Za nami kilkanaście dni zmagań podczas Mid-Season Invitational, a teraz będziemy świadkami wielkiego finału. W nim zmierzą się zawodnicy DAMWON Gaming i Royal Never Give Up. Faworytem jest druga z tych ekip, która już dwa razy wygrała podczas tego turnieju z koreańską ekipą. Jednak finał rządzi się swoimi prawami, więc warto sprawdzić, jakie są typy na najważniejsze spotkanie podczas MSI 2021!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

DAMWON Gaming Kia – Royal Never Give Up
(15:00 niedziela, 23.05.2021)

DAMWON Gaming Kia

Kilkanaście dni Mid-Season Invitational 2021 za nami, a ze jedenastu drużyn na placu boju pozostały już tylko dwie – DAMWON Gaming Kia oraz Royal Never Give Up. Obie ekipy w półfinałach męczyły się z rywalami, ale trzeba przyznać, że koreańska ekipa miała więcej problemów. DWG nie poradziło sobie tak prosto, jak przypuszczali eksperci i bukmacherzy. Do 1/2 finału DAMWON awansowało po dobrej grze w trakcie Rumble Stage, gdzie wykręciło wynik 8:2 i uległo jedynie dwa razy zawodnikom RNG. Oprócz tego gracze z Korei nie mieli sobie równych. 

Jednak w półfinale MSI 2021 męczyli się dość długo z graczami z Europy. Lwy postawiły trwarde warunki, ale ostatecznie przegrały 2:3. Co ciekawe, spotkanie było dość wyrównane, a MAD Lions wcale nie wyglądało o wiele gorzej niż przeciwnicy. Potrafiło przejąć kontrolę na mapie w ważnych momentach, a często także przeważało na linii. Jednak w kluczowych akcjach lepsze decyzje podjęli gracze z Korei, przez co awansowali do finału. W nim muszą zaprezentować się lepiej niż w półfinale, bo na Royal Never Give Up taka gra na pewno nie wystarczy. 

Statystyki:

  • 14 wygranych meczów podczas MSI
  • 3 przegrane mecze podczas MSI
  • bilans map: 16-5
  • win ratio: 82%
LVbet
1.90
DAMWON Gaming Kia wygra mecz

Baner grupy esportowej

Royal Never Give Up

Z kolei Royal Never Give Up już nawet podczas Rumble Stage miało swoje problemy. Co prawda nie było mowy o tym, żeby ekipa z Chin nie dostała się do półfinału, bo umówmy się, że Cloud9 i Pentanet.GG to żadni rywale, a po prostu wypełniacz w trakcie turnieju. Pomimo tego RNG potknęło się aż trzy razy i żadne z tych starć nie było z udziałem DAMWON Gaming Kia, czego mogli spodziewać się kibice. Nie, chińska ekipa przegrała na Clown9, MAD Lions oraz PSG Talon. Jak więc możemy zauważyć, nawet ona ma spore problemy z utrzymaniem stabilnej formy podczas Mid-Season Invitational. 

W półfinale mistrzowie Chin zagrali z PSG Talon, które jest najlepszą ekipą z Hongkongu, więc starcie tych drużyn miało podwójne znaczenie. Ostatecznie zawodnicy Royal Never Give Up okazali się być górą i wygrali 3:1. Trzeba jednak przyznać, że nawet jeżeli RNG wygrywało mapy, to miało spore problemy na nich. Tak było chociażby za pierwszym razem, gdzie przez większość czasu to gracze wspierani przez Paris Saint-German prowadzili grę, kontrolowali ważne obiekty i wywierali presję. Jednak najlepsze ekipy na świecie cechuje dojrzałość i w ważnych momentach RNG potrafiło odwrócić losy tego meczu. Należy jednak pamiętać, że DAMWON Gaming Kia prawdopodobnie jest jeszcze lepsze w wykorzystywaniu błędów i słabych punktów przeciwników, więc RNG nie może sobie pozwolić na takie wpadki. Co ciekawe, w LV BET możecie znaleźć wysokie kursy na rynek 1/2.

Statystyki:

  • 16 wygranych meczów podczas MSI
  • 3 przegrane mecze podczas MSI
  • bilans map: 18-4
  • win ratio: 84%
LVbet
1.85
Royal Never Give Up wygra mecz

Co obstawiać?

Jeżeli spojrzymy na dotychczasową formę obu ekip, a także statystyki drużynowe, jakie wykręciły te drużyny, to widzimy, że DAMWON Gaming Kia i Royal Never Give Up prezentują zbliżoną formę na tym turnieju. RNG już dwa razy wygrało na mistrzów Korei, ale co z tego, skoro potrafiło się potknąć na Cloud9, czy MAD Lions. Do tego przeprawa z PSG Talon też nie należała do najłatwiejszych. Wydawało się, że DWG jest są w stanie zatrzymać tylko zawodnicy z Chin, a tutaj Lwy postawiły mocny opór w półfinale i niewiele brakowało, żeby to one awansowały.

Zapewne zastanawiacie się, co możecie obstawić w zakładach bukmacherskich LV BET? Ten bukmacher na mecz DAMWON Gaming Kia z Royal Never Give Up przygotował wiele ciekawych typów, a w ofercie jest ich aż 206. Uważam, że obie drużyny prezentują na tyle zbliżony poziom, iż możemy spodziewać się zaciętych meczów, a to sprzyja zakładom na over zniszczonych wież. Linia na +12.5 zniszczonych tych obiektów na pierwszej mapie wygląda bardzo ciekawie, szczególnie, że kurs to aż 2.55, co da nam ponad podwojenie stawki. 

LVbet
2.55
+12.5 wieży na pierwszej mapie

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

msi lol final 23.05.2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze