Czym w PZBuku są punkty? W największym skrócie można napisać programem lojalnościowym – za konkretne zadania otrzymuje się oczka, które można potem wykorzystać jako bonusy. Mowa tutaj o nawet o 500 darmowych złotych na zakłady.

O co w PZBuku chodzi z punktami?

Bukmacherzy coraz częściej i coraz lepiej dbają o swoich graczy. PZBuk wychodzi naprzeciwko tym oczekiwaniom proponując zbieranie punktów, co można nazwać programem lojalnościowym. Podobną ofertę posiada Fortuna ze swoimi punktami FKP. Jednak w PZBuk te opcję mamy bardziej rozbudowaną zarówno w kwestii zdobywania oczek oraz ich wydawania. Jeżeli liczysz na bonusy bukmacherskie dla starych graczy, to można rzec, że omawiany bukmacher ma dla Ciebie fajną opcję 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Za co dostaje się punkty w PZBuk

Na początek warto zaznaczyć, że przygodę z bukmacherem możesz zacząć mając już aż 20 000 punktów (trzeba przejść pełną rejestrację oraz dokonać pierwszej wpłaty), co jest między innymi równowartością bonusu 100 złotych od wpłaty lub 10 złotych darmowego zakładu. Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się z kodem bonusowym 300PLN.

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
520PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Będąc stałym graczem PZBuk, punkty można zdobywać przede wszystkim za każdy obstawiony kupon. U tego bukmachera znaczenie ma nie tylko stawka, ale także liczba zdarzeń, którą typujesz. Tak za każde postawione 5 złotych otrzymuje się:

 • 10 punktów za zakład pojedynczy
 • 20 punktów za zakład z 2 zdarzeniami na kuponie
 • 30 punktów za zakład z 3 zdarzeniami na kuponie
 • 40 punktów za zakład z 4 zdarzeniami na kuponie
 • 50 punktów za zakład z 5 zdarzeniami na kuponie
 • 60 punktów za zakład z 6 zdarzeniami na kuponie
 • 70 punktów za zakład z 7 zdarzeniami na kuponie
 • 80 punktów za zakład z 8 zdarzeniami na kuponie
 • 90 punktów za zakład z 9 zdarzeniami na kuponie
 • 100 punktów za zakład z 10 zdarzeniami na kuponie (i więcej)

Przykładowo stawiając dubla za 50 złotych otrzymamy 200 punktów w PZBuku czy typując kupon z pięcioma pozycjami za 100 złotych będzie to już 1000 oczek.

Jednak program lojalnościowy omawianego bukmachera jest bardziej rozbudowany i nagradza za więcej zadań niż samo wysyłanie zakładów. Samo logowanie się na konto to 25 punktów w PZBuku – nagroda do zdobycia jeden raz w dniu. Poza tym samo dokonanie depozytu to kolejne oczka. W tym wypadku każde wpłacone 50 złotych równa się 50 punktom. Także jak widać, swoje konta punktowe w PZBuku można zasilać na kilka sposobów.

Będąc zalogowanym widzisz sumę swoich oczek tuż obok stanu konta depozytowego, więc cały czas masz na oku gromadzone punkty.

Punkty w PZBuku - stan konta

Jak i na co w PZBuk wykorzystać punkty

Skoro już wiemy jak zdobyć punkty w PZBuku, to czas zobaczyć jak i na co je wydać. Chcąc skorzystać z programu lojalnościowego wystarczy przejść do sklepu gracza. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć na ikonkę z koroną lub stan uzbieranych oczek. Po tej czynności jesteśmy przekierowywani do oferty, z której można skorzystać i naszym oczom ukazuje się mnogość bonusów bukmacherskich do wzięcia.

Sklep gracza PZBuk

Jak widać, produkty ze sklepu gracza, który jak reklamuje sam PZBuk – jest czynny 24/7 – można podzielić na trzy kategorie bonusów. Doładowanie, darmowy zakład lub dodatkowe środki od depozytu. Najdroższe, a co za tym idzie najlepsze, jest doładowanie na sumę 500 złotych, które kosztuje 50 000 punktów.

Na czym polega różnica pomiędzy bonusami, które można zdobyć w sklepie gracza PZBuk? Doładowanie to po prostu znany i lubiany bonus bez depozytu, znany też jako freebet. Na nasze konto dostajemy daną sumę, którą aby wypłacić trzeba obrócić otrzymaną kwotą po minimalnym kursie 2 z co najmniej dwoma zdarzeniami na kuponie, na co mamy 30 dni.

Darmowy zakład to z kolei promocja pozwalająca wykorzystać wybraną sumę na kupon, który będzie miał co najmniej dwie pozycje oraz kurs 1.4. Wybrany bonus można obstawić, natomiast wygrana kwota na czysto będzie możliwa od razu do wypłacenia.

Inną opcją jest wybranie bonusu od depozytu, czyli najpopularniejszej promocji wśród polskich bukmacherów. Sprawa jest bardzo prosta, otrzymuje się dodatkowe środki w zamian za wpłatę. W sklepie gracza PZBuk za punkty można otrzymać:

 • 20% od wpłaty do 50 złotych
 • 20% od wpłaty do 200 złotych
 • 20% od wpłaty do 500 złotych
 • 50% od wpłaty do 50 złotych
 • 50% od wpłaty do 200 złotych
 • 50% od wpłaty do 500 złotych

Jak to takie bonusy mają w zwyczaju, tak też ten od wpłaty za punkty PZBuka wymaga obrotu. Warunki do wypłaty to trzykrotność sumy depozytu oraz dodatkowych środków kuponami po minimalnym kursie 2 z co najmniej dwoma zdarzeniami. Termin na wykonanie tego zadania to 30 dni.

PZBuk poza punktami, ma też ciekawą i wyjątkową ofertę na start w formie zakładu bez ryzyka do 200 złotych. Co takiego specjalnego w cashbacku omawianego bukmachera? Zwrot otrzymuje się za pierwszy przegrany kupon, a nie tylko pierwszy obstawiony – także grasz korzystając z promocji dopóki się nie pomylisz! Więcej informacji o bonusie PZBuku przeczytasz tutaj.

cashback w PZBuk