Ostatnie tygodnie to prawdziwa uczta dla fanów esportu. Ruszył turniej Flashpoint, a cały czas trwa również IEM Bejing-Haidan 2020! Praktycznie codziennie możemy oglądać starcia na najwyższym poziomie, z naszymi ulubionymi graczami w roli głównej. Dziś przyjrzymy się formie odnowionych ENCE oraz Mousesports. Przed nami kolejny dzień pełen niespodzianek, czy może jednak koncertowy popis faworytów? Zapraszam do lektury!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Astralis – Ence
13.11.2020 r. Godz. 15:00

 

Ez for ENCE czy raczej szybkie 2:0 dla Astralis? W ramach rozgrywek grupy B zmierzą się ze soba dwie ekipy, które przeszły spore zmiany w ostatnim czasie. Astralis pożegnało się z Es3tagiem, i powróciło do swojego legendarnego składu. Do fińskiej ekipy dołączył natomiast Doto, reprezentujący do tej pory barwy Havu. Na tym turnieju występować będzie również Jammpi, co z pewnością wpłynie pozytywnie na moc ataków Ence. Czy jednak nowo sklejona ekipa da radę odeprzeć genialną duńską piątkę?

Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest Astralis. Mają oni lepsze zgranie i w perspektywie całościowej są pewnie lepszą drużyną od Ence. Ostatnie spotkania pokazały jednak, że nie zawsze faworycie stają na wysokości zadania, a kurs na wygraną Duńczyków jest tak niski, że nie warty tego ryzyka. Astralis zresztą nie jest obecnie w swojej najwyższej formie, co pokazała, chociażby porażka 2-0 przeciwko G2. Ence z pewnością ma czym zaskoczyć i nie oddadzą dzisiejszego spotkania bez walki. Przegrana tego spotkania nie spowoduje zupełnego pożegnania się z turniejem, przez co drużyny nie będą mieć dodatkowego noża na gardle. Według mnie, działa to na korzyść Ence, gdyż dobrze wiemy jak skuteczni i skoncentrowane może być Astralis w przypadku gry o wszystko. W przypadku spotkania takiego jak dziś, czasami możemy u nich zaobserwować błędy wynikające z roztargnienia.

Ence musi szukać dobrego startu i swojego punktu zaczepienia na pierwszej mapie. Prawdopodobnie będzie to Dust 2 lub Train. Na obydwu tych mapach Finowie mogą sprawić nie lada kłopoty swoim przeciwnikom i spróbować wygrać mapę. Nie znaczy to oczywiście, że Astralis na to tak łatwo pozwoli. Co prawda na Duście notują oni aktualnie serię sześciu porażek, jednak były to starcia, chociażby z G2 czy Vitality, czyli z prawdziwymi dominatorami na tej mapie. W przypadku Traina statystyki te są o wiele bardziej wyrównane, jednak widać lekką przewagę Ence. Train jest ich zdecydowanie najlepszą mapą, są oni na niej świetnie przygotowani. Według mnie to będzie kluczowym czynnikiem w walce na pierwszej mapie.

Nie możemy zapominać jednak o tym, że Astralis jest obecnie naprawdę świetną drużyną, i prawdopodobnie przewyższają oni swoich dzisiejszych rywali zarówno pod względem umiejętności indywidualnych, jak i również zgrania i umiejętności adaptowania swojej taktyki do przebiegu spotkania. Takie połączenie zapewni nam zaciętą walkę na pierwszej mapie, co z kolei z pewnością będzie skutkować wysoką liczbą rund. Linia przygotowana na pierwszą mapę wynosi 25,5 rundy, co moim zdaniem jest bardzo dobrym typem. Żeby pokryć ten over, drużyna, która przegra tę mapę musi zdobyć przynajmniej 10 rund. Według mnie zarówno Ence, ze swoją znajomością i przystosowaniem do mapy, jak i Astralis ze swoimi umiejętnościami będą w stanie zdobyć wymagana liczbę rund i będziemy świadkami wyrównanego pojedynku, a nie jednostronnego pogromu. Myślę, że obydwie drużyny zrobią wszystko, żeby na pierwszej mapie zdobyć najkorzystniejszy wynik i zdobyć pierwszy punkt w tym meczu, który pozwoli na nałożenie ogromnej presji na przeciwniku podczas drugiej mapy. Over 25,5 nie wydaje się być wyzwaniem w takiej sytuacji.

