Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBUK rejestracja

Rejestracja w PZBuk z kodem promocyjnym ‘ZAGRANIE’ oznacza dodatkowe bonusy na start. Zakład bez ryzyka do 500 złotych + 20 PLN w formie darmowego zakładu. Rejestracja krok po kroku w PZBuk — SPRAWDŹ!

PZBuk rejestracja 2021 – Pakiet 520 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Darmowy zakład 20 złotych
Bonus bez ryzyka 500 złotych
Ostatnia aktualizacja 04.10.2021

Rejestracja w PZBuk

PZBUK to bukmacher, który działa tylko online. W takiej sytuacji, jeśli chcesz obstawiać zakłady w PZBUK, to musisz założyć konto u tego bukmachera. Rejestracja PZBUK to kilka formalnych czynności, które sprawią, że pojawisz się w gronie klientów tego legalnego bukmachera online, a także będziesz mógł wykorzystać u niego nasze typy dnia. Jak zarejestrować konto w PZBUK? Na czym polega proces zakładania profilu użytkownika w PZBUK? Co można otrzymać za rejestrację w PZBUK? W tym artykule prezentujemy krok po kroku, jak zarejestrować się w PZBUK!

Rejestracji u bukmachera może dokonać tylko pełnoletni klient. To wymóg ustawowy, którego muszą przestrzegać polscy bukmacherzy. PZBUK jest licencjonowanym bukmacherem, więc również pilnuje spraw związanych z bezpieczeństwem i odpowiedzialną grą, tak żeby chronić osoby nieletnie. W zakładach online preferuje się model szybkiej rejestracji, w której nie trzeba mieć przy sobie wszystkich dokumentów np. dowodu osobistego. To przyśpiesza i ułatwia cały proces. W PZBUK nowi klienci mogą liczyć na rejestrację bez dowodu, bo weryfikacje danych osobowych można przejść później (już po rejestracji). Wtedy dowód osobisty lub paszport będzie już koniecznością.

PZBUK rejestracja – kod promocyjny

Rejestracja w PZBUK jest dla nowych graczy – podobnie jak nasza specjalna oferta u tego bukmachera. Kod promocyjny PZBUK to element ściśle powiązany z rejestracją u tego bukmachera online. Jeśli chcesz założyć konto w zakładach bukmacherskich PZBUK, to warto zapoznać się z kodem bonusowym: ZAGRANIE. To promocyjne hasło, które możesz wpisać do formularza w portalu pzbuk.pl. Dzięki niemu otrzymasz po rejestracji dwa bonusy na start dla nowych klientów:

  • Zakład bez ryzyka 500 złotych
  • Darmowy zakład 20 PLN na start

Gdzie wpisać kod na stronie PZBUK? Kod bonusowy to puste pole, które znajdziesz przy wpisywaniu danych osobowych do formularza rejestracyjnego. Kod bonusowy: ZAGRANIE należy wprowadzić w drugim kroku rejestracji w PZBUK. Poniżej dokładnie zaprezentujemy miejsce, gdzie należy skopiować lub wpisać nasz kod promocyjny.

PZBUK rejestracja krok po kroku

Zakładałeś już konto u legalnego bukmachera? Jeśli tak, to rejestracja w PZBUK nie będzie mieć dla ciebie żadnych tajemnic, bo to wszędzie z reguły wygląda podobnie. Natomiast, jeśli jesteś absolutnym nowicjuszem u bukmacherów i nie miałeś jeszcze u żadnego z nich konta, to możemy uprzedzić, że założenie profilu jest dość proste. Cała rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Od czego zaczyna się rejestracja w PZBUK? Kliknięcie przycisku w prawym górnym rogu strony pzbuk.pl zatytułowanego jako “zarejestruj się” rozwinie formularz z tzw. pierwszym krokiem. To kilka pustych pól, które trzeba wypełnić. Co należy wpisać? Nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu, hasło do logowania oraz zaznaczyć zgodę na RODO. Upewniając się, że wszystko wpisałeś zgodnie z prawdą – można nacisnąć przycisk “kontynuuj”.

pzbuk rejestracja

Pojawi się kolejna część formularzu rejestracji, która będzie zawierała bardziej szczegółowe dane. W tym dokumencie trzeba wpisać: imię, nazwisko, numer i serię dokumentu tożsamości, adres, numer PESEL, określić płeć, a na końcu podać kod bonusowy: ZAGRANIE. Jeśli wszystko się zgadza, to ponownie należy kliknąć “kontynuuj”.

rejestracja

Jak wygląda trzeci krok? To kilka kwestii związanych z działaniem twojego konta, bo dotyczy on limitów na grę. Ustalasz po prostu sumę miesięcznych stawek itd. Wszystko po to, żeby zminimalizować ryzyko problemów z hazardem. Bukmacher PZBUK w tym momencie od razu zaproponuje ci zrobienie pierwszej wpłaty – możesz skorzystać lub nie i zrobić ją później. Na sam koniec na swojej poczcie e-mail odbierzesz wiadomość od PZBUK z linkiem aktywującym konto – kliknięcie spowoduje przekierowanie do pzbuk.pl, a twoje konto będzie zarejestrowane!

PZBUK bonusy za rejestrację

Rejestracja w PZBUK z kodem promocyjnym VIP od Zagranie to dwa bonusy na start. Do ich wykorzystania nie jest potrzebna weryfikacja konta, ale żeby je wypłacić, należy przesłać do tego bukmachera skany dokumentu tożsamości i uzupełnić informacje dotyczącą rachunku bankowego. Zawsze można to zrobić w edycji swojego konta po zalogowaniu do PZBUK online. N a starcie otrzymasz za rejestrację w PZBUK zakład bez ryzyka do kwoty 500 PLN. To naprawdę atrakcyjna oferta rejestracyjna, ponieważ ubezpieczony jest kupon do momentu pierwszej przegranej. To oznacza, że jeśli wygrasz pierwszy zakład, to w kolejnym kuponie możesz znów zagrać bez ryzyka do czasu, aż po raz pierwszy przegrasz. Aby zakład był ubezpieczony, musi być wytypowany za środki wpłacone przez ciebie, a kupon spełnić wymogi:

  • Zakład AKO
  • Każdy typ na kuponie po kursie min. 1.40

Przy przegranym kuponie otrzymasz zwrot jako freebet, który trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni w zakładzie AKO, gdzie kurs minimalny dla pojedynczych zdarzeń będzie wynosił 1.40. Dodatkiem do rejestracji w PZBUK z kodem: ZAGRANIE jest 20 PLN w formie darmowego zakładu. Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji z naszym kodem bonusowym i zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 20 zł na konto gracza. Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach z wielokrotnych z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu.

Czy rejestracja w PZBUK to dobry wybór?

PZBUK to bukmacher z umiarkowanymi opiniami. Nie należy on do liderów na rynku tak jak STS, Fortuna i Betfan. Oceny PZBUK w rankingu bukmacherów na Zagranie wahają się w skali od 7 do 8 przy założeniu, że maksymalna nota to 10. Jak widać, w takim razie nie jest źle. Rejestracja w PZBUK jest opłacalna przede wszystkim przez wzgląd na dobry bonus bez ryzyka. Cashback na start od PZBUK ma przyjazne warunki obrotu, a co jest niespotykane – dotyczy pierwszego przegranego zakładu. Zarejestrowani gracze w PZBUK otrzymują również pełny dostęp do oferty tego bukmachera. To oczywiście zakład przedmeczowe i “na żywo” oraz sporty wirtualne.

Na kibiców NBA czeka w PZBUK niespodzianka, bo to bukmacher z dostępem do wszystkich transmisji “na żywo” z parkietów najlepszej koszykarskiej ligi na świecie. Wiarygodność PZBUK potwierdza fakt, że to bukmacher, który pozytywnie przeszedł weryfikację Ministerstwa Finansów i otrzymał polską licencję. PZBUK zdecydował się tylko na internetową działalność w naszym kraju, bo o koncesję na zakłady w punktach stacjonarnych nawet się nie ubiegał.

FAQ

🤔 Jaki kod bonusowy wpisać przy rejestracji w PZBUK?

Kod bonusowy przy rejestracji w PZBUK to: ZAGRANIE

🎁 Jakie są bonusy za rejestrację w PZBUK?

Bonusy za rejestrację w PZBUK to zakład bez ryzyka 500 PLN i darmowy zakład 20 PLN.

👉 Kto może zarejestrować konto w PZBUK?

Konto w zakładach bukmacherskich PZBUK może założyć tylko pełnoletni użytkownik.

Zaloguj się aby dodawać komentarze