Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Często spotykamy się z pytaniami, jak założyć konto w PZBuk i czy w PZBuk rejestracja jest warta zachodu? Odpowiadamy. Po pierwsze tak – ze względu na bonusy, które możesz zyskać już na start oraz bogatą ofertę, którą będziesz się cieszył w późniejszym czasie. Po drugie – trudno mówić o zachodzie, bo proces zakładania konta jest naprawdę prosty i krótki. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo założyć konto, aby zyskać maksimum korzyści.

PZBuk rejestracja – kto powinien założyć konto?

Najważniejsza sprawa – PZBuk to legalny bukmacher internetowy, dlatego nie musisz obawiać się o grę na stronie tego operatora. Zastanawiasz się nad kontem w PZBuk?

Zarejestruj się, jeśli:

✔️ Jesteś fanem sportu i chcesz urozmaicić sobie śledzenie rozgrywek.
✔️ Nie interesujesz się sportem, ale lubisz gry karciane znane z kasyn.
(np. poker, blackjack, wojna)
✔️ Chcesz odebrać atrakcyjne bonusy na rozgrzewkę i spróbować nowej rozrywki.
(dzięki bonusom ograniczysz wkład własny na początku gry)
✔️ Jesteś osobą pełnoletnią.
(to wymóg ustawowy, którego muszą przestrzegać polscy bukmacherzy)
✔️ Jesteś obywatelem Polski
✔️ Nie masz problemu z uzależnieniem od hazardu

Odpowiedziałeś “tak” na większość z powyższych pytań? W takim razie czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo założyć konto w PZBuk.

PZBuk rejestracja z linkiem promocyjnym 2022

Rejestracja w PZBuk jest skierowana do nowych graczy, którzy nigdy wcześniej nie mieli konta u tego bukmachera – podobnie jak nasza specjalna oferta na start. Jeszcze zanim rozpoczniesz proces zakładania konta musisz wiedzieć dwie rzeczy.

👉 W tym miesiącu jest aktywny specjalny link promocyjny: https://zagranie.com/go/pzbuk

👉 Gdy klikniesz w powyższy link i założysz konto, zostaniesz przypisany do grona użytkowników VIP i odbierzesz pakiet bonusów na start:
>> 1000 zł na zakład bez ryzyka
(obstawiasz i albo wygrywasz, albo bukmacher zwraca Ci postawione pieniądze)
>> 50 zł na darmowy zakład
(grasz na koszt bukmacher, za pieniądze otrzymane w prezencie)

PZBuk to bukmacher, który działa tylko online. W takiej sytuacji, jeśli chcesz obstawiać zakłady w PZBuk, to musisz założyć konto online u tego bukmachera – wystarczy kliknąć w powyższy zielony przycisk. Rejestracja w PZBuk to kilka formalnych czynności, które sprawią, że pojawisz się w gronie klientów tego legalnego bukmachera online, a także będziesz mógł wykorzystać nasze typy dnia na swoich kuponach.

PZBuk bonusy za rejestrację

Gdy założysz konto z wykorzystaniem poniższego linku, otrzymasz na start pakiet bonusów od PZBuk. Warto skorzystać z tej okazji – bonusy są możliwe do odbioru tylko raz, na początku gry, dlatego nie przegap okazji.

PZBuk Bonus 2022 – Pakiet 1050 złotych ✔️
Link rejestracyjnyhttps://zagranie.com/go/pzbuk
Darmowy zakład50 złotych
Zakład bez ryzyka1000 złotych
Ostatnia aktualizacja19.09.2022
Aktualna oferta bukmachera

💡 Cashback (zakład bez ryzyka)
Promocja bardzo lubiana przez graczy, ponieważ pozwala ograniczyć ryzyko. Operator zachęca do wpłacenia określonej kwoty i postawienia zakładu. Jeśli poprawnie wytypujesz, pomnożysz zainwestowane środki. Jeśli jednak powinie Ci się noga, a zakład będzie przegrany – bukmacher zobowiązuje się do zwrotu stawki.

Szczegóły bonusu cashback po rejestracji w PZBuk:

  • Bonus jest dostępny dla zarejestrowanych graczy, ze zweryfikowanym numerem telefonu, zaraz po założeniu konta.
  • Minimalna kwota depozytu i stawki, uprawniająca do skorzystania z bonusu, to 100 zł.
  • Aby skorzystać z promocji, należy zagrać kupon AKO z kursem min. 1.40.
  • Zwrot następuje dopiero po pierwszym przegranym zakładzie, co jest wyjątkiem na rynku i ogromną zaletą, bo klient ma pewność, że realnie wykorzysta bonus prędzej czy później – zwykle operatorzy obejmują akcją wyłącznie pierwszy kupon w historii konta i jeśli jest wygrany, to oferta przepada.
  • Zwrot następuje w formie darmowego zakładu przypisanego do konta, o równowartości stawki z przegranego zakładu.

💡 Freebet (darmowy zakład)
Jak sama nazwa wskazuje, to okazja do darmowej gry, na koszt bukmachera. Operator dolicza do konta gracza określony budżet, który ten może wykorzystać na zakład. Jeśli uda się poprawnie wytypować i wygrać, gracz zgrania pomnożone środki. Jeśli kuponie nie wejdzie, gracz nie ponosi konsekwencji – nic nie traci, bo nie grał z prywatnego portfela.

Szczegóły akcji freebet po rejestracji konta w PZBuk:

  • Do odbioru bonusu upoważnia depozyt na kwotę min. 50 zł oraz zagranie zakładu z min. 2 pozycjami, każda z kursem min. 1.40.
  • Po spełnieniu tych warunków, gracz otrzymuje darmowe 50 zł na dalszą grę.
  • Freebet należy wykorzystać w ciągu 30 dni na dowolny zakład.
  • Wygrane z darmowego zakładu można od razu wypłacić lub grać za nie dalej.

Dowiedz się więcej o bonusach PZBuk: w tym miejscu.

Jak założyć konto PZBuk? Szybka rejestracja w 3 krokach

Zakładałeś już konto u legalnego bukmachera? Jeśli tak, to rejestracja w PZBuk nie będzie mieć dla Ciebie żadnych tajemnic, bo to wszędzie z reguły wygląda podobnie. Natomiast, jeśli jesteś absolutnym nowicjuszem u bukmacherów i nie miałeś jeszcze u żadnego z nich konta, to uprzedzamy:

✔️ Założenie profilu jest naprawdę proste.
✔️ Cała rejestracja zajmie około 2 minuty – to uproszczony proces, tzw. szybka rejestracja.
✔️ Nie musisz szykować żadnych dokumentów – w PZBuk to rejestracja bez dowodu, będę wymagane tylko podstawowe dane, które z pewnością masz w głowie.

Od czego zaczyna się rejestracja w PZBuk? Przeprowadzimy Cię przez nią krok po kroku.

Pierwszy krok

Po kliknięciu w przycisk lub baner w tym artykule zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę bukmachera i zostanie Ci wyświetlony formularz rejestracyjny. Pierwszy ekran formularza składa się z kilka pustych pól, które trzeba wypełnić. Co należy wpisać? Adres e-mail, numer telefonu, hasło do logowania oraz zaznaczyć zgodę na RODO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zaakceptuj również przesyłanie informacji o bieżących promocjach. Upewniając się, że wszystko wpisałeś zgodnie z prawdą – można nacisnąć przycisk “Kontynuuj”.


Uwaga – pamiętaj, żeby wpisywać wyłącznie prawdziwe dane, ponieważ bukmacher przeprowadza weryfikację, a nieuczciwi gracze są wykluczani z gry!

Dane kontaktowe w formularzu rejestracji PZBuk.

Drugi krok

Drugi etap polega na podaniu swoich danych osobowych. To rzecz jasna m.in. imię, nazwisko czy PESEL, w tym miejscu podajesz również numer i serię dowodu osobistego. PZBuk to legalny bukmacher, a więc jest zobowiązany do sprawdzania tożsamości swoich klientów. Tradycyjnym sposobem jest przesłanie zdjęć lub skanów dokumentu na adres operatora, jednak w ostatnim czasie pojawiło się nowe rozwiązanie, znacznie przyspieszające tę procedurę.

💡 NOWOŚĆ! System mojeID
To bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online. Logujesz się do banku, tak jak w przypadku robienia zakupów przez internet, zaznaczasz kilka zgód, a dostawca przesyła do bukmachera zaszyfrowaną informację (operator nie otrzymuje żadnych poufnych danych na Twój temat!), na podstawie której stwierdza, że możesz korzystać z usług PZBuk.

Jeśli jednak nie jesteś fanem nowych rozwiązań – proszę bardzo. Wypełnij formularz ręcznie, a skany/zdjęcia dowodu doślesz później.

Pamiętaj! Nieważne którą metodę weryfikacji wybierzesz, musisz dopełnić formalności do czasu zlecenia pierwszej wypłaty. Jeśli tego nie zrobisz, wniosek zostanie odrzucony. Polecamy zająć się tym jak najszybciej, aby móc cieszyć się pełnią możliwości i wypłacać wygrane.

System mojeID do potwierdzania tożsamości w PZBuk.

Trzeci krok

To już prawie koniec! Wystarczy jeszcze ustawić limity: czasu gry oraz obrotu – dzienne i miesięczne. Dzięki temu będziesz miał większą kontrolę nad zaangażowaniem w obstawianie, a bukmacher będzie mógł Cię wesprzeć w czuwaniu nad nieprzekraczaniem zdrowych granic. Kliknij “Otwórz konto”… i graj!

Limity w PZBuk.

Czy rejestracja w PZBuk to dobry wybór?

PZBuk to bukmacher z dobrymi opiniami. Rejestracja w PZBuk jest opłacalna przede wszystkim przez wzgląd na dobry bonus bez ryzyka oraz darmowy zakład. Cashback na start ma przyjazne warunki obrotu, a co jest niespotykane – dotyczy pierwszego przegranego zakładu. Natomiast freebet wyróżnia się kwotą, to jedna z najwyższych na rynku w tej kategorii bonusu.

Zarejestrowani gracze w PZBuk otrzymują również pełny dostęp do oferty tego bukmachera. To oczywiście zakłady przedmeczowe i na żywo oraz sporty wirtualne. Dla poszukujących czegoś nowego operator przygotował zakłady na gry karciane znane z kasyn. Na kibiców NBA czeka w PZBuk niespodzianka w postaci transmisji live z parkietów najlepszej koszykarskiej ligi na świecie.

Wiarygodność PZBuk potwierdza fakt, że to bukmacher, który pozytywnie przeszedł weryfikację Ministerstwa Finansów i otrzymał polską licencję.

FAQ

🤔 Jaki kod bonusowy wpisać przy rejestracji w PZBuk?

PZBuk zrezygnował z kodu bonusowego. Zamiast tego oferujemy Ci specjalny link (znajdziesz go w artykule lub po prostu kliknij w nasz baner), z którym zgarniesz 1050 zł na start.

🎁 Jakie są bonusy za rejestrację w PZBuk?

Bonusy za rejestrację w PZBuk to zakład bez ryzyka 1000 zł i darmowy zakład 50 zł.

👉 Kto może zarejestrować konto w PZBUK?

Konto w zakładach bukmacherskich PZBuk może założyć każdy pełnoletni obywatel Polski.

Zaloguj się aby dodawać komentarze