Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.12.2023

Gdzie obejrzeć mecz Puszcza Niepołomice Jagiellonia Białystok

Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W Krakowie kibice mogą szykować się na prawdziwe meczycho. Choć tabela mówi że będzie to spotkanie ekip z dwóch końców tabeli, to jednak ostatnia forma obu drużyn pozwala ostrzyć sobie zęby na tę potyczkę. Puszcza jest w formie, ale Jagiellonia także i walka o trzy punkty powinna być naprawdę zacięta. Gdzie obejrzeć to spotkanie? Sprawdź w poniższym artykule!

Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok na żywo w TV

Gdzie oglądać Ekstraklasę? To pytanie pada coraz rzadziej, bo wielu fanów polskiej piłki wie, że najlepsze polskie rozgrywki od prawie 30 lat należą do Canal+. Co jakiś czas pojawiał się partner, który pokazywał część spotkań, a były to TVN (pamiętacie czasy meczów Wisły Kraków w tej stacji?), TVP, Polsat, Eurosport, czy nieistniejące już Orange Sport, ale zawsze obok szedł także Canal+, który teraz ma tę ligę na wyłączność. I tak starcie Puszczy z Jagiellonią obejrzysz na Canal+Sport oraz Canal+Sport 3.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Puszcza – Jagiellonia i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Warto też zaznaczyć, że w internecie prawa do transmisji również należą do Canal+. Francuska stacja posiada swoją platformę streamingową, gdzie możesz oglądać 100% Ekstraklasy. Warto mieć to na uwadze zwłaszcza pod koniec sezonu, gdzie nie wszystkie spotkania obejrzysz w tradycyjnej telewizji, a część z nich znajdziesz tylko w Canal+Online. Powyżej krótka instrukcja jak zyskać dostęp do tej stacji, a poniżej zobaczysz kursy na mecz Puszcza – Jagiellonia.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:30, 27 lutego 2024 08:30.

Gdzie oglądać Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok?

Podsumowując – nie ma innego rozwiązania na oglądanie PKO BP Ekstraklasy w tym sezonie niż posiadanie dostępu do Canal+ – czy to w tradycyjny sposób mając dekoder do telewizji lub też w postaci streamingu w Canal+Online. Za i przeciw takiego rozwiązania znajdziesz na naszej stronie. Mecz Puszczy z Jagiellonią zaplanowany jest na 15:00, ale transmisja wystartuje już o 14:40, a mecz prosto z Krakowa skomentują Piotr Glamowski oraz Michał Trela.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze