Przed nami sobota z trzema meczami w Serie A, z czego aż dwa z nich będą z udziałem Polaków. Biało-Czerwoni będą rządzić w Italii – tak prezentują się opinie Totolotka, najstarszego bukmachera w naszym kraju. W tym tekście znajdziesz analizę kursową dwóch pojedynków: Juventusu z Genoą i Uninese z Napoli.

 Totolotek opinie – dowiedz się więcej

Juventus Turyn – Genoa CFC (18:00): Totolotek opinie, zapowiedź i kursy

Czy Wojciech Szczęsny zatrzyma najlepszego strzelca ostatnich tygodni na świecie, Krzysztofa Piątka? Czy Cristiano Ronaldo nie zostanie przyćmiony przez wielkiego Polaka? Te pytania będą towarzyszyć sobotniemu spotkaniu na Allianz Stadium.

Zacznijmy od gospodarzy.

Juventus Turyn to pan i władca na włoskiej ziemi. Stara Dama wygrywa z każdym i po ośmiu kolejkach ma na swoim koncie komplet 24 punktów. Bilans bramkowy 18-5 jak najbardziej robi wrażenie. Tylko cud może sprawić, że Juve nie zdobędzie w tym roku tytułu.

Po słabym starcie rozgrywek – jak na swoje standardy – Cristiano Ronaldo w końcu zaczął strzelać. Portugalczyk zanotował do tej pory cztery gole i cztery asysty i zajmuje piąte miejsce w Serie A pod względem zdobytych bramek.

Lider? Oczywiście Krzysztof Piątek.

Polak strzela jak na zawołanie i w tym sezonie wpisał się już dziewięć razy na listę strzelców. Teraz o Piątku rozmawia cała piłkarska Europa i słychać o zainteresowaniu wielkich klubów byłym graczem Cracovii Kraków. Genoa CFC takim wielkim klubem na pewno nie jest – 12 punktów, cztery zwycięstwa i trzy porażki. Może to, że Piątek strzela tyle bramek, zaburza trochę percepcję, ale jego drużyna jest słaba i wygrywa tylko z gorszymi od siebie.

Spotkanie w Turynie powinno być jednostronne, tak mówią opinie Totolotka, moje i chyba każdego, kto zastanawiał się nad rezultatem tego spotkania.

Wygrana Starej Damy została wyceniona na kurs 1.20, co dowodzi różnicy poziomów pomiędzy Juve a Genoą. Zwycięstwo gości? 12.75 to na pewno przelicznik dla wielkich optymistów. Remis? Już lepiej, bo to „tylko” 6.25.

Totolotek spodziewa się dużej liczby bramek i opcja „powyżej” przy linii 2.5, to kurs tylko 1.50. Co ciekawe, zdaniem najstarszego legalnego bukmachera będą strzelać tylko gospodarze. BTTS (obie drużyny strzelą gola) i opcja „nie” to kurs 1.60, a „tak” to 2.10.

Udinese – SSC Napoli (20:30): Totolotek opinie, zapowiedź i kursy

Drugi „polski mecz”. Tym razem w składzie SSC Napoli na pewno będą Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Czy któryś z tej dwójki wybiegnie na boisko? O tym przekonamy się już jutro.

Różnica poziomów jest podobna, jak to jest w meczu Juventusu z Genoą. Napoli jest drugie w tabeli, mając sześć zwycięstw i dwie porażki na koncie. Podopieczni Carlo Ancelottiego aspirują do mistrzostwa Włoch, lecz to raczej jest poza ich zasięgiem. Drugie miejsce jak najbardziej.

Udinese (z Łukaszem Teodorczykiem w składzie) po ośmiu pojedynkach jest na 15. miejscu z dwoma zwycięstwami, dwoma remisami i czterema porażkami.

Spójrzmy, jak ten mecz widzi Totolotek. Opinie w tym przypadku nie są podzielone i jednoznacznie wskazują na zwycięstwo gości z Neapolu:

totolotek opinie: Serie A

W przypadku liczby goli jest już bardziej wyrównanie: 1.85 na mniej a 1.90 na więcej niż 2.5 bramki.

BTTS? Podobnie ze wskazaniem na opcję „TAK” – 1.90 do 1.75 na „NIE”.