Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rejestracja w PZBuk

Rejestracja w PZBuk z naszego linku rejestracyjnego oznacza na start aż 1050 zł: zakład bez ryzyka do 1000 złotych + 50 zł w formie darmowego zakładu. 

PZBuk to bukmacher, który działa tylko online. W takiej sytuacji, jeśli chcesz obstawiać zakłady w PZBuk, to musisz założyć konto online u tego bukmachera – wystarczy kliknąć w powyższy zielony przycisk. Rejestracja w PZBuk to kilka formalnych czynności, które sprawią, że pojawisz się w gronie klientów tego legalnego bukmachera online, a także będziesz mógł wykorzystać nasze typy dnia na swoich kuponach. Jak zarejestrować konto w PZBuk? Na czym polega proces zakładania profilu użytkownika w PZBuk? Co możesz otrzymać za rejestrację w PZBuk? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym tekście. Rejestracji u bukmachera może dokonać tylko pełnoletni klient. To wymóg ustawowy, którego muszą przestrzegać polscy bukmacherzy. PZBuk jest licencjonowanym bukmacherem, więc również pilnuje spraw związanych z bezpieczeństwem i odpowiedzialną grą, tak żeby chronić osoby nieletnie. W zakładach online preferuje się model szybkiej rejestracji, w której nie trzeba mieć przy sobie wszystkich dokumentów np. dowodu osobistego. To przyśpiesza i ułatwia cały proces. W PZBuk nowi klienci mogą liczyć na rejestrację bez dowodu, bo weryfikację danych osobowych można przejść później. Wtedy dowód osobisty lub paszport będzie już koniecznością. Pamiętaj jednak, że przejście na konto stałe jest obowiązkowe, jeśli będziesz chciał wypłacić pieniądze w PZBuk.

PZBuk – rejestracja z linkiem promocyjnym 2022

Rejestracja w PZBuk jest skierowana do nowych graczy – podobnie, jak nasza specjalna oferta u tego bukmachera. Kod promocyjny PZBuk to element ściśle powiązany z rejestracją u tego bukmachera online. Jeśli chcesz założyć konto w zakładach bukmacherskich PZBuk, to warto wykorzystać nasz link: https://zagranie.com/go/pzbuk. Dzięki niemu otrzymasz po rejestracji dwa bonusy na start dla nowych klientów:

  • Zakład bez ryzyka do 1000 złotych
  • Darmowy zakład 50 zł na start

 

Jak założyć konto w PZBuk? Rejestracja krok po kroku

Zakładałeś już konto u legalnego bukmachera? Jeśli tak, to rejestracja w PZBuk nie będzie mieć dla Ciebie żadnych tajemnic, bo to wszędzie z reguły wygląda podobnie. Natomiast, jeśli jesteś absolutnym nowicjuszem u bukmacherów i nie miałeś jeszcze u żadnego z nich konta, to możemy uprzedzić, że założenie profilu jest całkiem proste. Cała rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Od czego zaczyna się rejestracja w PZBuk? Przeprowadzimy Cię przez rejestrację krok po kroku.

Pierwszy krok

Po kliknięciu w przycisk lub baner w tym artykule zostaniesz przeniesiony na specjalną stronę powitalną, gdzie należy wybrać “Zarejestruj się”. Pierwszy ekran formularza składa się z kilka pustych pól, które trzeba wypełnić. Co należy wpisać? Adres e-mail, numer telefonu, hasło do logowania oraz zaznaczyć zgodę na RODO. Upewniając się, że wszystko wpisałeś zgodnie z prawdą – można nacisnąć przycisk “kontynuuj”.

Uwaga – pamiętaj, żeby wpisywać wyłącznie prawdziwe dane, ponieważ bukmacher przeprowadza weryfikację, a nieuczciwi gracze są wykluczani z gry.

Dane kontaktowe w formularzu rejestracji PZBuk

Drugi krok

Drugi z trzech etapów polega na podaniu swoich danych osobowych. To rzecz jasna m.in. imię, nazwisko czy PESEL, w tym miejscu podajesz również numer i serię dowodu osobistego. PZBuk to legalny bukmacher, a więc jest zobowiązany do sprawdzania tożsamości swoich klientów. Tradycyjnym sposobem jest przesłanie zdjęć lub skanów dokumentu na adres operatora, jednak w ostatnim czasie pojawiło się nowe rozwiązanie, znacznie przyspieszające tę procedurę. Mowa o systemie mojeID – to bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online. Logujesz się do banku, tak jak w przypadku robienia zakupów przez internet, zaznaczasz kilka zgód, a dostawca przesyła do bukmachera zaszyfrowaną informację (operator nie otrzymuje żadnych poufnych danych na Twój temat!), na podstawie której stwierdza, że możesz korzystać z usług PZBuk. Jeśli jednak nie jesteś fanem nowych rozwiązań – proszę bardzo. Wypełnij formularz ręcznie, a skany/zdjęcia dowodu doślesz później.