 

Astralis -Ence
13.11.2020 r. Godz. 15:00
Typ: 1. mapa powyżej 25,5 rund
Kurs: 1.77

 

baner

 

Big – Mousesports
13.11.2020 r. Godz. 18:30

 

W drugim dzisiejszym spotkaniu w ramach grupy B zmierzą się ze sobą Big oraz Mousesports. Musieliśmy trochę poczekać na powrót tych drugich, dlatego tym bardziej wyczekuje tego meczu. Bukmacher za faworyta uznaje drużynę Big, co jest dosyć zrozumiałe, jeśli weźmiemy pod uwagę ich niedawne zwycięstwa, oraz niewiadomą, jaką jest obecna forma Myszy. Moim zdaniem jednak nie powinniśmy z miejsca skreślać ekipy Ropza w tym spotkaniu, gdyż z pewnością przygotowali się oni świetnie do dzisiejszego starcia, a Big nie prezentuje stabilnej formy.

Nie będę analizował ostatnich wyników Mousesports, gdyż mecze te  prawie miesiąc temu. Spotkania Bigyglądają natomiast w kratkę wygrane przeplatają się z porażkami, z jednej strony mamy zwycięstwo 2-0 przeciwko Complexity, z drugiej dwie porażki przeciwko Vitality. Nawet w spotkaniu przeciwko Mibrowi, swoją wygraną przypłacili oddaniem jednej mapy. Widać więc, że Big jest obecnie w chwiejnej formie i nie ryzykowałbym stwierdzeniem, że będą oni w stanie wygrać dziś wynikiem 2-0. Tutaj pojawiła się moja myśl, o postawieniu na wygranie przynajmniej jednej mapy przez Myszy, a kurs na to zdarzenie jest dosyć dobry.

Big prawdopodobnie zdecyduje się na wybór Dusta 2 lub Mirage’a, i na tych mapach są raczej lepsi od swoich rywali, to są ich najlepsze punkty. Mousesports prawdopodobnie zdecyduje się na mapę Nuke, jako swój wybór, co również nie powinno budzić wątpliwości. Według mnie to tam będą oni szukać swojego zwycięstwa i zapewnienia sobie dobrego startu w spotkaniu. Big co prawda pokazuje się z naprawdę dobrej strony jako antyterroryści na tej mapie, po stronie atakującej natomiast widać pewne braki. Moim zdaniem Ropz z ekipą mają więcej argumentów na tej mapie i powinni na niej pokazać swoją najlepszą stronę.

Podsumowując, myślę, że Mousesports jest w stanie powalczyć z Big i że wygrają przynajmniej jedną mapę. Big pozwoliło sobie na stratę mapy, chociażby w meczu z Mibrem, a ich forma nie jest w tym momencie przerażająca. Myszy z pewnością mają argumenty, żeby wygrywać takie spotkania, a ostatni czas spędzili na przygotowaniu się do powrotu do walki o najwyższe cele. Kurs jest atrakcyjny, a razem z naszym pierwszym typem zdołamy osiągnąć podwojenie naszej stawki. Start spotkań już o 15!

 

Big – Mousesports
13.11.2020 r. Godz. 18:30
Typ: Mousesports wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.41

 

Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan

  1. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  2. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  3. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  4. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  5. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  6. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

 

kupon esport

Zaloguj się aby dodawać komentarze