Punkty w PZBuk – jak je zdobyć i wykorzystać?

Czym w PZBuku są punkty? Jak zbierać punkty lojalnościowe w PZBuk? W największym skrócie można napisać, że za konkretne zadania otrzymuje się punkty, które można potem wykorzystać jako bonusy. Mowa tutaj o nawet o 500 złotych w darmowych zakładach. Czy punkty lojalnościowe można zbierać w punktach stacjonarnych PZBuk? O tym w tekście.

Punkty w PZBuk – o co w tym chodzi?

Bukmacherzy coraz częściej i coraz lepiej dbają o swoich graczy. PZBuk wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując zbieranie punktów, co można nazwać programem lojalnościowym. Podobną ofertę posiada Fortuna ze swoimi punktami FKP , jednak w PZBuk tę opcję mamy bardziej rozbudowaną, zarówno w kwestii zdobywania punktów, jak i ich wydawania. Punkty zdobyte w PZBuk można wymieniać na poszczególne nagrody, które znajdziesz w sklepie gracza.

Jeżeli liczysz na bonusy bukmacherskie dla starych graczy, to można rzec, że omawiany bukmacher ma dla Ciebie fajną opcję w sklepie gracza przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Punkty w PZBuk możesz zdobyć między innymi za rejestrację, za weryfikację dokumentów, przy logowaniu, czy też zawieraniu zakładów. Więcej na ten temat przeczytasz poniżej.

Za co dostaniesz punkty w programie lojalnościowym PZBuk?

Na początek warto zaznaczyć, że przygodę z bukmacherem możesz rozpocząć od wywalczenia pierwszych punktów (trzeba po prostu przejść pełną rejestrację z naszego linku). Za ukończenie tego zadania otrzymasz 600 punktów od PZBuk. Pamiętaj, że należy zweryfikować adres e-mail i numer telefonu. To wszystko – na Twoje konto wpada 600 punktów od PZBuk. Co dalej?

Następne 500 oczek czeka na Ciebie za poprawnie zatwierdzony dokument! W PZBuk punkty dostaniesz za rozmaite akcje dokonane na koncie – często takie, które i tak byś podjął, jak np. wpłata środków.

Załóżmy, że ukończyłeś właśnie rejestrację w PZBuk i masz na swoim koncie 1100 punktów od PZBuk, a chcesz więcej! Kolejne 100 punktów w PZBuk będzie do zgarnięcia już po dokonaniu pierwszej wpłaty na nowym koncie. Podsumowując, po ukończeniu rejestracji i pierwszej wpłacie – zyskasz 1200 punktów do sklepu gracza, a co więcej – jeśli wpłacisz minimum 50 złotych, to otrzymasz również darmowy zakład o tej samej wartości – dotyczy graczy, którzy założyli konto klikając w nasz baner).

Pamiętaj również, że PZBuk na start gwarantuje Ci możliwość obstawienia cashbacku do 1000 złotych, w którym zwrot przyznawany jest za pierwszy nietrafiony kupon. Więcej na ten temat przeczytasz w specjalnym artykule o tej promocji.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Będąc stałym graczem PZBuk, punkty można zdobywać przede wszystkim za każdy obstawiony kupon. U tego bukmachera znaczenie ma nie tylko stawka, ale także liczba zdarzeń, którą typujesz. Tak za każde postawione 5 złotych otrzymuje się:

 • 10 punktów za zakład pojedynczy
 • 20 punktów za zakład z 2 zdarzeniami na kuponie
 • 30 punktów za zakład z 3 zdarzeniami na kuponie
 • 40 punktów za zakład z 4 zdarzeniami na kuponie
 • 50 punktów za zakład z 5 zdarzeniami na kuponie
 • 60 punktów za zakład z 6 zdarzeniami na kuponie
 • 70 punktów za zakład z 7 zdarzeniami na kuponie
 • 80 punktów za zakład z 8 zdarzeniami na kuponie
 • 90 punktów za zakład z 9 zdarzeniami na kuponie
 • 100 punktów za zakład z 10 zdarzeniami na kuponie (i więcej)

Przykładowo stawiając dubla za 50 złotych otrzymamy 200 punktów w PZBuku, a typując kupon z pięcioma pozycjami za 100 złotych, będzie to już 1000 oczek.

Jednak program lojalnościowy omawianego bukmachera jest bardziej rozbudowany i nagradza za więcej zadań niż samo wysyłanie zakładów. Samo logowanie się na konto to 25 punktów w PZBuku – nagroda do zdobycia jeden raz w ciągu dnia. Poza tym samo dokonanie depozytu to kolejne oczka. W tym wypadku każde wpłacone 50 złotych równa się 50 punktom. Jeśli wpłacisz mniej, nie dostaniesz tych punktów od PZBuk. Także jak widać, swoje konta punktowe w PZBuku można zasilać na kilka sposobów.

Będąc zalogowanym, widzisz sumę swoich oczek tuż obok stanu konta depozytowego, więc cały czas masz oko na gromadzone punkty w sklepie gracza PZBuk.

Punkty w PZBuku - stan konta

Jak i na co wykorzystać zdobyte w PZBuk punkty?

Skoro już wiemy jak zdobyć punkty w PZBuku, to czas zobaczyć jak i na co je wydać. Chcąc skorzystać z programu lojalnościowego, wystarczy przejść do sklepu gracza. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć na ikonkę z koroną lub stan uzbieranych oczek. Po tej czynności zostaniesz przekierowany do oferty, z której można skorzystać i Twoim oczom ukazuje się mnogość bonusów bukmacherskich do wzięcia.

punkty - sklep gracza pzbuk

Jak widać, produkty ze sklepu gracza, który jak reklamuje sam PZBuk – jest czynny 24/7 – można podzielić na trzy kategorie bonusów. Doładowanie, darmowy zakład lub dodatkowe środki od depozytu. Najdroższe, a co za tym idzie najlepsze, jest doładowanie na sumę 500 złotych, które kosztuje 50 000 punktów.

Na czym polega różnica pomiędzy bonusami, które można zdobyć w sklepie gracza PZBuk? Doładowanie to po prostu znany i lubiany bonus bez depozytu, znany też jako freebet. Na nasze konto dostajemy daną sumę, którą aby wypłacić trzeba obrócić otrzymaną kwotą po minimalnym kursie 2 z co najmniej dwoma zdarzeniami na kuponie, na co mamy 30 dni.

Darmowy zakład to z kolei promocja pozwalająca wykorzystać wybraną sumę na kupon, który będzie miał co najmniej dwie pozycje oraz kurs 1.4. Wybrany bonus można obstawić, natomiast wygrana kwota na czysto będzie możliwa od razu do wypłacenia.

Inną opcją jest wybranie bonusu od depozytu, czyli najpopularniejszej promocji wśród polskich bukmacherów. Sprawa jest bardzo prosta, otrzymuje się dodatkowe środki w zamian za wpłatę. W sklepie gracza PZBuk za punkty można otrzymać:

 • 20% od wpłaty do 50 złotych
 • 20% od wpłaty do 200 złotych
 • 20% od wpłaty do 500 złotych
 • 50% od wpłaty do 50 złotych
 • 50% od wpłaty do 200 złotych
 • 50% od wpłaty do 500 złotych

Jak to takie bonusy mają w zwyczaju, tak też ten od wpłaty za punkty PZBuka wymaga obrotu. Warunki do wypłaty to trzykrotność sumy depozytu oraz dodatkowych środków, zagrana kuponami po minimalnym kursie 2.00 z co najmniej dwoma zdarzeniami. Termin na wykonanie tego zadania to 30 dni.

punkty w pzbuk

W ostatnim czasie oprócz bonusów bukmacherskich do sklepu gracza w PZBuk trafiły również koszulki:

 • Koszulka RASHGUARD
 • Koszulka POLO

Obie o wartości 100 000 punktów, co widać na powyższym screenie!

PZBuk poza punktami lojalnościowymi, ma też ciekawą i wyjątkową ofertę na start w formie zakładu bez ryzyka do 1000 złotych. Co takiego specjalnego w cashbacku omawianego bukmachera? Zwrot otrzymuje się za pierwszy przegrany kupon, a nie tylko pierwszy obstawiony – także grasz korzystając z promocji dopóki się nie pomylisz!

cashback w PZBuk

Punkty stacjonarne PZBuk

Być może trafiłeś na ten tekst w poszukiwaniu informacji na temat punktów stacjonarnych w PZBuk? W tym przypadku należy podkreślić, że do oferty PZBuk punkty stacjonarne niestety się nie zaliczają. Operator nie posiada placówek stacjonarnych do przyjmowania i zawierania zakładów. Sytuacja może się jednak zmienić w przyszłości, dlatego też tekst będzie aktualizowany w przypadku uzyskania przez PZBuk licencji na udzielanie zakładów w punktach stacjonarnych.

W związku z aktualną sytuacją tego bukmachera punktów lojalnościowych do sklepu gracza nie można zbierać w punktach stacjonarnych. Jeśli interesuje Cię sytuacja z punktami stacjonarnymi u innych bukmacherów, którzy posiadają licencję na przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych – sprawdź ten tekst!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze