Puszcza – Podbeskidzie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.03.2023

Puszcza - Podbeskidzie gdzie oglądać

Puszcza – Podbeskidzie: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się spotkaniu na zapleczu Ekstraklasy, 5. drużyna obecnego sezonu podejmie 7. siłę aktualnej tabeli. Faworytem co prawda są goście, jednak gospodarze z pewnością postawią się przyjezdnym. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Puszcza – Podbeskidzie, to nic straconego, bowiem potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Puszcza – Podbeskidzie gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Puszcza – Podbeskidzie za darmo? Co ciekawe żaden z bukmacherów w naszym kraju nie posiada praw do pokazywania meczów Fortuna 1. ligi. Z dobrą opcją do swoich nowych graczy wychodzi jednak Fuksiarz. Mianowicie – wystarczy założyć tam konto, aby otrzymać bonus powitalny oraz voucher do Polsat Box Go. To właśnie dzięki niemu będziesz miał miesięczny dostęp do meczów oferowanych przez Polsat Sport. Co jednak należy zrobić, aby skorzystać z promocji? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać przynajmniej 100 PLN na depozyt
  3. W ciągu maksymalnie 24h otrzymasz e-mail z voucherem do Polsat Box Go
  4. Wartość vouchera wynosić będzie 40 PLN
  5. Będzie on uprawniał do zakupu miesięcznej subskrypcji pakietu Sport w tejże platformie
Bonusy startowe w Fuksiarzu

Puszcza – Podbeskidzie, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Puszczą a Podbeskidziem będzie standardowo pokazywany w Polsacie Sport, ale nie w głównym kanale, a w Polsacie Sport Extra. Jest on dostępny oczywiście po wykupieniu odpowiedniego pakietu z kanałami. Jeśli jednak nie korzystasz z TV, bądź masz innego dostawcę, to nic straconego, bowiem spotkanie to zobaczysz także w Polsat Box Go, a więc nawet na swoim komputerze czy smartfonie. Natomiast jeśli szukasz typów na Puszcza – Podbeskidzie, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Puszcza – Podbeskidzie gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A jeśli chciałbyś zobaczyć spotkanie Puszcza – Podbeskidzie, to warto skorzystać z opcji przygotowanej przez Fuksiarza, dzięki któremu – po założeniu konta z kodem – otrzymasz dostęp do Polsat Box Go. Wystarczy, że po otrzymaniu vouchera założysz tam konto, a dzięki temu otrzymasz 30 dniowy dostęp do wszystkich oferowanych przez Polsat meczów. A pojedynek pomiędzy Puszczą a Podbeskidziem odbędzie się w sobotę, 18 marca o godzinie 17:30.

Grupa Zagranie

Gdzie oglądać Puszcza – Podbeskidzie?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Puszcza – Podbeskidzie, to warto zwrócić uwagę na inne transmisje live bukmacherów na polskim rynku. Tak naprawdę większość z legalnie działających firm tego typu w Polsce posiada prawa do pokazywania spotkań z wielu lig piłkarskich. Wśród nich znajdziesz ofertę na streamy z La Liga, Bundesligi, Serie A czy Ligue 1. Bez wątpienia zatem każdy kibic znajdzie coś specjalnego dla siebie – i to zupełnie za darmo! Poza transmisjami, bukmacherzy oferują swoim typerom bonusy powitalne, promocje czasowe, a także programy lojalnościowe, dzięki którym możesz liczyć na sporo ciekawych dodatków.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze