Na chwilę odrywamy się od Mistrzostw Świata w League of Legends i przechodzimy do Counter Strike’a, gdzie zaczynają się dziś kwalifikacje do turnieju Flashpoint! Będą w nich brały udział dwie polskie ekipy, AGO oraz Avez. Skupimy się jednak temu drugiemu zespołowi, bo chociaż według bukmacherów jest wyraźnie w gorszej dyspozycji niż jego rywale, tak jednak wydaje mi się, że Avez nie odda dzisiejszego meczu bez walki. Start spotkań już o godzinie 18, także zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heretics – Havu
12.10.2020 r. Godz. 18:00

Zaczynamy jednak od francusko-fińskiego pojedynku pomiędzy Heretics a Havu, drużyn znajdujących się w grupie B kwalifikacji.  Faworytami tego starcia jest ekipa Havu, i w tym momencie zgadzam się z propozycjami kursów ze strony bukmachera. Również według przewidywań społeczności portalu hltv, mecz ten powinien zakończyć się gładką wygraną Finów.Z czego jednak wynika ich przewaga nad rywalami, i jak postarają się ją wykorzystać?

Heretics swoje prawdziwe objawienie przeżywało dobre kilka miesięcy temu. Będący wtedy w niesamowitej formie Maka prowadził ich do kolejnych zwycięstw. Te piękne czasy jednak już minęły, a drużyna powróciła do swojej starej formy. Obecnie konkurują oni na francuskiej scenie, jak również walczą z przeciwnikami trzeciego tieru, co jest wyraźnym spadkiem formy. Od pewnego czasu próbują oni odnaleźć pomysł na zbudowanie formy od nowa.

Havu jest bardzo mądrze zbudowaną drużyną, której największym atutem jest bardzo skoordynowana gra zespołowa. Co prawda w ramach wypożyczenia w przyszłych meczach, zamiast xsevena występować będzie Jamppi, tak jednak wydaje mi się, że jest to zmiana na plus dla drużyny. Po pierwsze Jamppi jest również Finem, zatem nie pojawi się bariera językowa między graczami. Po drugie wcześniej, występował on zamiennie z Xsevenem w Ence, i tam jego gra pozytywnie wpływała na zespół. Po trzecie, jest on naprawdę świetnym graczem, o wiele lepszym od zawodnika, którego zastępuje. Jeśli Havu uda się utrzymać swój poziom gry zespołowej, to Jamppi stanie się po prostu idealnym egzekutorem, który pozwoli im na łatwiejsze przejmowanie punktów na mapie. Osobiście cenię Jamppiego o wiele wyżej niż jego rodaka, dlatego według mnie jego obecność poprawi jakość gry Havu, dlatego tym bardziej uważam ich za faworytów w tym spotkaniu.

Pod względem map, bardzo ważna będzie mapa Nuke, która jest ulubionym wyborem obydwu drużyn. Prawdopodobnie zobaczymy ją w starciu, jednak tutaj trudno jest ocenić, która drużyna jest lepiej przygotowana. Havu prawdopodobnie wybierze którąś mapę z zestawu: Mirage, Vertigo, a tam według mnie są wyraźnymi faworytami w starciu z Francuzami. Pod względem statystyk, Havu aż 33% swoich ostatnich spotkań zakończyło wygraną 2-0! Jedynie 25% całości spotkań stanowią porażki. W przypadku Heretics 33% ostatnich spotkań zakończyło się ich porażką. Również pod względem wskaźnika formy już od kilku tygodni plasują się pod fińską organizacją. Czy dziś będą w stanie doprowadzić do odwrócenia szans?

Moim zdaniem, z dodatkowym atutem w postaci Jamppiego, Havu jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Heretics od paru miesięcy grają przeciętnie, co nie pozwala mi wierzyć w ich opór w tym pojedynku. Finowie są lepszą drużyną, grają o wiele pewniej, a z map i statystyk nie wynika nic na korzyść Francuzów. Takie mecze czasami bywają nieprzewidywalne i pełne zaskakujących zwrotów akcji, jednak wydaje mi się, że dziś Havu zdecydowanie udowodni, dlaczego jest uznawane w tym momencie za lepszą drużynę.

Heretics –  Havu
12.10.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Havu wygra
Kurs: 1.69

Baner grupy fb

 

Virtus.pro – Avez
12.10.2020 r. Godz. 18:00

Przechodzimy do najważniejszego dla nas spotkania, czyli zmagań pomiędzy Virtus.pro a Avez. Jeszcze parę lat temu, “niedźwiedzie” były dumną i ostoją polskiego cs’a, jednak te czasy świetności już minęły, a gracze porozchodzili się w swoje strony. Dla przykładu Paweł “Byali” Bieliński zawędrował aż do Avez i dziś będzie miał możliwość odegrania się na swoim dawnym pracodawcy. Według bukmacherów bardzo wyraźnym faworytem w tym starciu jest drużyna Yekindara, jednak według mnie kursy na polską ekipę są bardzo zawyżone. Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Dlaczego uważam, że kursy na Avez są zawyżone? Przede wszystkim dlatego, że bukmacherzy traktują to starcie jak starcie drużyny pierwszego tieru z drużyną trzeciego tieru, gorszego sortu. Musimy jednak pamiętać, że Virtus.pro nie jest już w tym momencie światowej klasy drużyną, a z pewnością nie ich dywizja w Counter Strike’a. Dodatkowo na wysokość kursu na zwycięstwo Avez przemawia fakt, że są oni usytuowani niżej w rankingu, jednak wiemy, że to żaden wskaźnik co do gry zespołów.

Moim zdaniem to spotkanie będzie bardzo wyrównane, o wiele bardziej niż wskazują na to kursy. Avez w otwartych kwalifikacjach pokazało się z naprawdę dobrej strony, dominując swoich rywali dwoma wygranymi 2-0. Również Virtus.pro dobrze prezentowało się w ostatnich spotkaniach, grając w ramach turnieju Lootbet. Pod względem ogólnej formy z ostatnich tygodni polska formacja plasuje się jednak wyżej niż ich przeciwnicy, nawet pomimo kilku gorszych występów. Spośród ich ostatnich 50 spotkań, aż 54% z nich zakończyło się zwycięstwem Avez, zatem ich forma jest na naprawdę dobrym poziomie.

Również pod względem map, Avez nie odstaje od swoich rywali. Ich największym atutem jest mapa Overpass, która jest ich zwyczajowym pierwszym wyborem i myślę, że dziś będzie tak samo. To na tej mapie będę upatrywał zwycięstwa naszego kuponu, ponieważ zdecydowałem się na typ mówiący o tym, że Avez wygra przynajmniej jedną mapę w tym meczu. Uważam, że kurs na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny, zwłaszcza że Virtus.pro nie jest w tym momencie niesamowitą potęgą. Polaków jak najbardziej stać na równą rywalizację ze swoim oponentem, a nawet na wygranie całego spotkania. Po dołożeniu do tego dodatkowej motywacji, ze strony, chociażby Byaliego, to otrzymujemy naprawdę ciekawy i wyrównany mecz. Według mnie Avez z pewnością nie odda tego spotkania bez walki, a tak jak już mówiłem, kursy na wygraną przez nich jednej mapy jest bardzo wysoki.

Virtus.pro – Avez
12.10.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Avez wygra przynajmniej jedną mapę
Kurs: 1.70

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
Kupon betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze