Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet zakład bez ryzyka

Sprawdź jak odebrać zakład bez ryzyka w Superbet! Z linkiem od Zagranie.com otrzymasz 1300 PLN bez ryzyka. Poza tym mamy dla Ciebie darmowy zakład w wysokości 34 PLN, bonus od depozytu do 200 PLN oraz 20 PLN za aplikację mobilną! Link rejestracyjny do zakładu bez ryzyka w Superbet: https://zagranie.com/go/superbet. Przy rejestracji wpisz kod: ‘ZAGRANIE’ i ciesz się zakładem bez ryzyka!

NAJLEPSZE WARUNKI OBROTOWE W SUPERBET – TYLKO NA ZAGRANIE.COM

Superbet zakład bez ryzyka 2022 – Pakiet 1554 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 1300 PLN
Darmowy zakład 34 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

Bez ryzyka w Superbet

Superbet zakład bez ryzyka, to możliwość typowania kuponów przez cały tydzień, gdzie na sam koniec otrzymasz cashback z wygenerowanej straty. Nowi gracze Superbet w ten sposób mogą rozłożyć w czasie swój bonus bez ryzyka. W cashbacku Superbet odbierzesz nawet 1300 złotych zwrotu stawki. Jak działa zakład bez ryzyka w Superbet? Kto może odebrać bonus? Jak użyć bonusu cashback w zakładach bukmacherskich Superbet?  Gdzie są typy dnia, z których mogę skorzystać przy grze bez ryzyka? To wszystko znajdziesz w tym artykule!

Bonusy bukmacherskie mają kilka odmian, a jedną z najpopularniejszych są zakłady bez ryzyka. Cashbacki polecane są szczególnie początkującym graczom, którzy jeszcze nie są odpowiednio zaznajomieni z tematyką zakładów bukmacherskich. Zakład bez ryzyka daje im szanse gry za darmo, bo w przypadku porażki pozwala odzyskać utraconą stawkę. Bonus cashback nie jest skomplikowany i z obserwacji rynku widzimy, że coraz więcej bukmacherów daje go w prezencie za rejestrację konta.

Zakład bez ryzyka od Superbet działa nieco inaczej niż cashback w innych bukmacherach, np. Fortunie, STS lub Betfan. Tam ubezpieczeniem objęty jest pierwszy zakład z salda depozytowego. W Superbet można postawić kilka zakładów bez ryzyka, a następnie odzyskać łącznie utraconą stawkę. Jak to działa dokładnie? O tym piszemy niżej!

Superbet zakład bez ryzyka – kod promocyjny

Zakład bez ryzyka w Superbet jest przeznaczony dla nowych klientów tego bukmachera. Stali gracze, którzy już są zarejestrowani w serwisie Superber online – nie mogą ponownie skorzystać z bonusu powitalnego. Bo zakład bez ryzyka przyznawany jest w pakiecie bonusów na start po założeniu nowego konta. Podczas rejestracji zazwyczaj bukmacher online wymaga wpisania przez użytkownika kodu promocyjnego na powiększone bonusy. W Superbet można zrobić to w inny sposób! Operator ten nie posiada kodu bonusowego, a specjalny link promocyjny. Zakładając konto z naszego linka – automatycznie wpiszesz kod promocyjny, za który zostaną przyznane ci bonusy dla nowego gracza. Co to za promocje?

Przede wszystkim dzięki naszemu linkowi odbierzesz zakład bez ryzyka Superbet do 1300 PLN. Dodatkiem do tego bonusu jest darmowy zakład 34 PLN i bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. Możesz także dostać 20 PLN za aplikację mobilną. Więcej o bonusach Superbet piszemy w tym miejscu: https://zagranie.com/superbet-bonus/.

Chcąc kod promocyjny Superbet na zakład bez ryzyka – załóż konto z naszego odnośnika i uzupełnić formularz na stronie superbet.pl. Następnie postępuj zgodnie z wytycznymi bukmachera np. zweryfikuj adres e-mail i zaloguj się na konto bukmacherskie.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Superbet?

