Sklep gracza w PZBUK to jeden z najlepszych programów lojalnościowych na rynku. Korzystając z zakładów bukmacherskich PZBUK można kompletować punkty, a następnie wymieniaj je na bonusy PZBUK. Co jest dostępne w sklepie gracza PZBUK? Jak zdobywać punkty w programie lojalnościowym PZBUK? Ile możesz otrzymać w bonusach? Sprawdzamy!

Bukmacherzy online zachęcają swoich klientów do jeszcze aktywniejszej gry oferując im programy lojalnościowe. To oferty, w których zdobywa się punkty za typowanie meczów lub robienie depozytów. Zbierając określoną liczbę punktów – można je wymienić na bonusy. Tak działa właśnie sklep gracza PZBUK. Podobnie funkcjonuje program lojalnościowy u innego legalnego bukmachera – Fortuny. Mowa tu o Fortuna Klub Plus. Punkty zbierać można także w Totolotku czy LV BET.

PZBUK udostępnia tego typu formę także swoim graczom. Sklep gracza wynagrodzi aktywnych klientów, którzy regularnie obstawiają zakłady w PZBUK. Dodatkowe punkty można otrzymać również za rejestrację konta i zweryfikowanie danych osobowych. O tym wszystkim, jak działa sklep gracza dowiesz się w dalszej części artykułu.

Sklep gracza PZBUK – co to?

Sklep gracza w PZBUK dostępny jest dla każdego zarejestrowanego klienta. To program lojalnościowy, który służy zbieraniu punktów, a następnie wymianie ich na propozycje w sklepie. W tym przypadku walutą w sklepie gracza PZBUK są właśnie uzyskane punkty. Jak w normalnym sklepie płacisz pieniędzmi, to w tym przypadku płacimy punktami PZBUK.

PZBUK sklep gracza – co można otrzymać?

Oferta sklepu gracza w PZBUK polega na produktach związanymi z bonusami. Co dokładnie można zyskać w sklepie gracza? Oto wybrane promocje:

 • Darmowy zakład 200 złotych – koszt 100 tysięcy punktów
 • Darmowy zakład 5 złotych – koszt 10 tysięcy punktów
 • Bonus bez depozytu 50 złotych – koszt 70 tysięcy punktów
 • 20% bonus od depozytu do 200 zł – koszt 15 tysięcy punktów
 • Bonus bez depozytu 500 złotych – koszt 350 tysięcy punktów
 • 50% bonus od depozytu do 200 złotych – koszt 35 tysięcy punktów
 • Darmowy zakład 500 złotych – koszt 175 tysięcy punktów
 • 50% bonus od depozytu do 50 złotych – koszt 10 tysięcy punktów

Zbierając punkty PZBUK sam decydujesz, kiedy wymienisz je na bonus. Zakładamy sytuację, że co bardziej niecierpliwy gracz może dojść do wniosku, że opłaca mu się wymienić 10 tysięcy punktów na darmowy zakład 5 zł, z kolei inny może krok po kroku budować swoją pulę, by zyskać bonus nawet 500 zł bez depozytu. Wszystko zależy od decyzji typera, ponieważ otrzymane punkty nie ulegają przedawnieniu i można konsekwentnie je gromadzić.

Darmowe 20 tysięcy punktów w Sklepie gracza PZBUK

Jako użytkownik Zagranie mamy dla ciebie sposób jak na początku doładować swoje konto w sklepie gracza PZBUK o dodatkowe 20 tysięcy punktów. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z naszej promocji dla nowych klientów. Zakładając konto w PZBUK z naszym kodem bonusowym: 400PLN otrzymasz ekstra 20 tysięcy punktów, co stanowi równowartość bonusu 200 złotych!

pzbuk cashback

Dodatkowo, poza punktami do sklepu gracza, PZBUK oferuje zakład bez ryzyka dla swoich nowych graczy ze zwrotem stawki do 200 PLN. Następnie po wykorzystaniu bonusów powitalnych można skorzystać ze stałych promocji PZBUK takich jak Puchar Typera, Mega Kurs, Klub VIP, Kombodoładowanie i Zakłady kardio.

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Otrzymane punkty w ramach oferty z kodem bonusowym możesz wymienić na bonus od depozytu 200 PLN lub darmowy zakład o wartości 10 PLN. Sam zdecyduj, co wybierasz!

Więcej o bonusach PZBUK przeczytasz w naszym osobnym artykule: https://zagranie.com/pzbuk-bonus/.

Jak zdobywać punkty do sklepu gracza?

Wiesz, że z naszym kodem promocyjnym otrzymasz darmowe 20 tysięcy punktów. Czas poznać także inne metody zbierania punktów do sklepu gracza. Bo przecież o to w tej zabawie chodzi, by punkty trafiały na twoje konto, a następnie były wymieniane na bonusy. Jakie czynności wynagradza bukmacher PZBUK?

sklep gracza

Na początku zaznaczmy, że punkty otrzymuje każdy użytkownik serwisu pzbuk.pl. A więc nie trzeba specjalnie zapisywać się do sklepu gracza, by brać udział w promocji.

Oto w jaki sposób PZBUK przyznaje punkty:

 • Rejestracja 600 punktów, ale już wiesz, że nasz kod daje aż 20 tysięcy punktów!
 • Zalogowaniu się w ciągu dnia: 25 punktów (pod uwagę bierze się tylko pierwsze zalogowanie)
 • Potwierdzony dokument w weryfikacji konta: 500 punktów
 • Depozyt na kwotę 50 PLN – za każde wpłacone 50 PLN gracz odbiera: 50 punktów
 • Pierwsza wypłata pieniędzy z konta PZBUK: 100 punktów

Punkty w PZBUK przyznawane są również za typowanie zakładów bukmacherskich. Oto jak bukmacher ten punktuje poszczególne kupony:

 • Pojedynczy zakład: 10 punktów
 • Zakład AKO z dwoma typami: 20 punktów
 • Zakład AKO z trzema typami: 30 punktów
 • Zakład AKO z czterema typami: 40 punktów
 • Zakład AKO z pięcioma typami: 50 punktów
 • Zakład AKO z sześcioma typami: 60 punktów
 • Zakład AKO z siedmioma typami: 70 punktów
 • Zakład AKO z ośmioma typami: 80 punktów
 • Zakład AKO z dziewięcioma typami: 90 punktów
 • Zakład AKO z dziesięcioma (i więcej) typami: 100 punktów

Gdzie znajdziesz swoje punkty w sklepie gracza?

Jeśli już zarejestrujesz konto gracza i zalogujesz się do bukmachera PZBUK, to w bardzo prosty sposób znajdziesz swój licznik z punktami. Wszystko zobaczysz na pierwszym ekranie zaraz po zalogowaniu się – licznik z punktami wyświetla się w prawym górnym rogu strony, obok stanu konta depozytowego.

Sprawdź to na poniższym obrazku:

PZBUK bonus

Na co wydasz bonusy ze sklepu gracza?

Bonusy, które uzyskasz za punkty w sklepie gracza możesz wykorzystać w ofercie zakładów bukmacherskich PZBUK. Co oferuje ten bukmacher? To przede wszystkim liczne zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny, hokej na lodzie i e-sport. Łącznie w zakładach PZBUK znajdziesz około 25 dyscyplin sportowych, co jest przyzwoitym wynikiem.

Darmowe zakłady czy inne bonusy ze sklepu gracza można zainwestować w zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Dodatkowo w ofercie tego bukmachera znajdziesz również sporty wirtualne.

PZBUK to bukmacher z dobrymi opiniami, który w Polsce jest od 2018 roku. Firma to ciągle się rozwija i aktualnie spełnia wiele europejskich standardów. Zakłady bukmacherskie to nie wszystko co można znaleźć na stronach PZBUK, bo ważnym elementem oferty tego bukmachera są również transmisje “na żywo” ze wszystkich meczów NBA.

Typy za bonusowe pieniądze można obstawiać na stronie internetowej pzbuk.pl i aplikacji mobile.

Zaloguj się aby dodawać komentarze