Ruch Chorzów – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 1.03.2024

Ruch Chorzów - Piast Gliwice transmisja online

Ruch Chorzów – Piast Gliwice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Spotkanie derbowe na Śląsku na pewno będzie rozgrzewać kibiców na trybunach, a kto nie będzie mógł dotrzeć na stadion z pewnością będzie chciał obejrzeć to spotkanie przed ekranem telewizora. Gdzie obejrzeć mecz Ruch – Piast? O tym dowiesz się z poniższego artykułu.

Ruch Chorzów – Piast Gliwice na żywo w TV

Spotkanie na Stadionie Śląskim ma rozpocząć się o 20:30, a to zobaczysz na antenie Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, ale nie tylko, bo jako jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki będziesz mógł także zobaczyć je w jakości 4K na kanale Canal+4K Ultra HD. Nie masz tych kanałów w swoim dekoderze? Możesz je mieć we własnym komputerze – kliknij w link poniżej i zarejestruj się na platformie Canal+Online w promocyjnej cenie, dzięki której nie będziesz musiał już więcej pytać gdzie obejrzeć Ekstraklasę!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Ruch – Piast i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Ruch Chorzów – Piast Gliwice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Streaming z meczów Ekstraklasy zapewnia Canal+Online, ale wiesz, że są takie kanały jak na przykład Superbet TV, Totalbet TV czy Betclic TV? Operatorzy zakładów bukmacherskich także transmitują wydarzenia sportowe, jednak nie dotyczy to rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Mimo to u bukmacherów obejrzysz naprawdę kawał dobrego sportu – najlepszą koszykówkę, siatkówkę, czy piłkę ręczną, ale i wiele lig, w tym także TOP5 piłki nożnej. Zapoznaj się z ofertą transmisji bukmacherów na naszej stronie.

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Piast Gliwice?

Spotkanie w ramach Super Piątku transmitowane będzie od 20:30, ale już o 20:00 rozpocznie się cotygodniowy program Canal+ towarzyszący pierwszemu dniu kolejki. Cezary Olbrycht i Tomasz Wieszczycki będą na murawie Stadionu Śląskiego i zapowiedzą spotkanie Ruchu z Piastem. Z kolei z trybun ten mecz będą oglądać i komentować Rafał Dębiński i Marcin Baszczyński.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze