fot. Xinhua

Najbardziej przebojowy turniej w roku i jego drugi dzień przed nami i od 14 do północy z krótką przerwą będziemy znów mogli podziwiać 10-minutowe spotkania snookerowe w nietypowej odsłonie. Wczoraj obyło się bez większych niespodzianek, natomiast efektownych fartów mieliśmy pod dostatkiem – takie rzeczy tylko w tych zawodach! Dziś, idąc za tropem Adama z wczoraj – dwa kupony z różnymi stawkami, wszak losowość w tym turnieju jest jeszcze większa niż podczas Championship League czy WST Pro Series. Gramy łącznie o 476 PLN!

 

Przy okazji typowania Shoot-Outa możecie razem z nami grać w PZBuk i skorzystać z przysługującemu Wam bonusu, który mamy specjalnie dla naszych graczy. 700 PLN w PZBuk? To możliwe! Na dziś przygotowałem dla Was sześć spotkań – jak Wy je złożycie zdecydujecie sami, ja podzieliłem je na pół i gramy dwa duble z kursem ok. 3,5. 

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN w sklepie

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 700 pln

Kod rejestracyjny
700PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

PUNKTY W SKLEPIE: 20000 (bonus od depozytu 200 zł lub darmowy zakład 10 zł)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Adrian Rosa vs Jimmy White (14:00)

O zawodniku z polsko brzmiącym imieniem i nazwiskiem niewiele wiemy. Ma w swojej karierze 10 lat w zawodowym snookerze w przedziale 1991-2004. Najwyżej w rankingu był na 88. pozycji, a najlepszym wynikiem była 1/16 International Open w 1997 roku. 50-latek próbował swoich sił w Q-School w 2020 roku, ale w żadnym z eventów nie wygrał więcej niż dwóch meczów. Wygrał w karierze niespełna 60 tysięcy funtów, a najwięcej jednorazowo skasował w 2000 roku, gdy wygrywał Challenge Tour – wtedy zainkasował 10 tysięcy. Jimmy White to legenda tego sportu – 6-krotny wicemistrz świata, wieloletni snookerzysta ze ścisłego topu. Dziś już w stawce się nie liczy, ale gra w Main Tourze, a przy stole zarobił blisko 5 milionów funtów. Częsty gość w studio Eurosportu, gdzie potrafi odtworzyć wiele trudnych zagrań. Dziś ta jednorazowa forma może mu się przydać, a sam format jest przyjazny dla starszego z Anglików. Od kiedy jest to turniej rankingowy, to trzy na cztery razy przechodził przez pierwszą rundę mając na przeciw sobie zawodników lepszych niż Rosa. Sądzę, że to spotkanie będzie pomyślne dla byłego numeru dwa na świecie.

Nasz typ: Jimmy White wygra mecz

Kurs: 1,57

Craig Steadman vs Tom Ford (15:45)

Gdy Shoot-Out był jeszcze turniejem nierankingowym, to Tomowi Fordowi udało się dostać nawet do półfinału tych zawodów. W 2012 roku przegrał z Graemem Dottem w meczu o finał i jak na razie to jego najlepsze osiągnięcie w tym formacie. Ten sezon jest dla niego bardzo udany i półfinał German Masters jest potwierdzeniem jego dobrej dyspozycji. Rywal z pierwszej rundy początki z Shoot-Outem miał nie za ciekawe – na trzy pierwsze próby tylko raz przebrnął przez pierwszy mecz, ale zaraz potem odpadł. Dopiero w minionym sezonie zaszedł trochę dalej, bo do 4. rundy, ale losowanie mu sprzyjało, bo nie mierzył się po drodze z nikim z szerokiej czołówki. Sądzę, że umiejętności Forda w budowaniu brejka oraz dobra dyspozycja w połączeniu z dobrym czuciem dynamicznej gry pozwoli mu pokonać przeciwnika, który aktualnie posiada status amatora.

Nasz typ: Tom Ford wygra mecz

Kurs: 1,58

Jack Lisowski vs Peter Devlin (16:00)

Chyba jedna z najbardziej zróżnicowanych par pierwszej rundy. Lisowski ostatnio wygrywa niemal wszystko, jeśli na jego drodze nie stoi Judd Trump. W mojej opinii jest jednym z kandydatów do wygranej w ten weekend. Nie tylko dlatego, że ma na koncie dwa finały rankingowe z rzędu, ale też dlatego, że lubi szybką i efektowną grę, która tutaj po prostu się opłaca. Aktualnie po Juddzie Trumpie zawodnik w najlepszej dyspozycji. Z kolei Devlin walczy o utrzymanie w Main Tourze i nie idzie mu to najlepiej. 104. lokata w rankingu, 80. na rocznej liście. Gdyby nie fakt, że posiada dwuletnią kartę, to w przyszłym roku nie zobaczylibyśmy go na zawodowych arenach. Jest to jedno z tych spotkań, gdzie jeden zawodnik może podejść tylko raz do stołu – do rozbicia. 

Nasz typ: Jack Lisowski wygra mecz

Kurs: 1,43

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Thepchaiya Un-Nooh vs Brandon Sargeant (16:45)

Taj ma na koncie tylko jedno rankingowe zwycięstwo – było to właśnie w Shoot-Oucie w 2019 roku gdzie zaskarbił sobie sympatię wielu fanów snookera, nie tylko w Azji. Mimo że forma Un-Nooha lekko zawodzi, to jest to turniej, w którym może się odbudować. Jego przeciwnik zadebiutował w Tourze w poprzednim sezonie, a w tym tylko raz przebił się przez pierwszą rundę zawodów – było to w Scottish Open, gdzie pokonał Seana Maddocksa, czyli innego zawodnika z dolnych rewirów listy rankingowej. Sargeant grał w Shoot-Oucie trzy razy i wygrał dwa mecze – nie zwiastuje to zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku. 

Nasz typ: Thepchaiya Un-Nooh wygra mecz

Kurs: 1,41

 

Sunny Akani vs Dominic Dale (23:00)

Najbardziej wyrównana z sześciu par, które dziś analizuję. Obu dzieli zaledwie sześć miejsc na liście rankingowej. Obaj lubią ten format – Akani nie przegrał nigdy w pierwszej rundzie w historii swoich występów, a Walijczyk wygrał cały turniej w 2014 roku. Obaj w tym sezonie notują podobne wyniki, ale to Dale jest na fali wznoszącej. Akani gra czwarty sezon na zbliżonym poziomie, a Dale po utrzymaniu się w Tourze dzięki punktom z jednego roku wraca powoli na poziom, do którego nas przyzwyczaił przed laty. W German Masters pokonał Maguire’a, wcześniej powalczył w UKC z Trumpem i wyeliminował w NIO Marka Williamsa. W tym spotkaniu będą decydować detale i pojedynczy błąd może przekreślić szanse drugiego zawodnika. Brzmi jak definicja Shoot-Outa, natomiast tutaj będzie to kwintesencja tego formatu.

Nasz typ: Dominic Dale wygra mecz

Kurs: 1,80

John Astley vs Reanne Evans (23:45)

Kolejne zestawienie zawodowiec-amator. Tym razem amatorem będzie kobieta, co od pewnego czasu nie jest niespodzianką. Do tego turnieju zapraszane są najlepsze panie i jak do tej pory nie zdołały jeszcze wygrać meczu przeciwko panom. Astley wielkim asem nie jest, ale w czterech występach trzy razy przeszedł do drugiej rundy tego formatu. Ktoś może uznać, że będzie to stereotypowe myślenie, natomiast nie liczyłbym na przełamanie kobiecej klątwy Shoot-Outa. Panie grają na niższym poziomie, co widać po próbach głównie Reanne Evans – jej próby gry w kwalifikacjach czy 1. rundach zawodowych turniejów kończyły się porażkami. 

Nasz typ: John Astley wygra mecz

Kurs: 1,47

shootout1  shootout3 Tak wyglądają moje dwa kupony – podzielone ze względu na godziny rozpoczęcia spotkań. Łącznie możemy ugrać dziś 476 PLN – oby szczęście dopisało nie tylko zawodnikom przy stole, ale i nam!