System mojeID do potwierdzania tożsamości w PZBuk

Trzeci krok

To już prawie koniec! Wystarczy jeszcze ustawić limity czasu gry oraz obrotu – dzienne i miesięczne. Dzięki temu będziesz miał większą kontrolę nad zaangażowaniem w obstawianie, a bukmacher będzie mógł Cię wesprzeć w czuwaniu nad nieprzekraczaniem zdrowych granic. Kliknij “Otwórz konto”… i graj! Limity w PZBuk

 

PZBuk bonusy za rejestrację

PZBuk rejestracja 2022 – Pakiet 1050 złotych ✔️
Formularz rejestracyjny https://zagranie.com/go/pzbuk
Darmowy zakład 50 złotych
Bonus bez ryzyka 1000 złotych
Ostatnia aktualizacja 23.05.2022

Rejestracja w PZBuk z kodem promocyjnym VIP od Zagranie to dwa bonusy na start. Do ich wykorzystania nie jest potrzebna weryfikacja konta, ale żeby je wypłacić, należy potwierdzić swoją tożsamość i uzupełnić informacje dotyczącą rachunku bankowego. Zawsze można to zrobić w edycji swojego konta po zalogowaniu do PZBuk online. N a starcie otrzymasz za rejestrację w PZBuk zakład bez ryzyka do kwoty 1000 zł. To naprawdę atrakcyjna oferta rejestracyjna, ponieważ ubezpieczony jest kupon do momentu pierwszej przegranej. To oznacza, że jeśli wygrasz pierwszy zakład, to w kolejnym kuponie możesz znów zagrać bez ryzyka do czasu, aż po raz pierwszy przegrasz. Aby zakład był ubezpieczony, musi być wytypowany za środki wpłacone przez Ciebie, a kupon spełnić wymogi:

  • Zakład AKO z minimum 2 zdarzeniami na kuponie
  • Każdy typ na kuponie po kursie min. 1.40

Przy przegranym kuponie otrzymasz zwrot jako freebet, który trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni w zakładzie AKO, gdzie kurs minimalny dla pojedynczych zdarzeń będzie wynosił 1.40. Dodatkiem do rejestracji w PZBuk jest 50 zł w formie darmowego zakładu. Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji poprzez kliknięcie w nasz baner i zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 50 zł na konto gracza. Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach wielokrotnych (przynajmniej 2 zdarzenia) z minimalnym kursem na każde 1.40. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu.

 

Czy rejestracja w PZBuk to dobry wybór?

PZBuk to bukmacher z umiarkowanymi opiniami. Nie należy on do liderów rynku tak jak STS, Fortuna i BETFAN. Oceny PZBuk w rankingu bukmacherów na Zagranie wahają się w skali od 6 do 8 przy założeniu, że maksymalna nota to 10. Jak widać, w takim razie nie jest źle, ale również mogłoby być lepiej. Rejestracja w PZBuk jest opłacalna przede wszystkim przez wzgląd na dobry bonus bez ryzyka. Cashback na start ma przyjazne warunki obrotu, a co jest niespotykane – dotyczy pierwszego przegranego zakładu. Zarejestrowani gracze w PZBuk otrzymują również pełny dostęp do oferty tego bukmachera. To oczywiście zakłady przedmeczowe i “na żywo” oraz sporty wirtualne. Na kibiców NBA czeka w PZBuk niespodzianka w postaci transmisji “na żywo” z parkietów najlepszej koszykarskiej ligi na świecie. Wiarygodność PZBuk potwierdza fakt, że to bukmacher, który pozytywnie przeszedł weryfikację Ministerstwa Finansów i otrzymał polską licencję. PZBuk zdecydował się tylko na internetową działalność w naszym kraju, bo o koncesję na zakłady w punktach stacjonarnych nawet się nie ubiegał.

 

FAQ

🤔 Jaki kod bonusowy wpisać przy rejestracji w PZBuk?

PZBuk zrezygnował z kodu bonusowego. Zamiast tego oferujemy Ci specjalny link (znajdziesz go w artykule lub po prostu kliknij w nasz baner), z którym zgarniesz 1050 zł na start.

🎁 Jakie są bonusy za rejestrację w PZBuk?

Bonusy za rejestrację w PZBuk to zakład bez ryzyka 1000 zł i darmowy zakład 50 zł.

👉 Kto może zarejestrować konto w PZBUK?

Konto w zakładach bukmacherskich PZBuk może założyć tylko pełnoletni użytkownik.

Zaloguj się aby dodawać komentarze