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Superbet? Na początku otrzymasz bonus freebet 34 PLN i bonus 100% od pierwszego depozytu. W momencie zaksięgowania pierwszej wpłaty – od razu aktywujesz zakład bez ryzyka, czyli tzw. “Tydzień bez ryzyka”. To siedem dni, w których możesz obstawiać zakłady z oferty Superbet, a jeśli w ogólnym rozrachunku zrobisz minus na swoim koncie, to bukmacher zwróci utraconą stawkę do 1300 PLN.

Aby “tydzień bez ryzyka” wszedł w życie masz 14 dni od momentu rejestracji konta, by zrobić pierwszy depozyt. Minimalna kwota, która daje bonus 100% oraz zakład bez ryzyka to 20 PLN. Jeśli zrobisz wpłatę np. w poniedziałek, to właśnie od tego dnia będzie liczony tydzień bez ryzyka. W tym czasie możesz typować zakłady Superbet z opcją, że zostanie ci zwrócona stawka.

superbet1

Jak grać bez ryzyka w Superbet?

Jakie robić zakłady, żeby “tydzień bez ryzyka” był liczony na poczet bonusu? Do promocji zaliczają się wszystkie kupony, a to już duży plus i wpływa pozytywnie na opinie o Superbet. Obstawiając bez ryzyka możesz korzystać z pełnej oferty Superbet. Na jakiej podstawie bukmacher później przyzna zwrot stawki?

Bonus cashback w Superbet obliczany jest według następującego schematu: równowartość sumy stawek zakładów klienta pomniejszona o wygrane Klienta, podatek od gier i przyznane i wykorzystane bonusy w pierwszym tygodniu aktywności klienta (dalej: okres rozliczeniowy). Jak to wygląda na konkretnym przykładzie? Sprawdź:
Gracz łącznie postawił zakłady za 1000 PLN z czego suma jego wygranych wyniosła 600 PLN. To daje podatek od gier 120 PLN. Dodatkowo odebrał bonus 30 PLN. Wszystko to podkładając do działania daje nam zwrot stawki o wartości 250 PLN – czyli twój bonus.

Zwrot stawki jako bonus cashback Superbet wypłaci ci w ciągu kolejnych 72 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Warunki obrotu w Superbet

Korzystając z tygodnia bez ryzyka z naszym kodem promocyjnym VIP na koniec w przypadku wygenerowania straty, otrzymasz zwrot stawki (powyżej pokazaliśmy na jakiej podstawie zostanie on wypłacony). W Superbet kwota bonusu cashback musi być obrócona. Dla porównania tego nie ma u innych bukmacherów z zakładami bez ryzyka – Fortuna, STS czy eWinner nie stawiają takich warunków dla swoich klientów po wypłacie zwrotu stawki. W Superbet bonus cashback należy obrócić.

Jaki jest obrót dla zakładu bez ryzyka Superbet? Od razu możemy powiedzieć, że nie są to bardzo utrudnione warunki. Cashback Superbet należy obrócić cztery razy przy założeniu, że kwalifikujące kupony do obrotu, to zakłady akumulowane, gdzie dla pojedynczego zdarzenia kurs minimalny to 1.30, z kolei min. kurs ogólny 1.80. Czas na zrobienie obrotu zakładem bez ryzyka Superbet to 14 dni.

Super mecz - najwyższe kursy w Superbet

Co obstawiać za cashback w Superbet?

Do wykorzystania zakładu bez ryzyka mogą ci posłużyć wszystkie kursy na sport z oferty Superbet. Bonusy tego bukmachera można używać właśnie na typowanie zdarzeń z zakładów sportowych. Cashback nie działa m.in. w sportach wirtualnych.

W Superbet typów na zakłady jest wiele, bo to praktycznie każdy sport od piłki nożnej przez koszykówkę aż po snooker i lotki. Zakład bez ryzyka może być użyty zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i “na żywo”.

FAQ

🤨 Jaki jest kod promocyjny na zakład bez ryzyka Superbet?

Załóż konto w Superbet z linka promocyjnego Zagranie, a kod promocyjny zostanie przypisany do twojego konta!

👉 Jaki zakład bez ryzyka otrzymasz w Superbet?

W Superbet łączna kwota zakładu bez ryzyka może wynieść nawet 1300 złotych.

💪 Jakie są warunki zakładu bez ryzyka Superbet?

Cashback trzeba obrócić x4 na kuponach AKO z kursem ogólnym minimum 1.80.

Zaloguj się aby dodawać komentarze