź do gry bez ryzyka.

Superbet cashback 2024 – Pakiet 3754 złotych ✔️ 
Kod promocyjnyZAGRANIE
Bonus od depozytu200 PLN
Zakład bez ryzyka3500 PLN
Darmowy zakład0 PLN 35 PLN
Aplikacja mobilna20 PLN

Superbet cashback – jak działa?

🎁 W Superbet zakład bez ryzyka to możliwość typowania kuponów przez 7 dni, gdzie na sam koniec gracz otrzymuje cashback (zwrot) z wygenerowanej straty aż do 3500 zł.

Nowi klienci Superbet mogą korzystać z ubezpieczonej gry przez cały tydzień, gdzie u innych bukmacherów bonus sprowadza się do jednego kuponu. To wyjątkowa oferta powitalna na polskim rynku.

Bonusy bukmacherskie mają kilka odmian, a jednymi z najpopularniejszych są zakłady bez ryzyka. Cashbacki polecane są szczególnie początkującym graczom, którzy jeszcze nie są odpowiednio zaznajomieni z tematyką zakładów bukmacherskich. Zakład bez ryzyka daje im szansę gry, w której jest miejsce na pomyłkę. To dobra okazja do treningu przed rozpoczęciem obstawiania na normalnych zasadach. Wtedy błąd wiąże się z przegraną i utratą stawki. Do momentu korzystania z zakładu bez ryzyka w Superbet stawka jest ubezpieczona i zostanie zwrócona w razie porażki.

Jak odebrać zakład bez ryzyka? Instrukcja dla nowych graczy

Warto wiedzieć, że w Superbet cashback jest przeznaczony dla nowych klientów tego bukmachera. Zakład bez ryzyka jest elementem pakietu powitalnego, z którego można skorzystać raz – po rejestracji konta, czyli na początku przygody w serwisie operatora.

Co zrobić, żeby otrzymać w Superbet cashback?

>> Kluczowym wymogiem jest rejestracja konta, podczas której możesz wykorzystać kod: ZAGRANIE – gwarantujący dodatkowy bonus.

>> Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt w kwocie min. 20 zł.

>> Jeśli konto zostanie zasilone w ciągu 14 dni od rejestracji, gracz będzie mógł skorzystać z tygodnia bez ryzyka w Superbet. Okres rozliczeniowy (7 dni), brany pod uwagę podczas przyznawania cashbacku, jest liczony od chwili wpłaty pierwszych środków.

>> W pierwszej kolejności należy wykorzystać bonus od depozytu przysługujący nowym klientom bukmachera.

Warunki obrotu i wypłata zwrotu z zakładu bez ryzyka

Korzystając z tygodnia bez ryzyka na koniec, w przypadku wygenerowania straty, otrzymasz zwrot stawki. W Superbet kwota zwrotu musi być obrócona. Obrót to obstawienie zakładów za równowartość bonusu lub jego wielokrotność, co określa regulamin. Zagranie za daną kwotę może odbyć się na jednym kuponie lub zostać rozbite na kilka stawek – a tym samym kuponów.

Jaki jest obrót w przypadku tej promocji? W Superbet tydzień bez ryzyka regulamin posiada naprawdę przystępny:

  • Cashback Superbet należy obrócić dwa razy.
  • Do obrotu kwalifikują się zakłady pojedyncze, multi oraz systemowe z kursem min. 1.80.
  • Czas na dokonanie obrotu wynosi 10 dni.

W przypadku niezrealizowania wskazanego w regulaminie obrotu w wyznaczonym terminie, środki bonusowe przepadną.

Zakład bez ryzyka w SuperbetWarunki promocji
Czas trwania gry bez ryzyka:7 dni
Minimalny depozyt uprawniający do gry bez ryzyka:20 zł
Czas na dokonanie depozytu:14 dni
Forma zwrotu:bonus
Wymagany obrót bonusem:brak
Minimalny kurs kuponu przy obrocie:1.80
Czas na obrót:10 dni

Jak obliczyć zwrot z tygodnia bez ryzyka w Superbet?

Z racji tego, że promocja oferowana przez Superbet zakłady bukmacherskie nie jest standardową, czyli nie sprowadza się tylko do pierwszego kuponu w historii konta, sposób wyliczania zwrotu również nieco się różni. Do rachunku zalicza się kilka zmiennych, a bonus bukmacher otrzymuje z następującego równania:

Obrót – Suma wygranych – Suma podatków od gier – Wykorzystane bonusy = Kwota zwrotu

Najprościej zobrazuje to przykład. Załóżmy, że nowy gracz zagrał w ciągu tygodnia za 1000 zł (obrót), a łącznie na wszystkich zagranych kuponach wygrał 600 zł (suma wygranych). W ramach podatku zostało odliczone 120 zł (suma podatków od gier) i w trakcie gry wykorzystał jeszcze freebet w kwocie 34 zł (wykorzystane bonusy). Ile otrzymuje po tygodniu gry bez ryzyka w Superbet?

1000 zł – 600 zł – 120 zł – 30 zł = 246 zł

Zwrot zatem wynosi w tym przypadku 246 zł. Bonus cashback Superbet wypłaci w ciągu kolejnych 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego. Kwota zostanie przypisana do salda bonusowego gracza.

Co obstawiać za cashback w Superbet?

Do wykorzystania zakładu bez ryzyka posłużą wszystkie typy z oferty Superbet zakłady bukmacherskie. Ubezpieczone typowanie może obejmować zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Każdego dnia operator aktualizuje swoją ofertę. Znajdziemy tam najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, na wielu szczeblach rozgrywek. Do tego koszykówka, siatkówka, tenis, żużel, hokej, a także te mniej rozpowszechnione w gronie typerów dyscypliny, m.in. lotki, badminton czy rugby.

Jedyne zastrzeżenie w kontekście doboru typów z oferty dotyczy etapu obrotu. Wtedy bukmacher Superbet nie akceptuje na kuponach zakładów z sekcji Super Kursy.

Pamiętaj, jako początkujący gracz wcale nie musisz wiedzieć, co obstawiać!

Nowym graczom rekomendujemy poszukiwanie inspiracji w gronie bardziej doświadczonych typerów i ekspertów. Zwiększysz w ten sposób swoją szansę na wygraną.

>> Typy Dnia – zakładka w naszym serwisie, w której każdego dnia znajdziesz świeżą dawkę zakładów godnych zagrania. Codziennie nasi eksperci przygotowują szczegółowe analizy nadchodzących spotkań zakończone propozycją gotowego kuponu. Warto korzystać z ich wskazówek.
>> Grupa Zagranie – odnajdź nas na Facebooku. Dołączysz do społeczności doświadczonych typerów, którzy pierwsze depozyty i kupony mają za sobą. Codziennie toczy się tam żywa dyskusja, z której możesz czerpać pomysły na zakłady.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze