Bukmacherzy w Polsce wspierają krajowy sport. Widzimy ich banery na stadionach, halach. Loga pojawiają się na koszulkach drużyn. STS tworząc fundacje Sport Twoją Szansą, stara się pomagać zawodnikom, którzy tego najbardziej potrzebują. Jedną z nich jest Kamil Kuczyński- pilot tandemu w kadrze paraolimpijskiej. O jego historii, jak i na temat bonusu STS przeczytacie poniżej, zapraszam do lektury!

Specjalny bonus w STS!

Załóż konto w STS – 1230 PLN od depozytu + 29 PLN Freebet na start!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY:  1259PLN

Fundacja Sport Twoją Szansą

Została założona w 2014 roku i ma na celu wspieranie talentów. Przede wszystkim zapewnia pomoc pod względem materialnym i merytorycznym. Tym samym motywuje do działania i umożliwia warunki do rozwoju.

Do grona takich zawodników jak Rafał Czuper, Kamila Przybyła, Aneta Stankiewicz dołączył niedawno Kamil Kuczyński. Jest multimedalistą mistrzostw Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro. W przeszłości kolarz torowy i tandemowy a aktualnie pilot tandemu w kadrze paraolimpijskiej. Wraz ze swoim partnerem sportowym, który jest niedowidzący, przygotowuje się do kwalifikacji o igrzyska paraolimpijskie w Tokio. Został on wybrany w głosowaniu, w którym udział wzięli kibice z całej polski. Łącznie zdobył 8.9% wszystkich głosów.

Mateusz Juroszek prezes STS oraz fundacji Sport Twoją Szansą stwierdził, że wybór Kamila Kuczyńskiego jest ucieleśnieniem idei funkcjonowania jego fundacji. Nic tylko czekać na efekty owocnej współpracy!

Kamil-Kuczyński Sport Twoją Szansą- STS Bonus