Stal Mielec – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 9.02.2024

Gdzie oglądać Stal Puszcza

Stal Mielec – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Po zimowej przerwie wraca PKO BP Ekstraklasa. Czy była to długa przerwa, czy krótka? Każdy kibic ma na to swoją odpowiedź, ale każdy szuka też odpowiedzi na pytania: gdzie oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy? Tego wszystkiego dowiesz się właśnie z tego artykułu. Jako czytelnik zagranie.com możesz także liczyć na promocyjną cenę do pakietu zawierającego mecze Ekstraklasy!

Stal Mielec – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

Piątek, godzina 18:00 – to termin, który zawsze kojarzył się ze startem kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kilka ładnych tygodni nie był on w użyciu, ale od tego weekendu każdy kibic może ponownie zakreślać go w kalendarzu na czerwono. 20. kolejka Ekstraklasy, pierwsza w rundzie wiosennej rozpocznie się 9 lutego w Mielcu, gdzie Stal podejmie Puszczę Niepołomice. Obie ekipy są mocno zaangażowane w walkę o utrzymanie, ale to nie ujmuje atrakcyjności tego meczu, a wręcz może na nim zyskać, bo każda z ekip będzie chciała zaciekle walczyć o trzy oczka.

Gdzie obejrzeć Ekstraklasę? Prawa do nadawania naszych ligowych rozgrywek na najwyższym poziomie posiada Canal+. Jeśli nie masz dostępu do tych kanałów, jako czytelnik zagranie.com możesz je pozyskać po promocyjnej cenie – sprawdź poniżej co należy zrobić, by cieszyć się dostępem do transmisji 100% meczów PKO BP Ekstraklasy.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Stal – Puszcza i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Stal Mielec – Puszcza Niepołomice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Niestety, w przypadku meczów PKO BP Ekstraklasy bukmacherzy nie posiadają darmowych transmisji na swoich kanałach, takich jak STS TV czy Betclic TV, które pokazują inne ligi. W Polsce bukmacherzy nie dysponują prawami transmisyjnymi rozgrywek w naszym kraju, ale ich oferta i tak jest na tyle atrakcyjna, że warto się jej przyjrzeć. Szczegóły tych transmisji znajdziesz w dedykowanej zakładce na naszej stronie.

Gdzie oglądać Stal Mielec – Puszcza Niepołomice?

Canal+ pokaże spotkanie Stal Mielec – Puszcza Niepołomice w aż trzech kanałach: Canal+Family i Canal+Sport oraz w dedykowanym rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy Canal+Sport 3. W kanałach Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 zobaczysz tylko i wyłącznie treści związane z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce. Są to transmisje meczów na żywo, magazyny takie jak Liga+, czy Liga+Extra, a także serie dokumentalne związane z PKO BP Ekstraklasą. Pierwszy mecz 20. kolejki prosto z Mielca skomentują Marcin Rosłoń i Michał Trela.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze