fbpx
https://zagranie.com 2018-01-17 20:46:28 2019-09-02 09:47:27
Totolotek bonus z kodem rejestracyjnym

ekskluzywny kod rejestracyjny:

1145PLN
pozostało kodów: 476
nasza ocena bukmachera: 9.2
czas rejestracji: 7 min
wypłata: do 14h

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco.

Totolotek bonus do 1120 PLN i freebet 25 PLN

Bonus powitalny od bukmachera Totolotek można wykorzystać aż do 1120 PLN, wpisując podczas rejestracji kod: 1145PLN
UWAGA! Jest to specjalna oferta tylko dla użytkowników Zagranie – pozostali gracze dostają niższy bonus.

Ponadto, aby wypróbować ofertę zakładów bukmacherskich bez depozytu, można odebrać darmowy zakład o wartości 25 PLN! 

Totolotek bonus – zarejestruj się i odbierz

Bonus na start do 1120 PLN oznacza, iż każdy wpłacony, pierwszy depozyt przez użytkownika będzie podwojony do powyższej kwoty. Wpłacając 100 PLN – otrzymamy dodatkowe środki w postaci 100 PLN, a więc łącznie 200 PLN na obstawianie. W ten sposób analogicznie aż do 1120 PLN.

Druga z promocji na start to freebet wynoszący 25 PLN. Warto podkreślić, iż użytkownik przy standardowej rejestracji, otrzymuje darmowy zakład tylko w wysokości 10 PLN. Dzięki naszym kontaktom z bukmacherem Totolotek można otrzymać dwukrotnie wyższy freebet.

 

Totolotek bonusy i promocje – zasady i regulaminy

Bonus na start aż do 1120 PLN – minimalna wpłata do otrzymania promocji wynosi 20 PLN, bonus zostanie przyznany automatycznie do konta ze środkami promocyjnymi. Wygrane z salda bonusowego są automatycznie transferowane do salda głównego i można je wypłacać po wykonaniu regulaminowego obrotu.

Jak wypłacić środki?

W celu wypłacenia środków otrzymanych w ramach bonusu należy obrócić trzykrotnie wartością salda głównego i bonusowego. Dla przykładu: w przypadku wpłaty 100 PLN otrzymujemy 100 PLN do salda bonusowego, łącznie posiadamy 200 PLN na grę.

Ważne: saldo bonusowe i główne jest liczone oddzielnie, zatem możemy zawrzeć dwa różne zakłady z dwóch innych depozytów.

Środki bonusowe można wypłacić po trzykrotnym obróceniu salda głównego i bonusowego. Do obróconych kwot liczą się tylko kupony, który zawierają zdarzenie z kursem minimalnym 2.00.

 

Bonus 25 PLN – freebet

Darmowy zakład należy obrócić trzykrotnie, z co najmniej jednym zdarzeniem po kursie 2.0 na kuponie.

 

Totolotek bukmacher

Zakłady bukmacherskie Totolotek to jedna z najbardziej renomowanych firm oferujących zakłady sportowe w Polsce. Omawiana organizacja prowadzi działalność w naszym kraju już od 1992 roku. Totolotek to laureat wielu prestiżowych nagród, jak np. ta, w kategorii Solidny Pracodawca 2008 roku. Bukmacher posiada punkty stacjonarne w każdym większym mieście w Polsce, nie omija również mniejszych miejscowości.

Totolotek jest legalnym bukmacherem, jego siedziba mieści się na terenie Polski, w Warszawie. Działa na licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w 2013 roku.

Legalni Bukmacherzy w Polsce – ranking wrzesień 2019

Najważniejszą kwestią pozostaje jednak działalność bukmachera online, która stale się rozwija. Dzięki ofercie Totolotka możemy skorzystać z aplikacji mobilnej i obstawiać mecze z pozycji smartfona, a zatem nie jesteśmy ograniczani przez miejsce, w którym przebywamy, ani czas. Punkty stacjonarne są czynne w określonych godzinach. Obstawianie w internecie daje również masę innych możliwości i korzyści. Najważniejsze z nich to bonusy powitalne, które można otrzymać tylko za pośrednictwem witryny internetowej bukmachera i obstawianie bez konieczności wychodzenia z domu.

totolotek legalny bukmacher

Promocje w Totolotku

„GRAMGRUBO”

Wskazana oferta to świetna okazja dla graczy, którzy lubią ryzyko i nie boją się nieco wyższych stawek. To również idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy byli przyzwyczajeni do obstawiania u nielegalnych bukmacherów i bardzo ciąży im 12% podatek.

GRAMGRUBO pozwala na granie bez obciążenia w wysokości 12% od włożonej stawki. Jeśli obstawimy kupon z kursem minimalnym 2.00 (lub 2.50 w zależności od tego, z którego wariantu promocji korzystamy) i stawką minimalną 20 PLN.

Ważne: podstawowa wersja promocji obowiązuje tylko w piątki. Przy okazji ważnych rozgrywek, uruchamiana jest również w inne dni – śledź stronę Totolotka, by być na bieżąco.

 

„6/12% – Tniemy Podatek” – PROMOCJA WSTRZYMANA

Promocja skierowana do wszystkich, którym sen z powiek spędza 12% podatek. Na całkowite uniknięcie podatku mogą liczyć klienci obstawiający mobilnie za pomocą aplikacji mobilnej Totolotka oraz wszyscy, którzy skorzystają z wersji mobilnej strony internetowej, którą znajdą pod adresem: https://m.totolotek.pl/ . Z podwyższeniem wygranej o 6% spotkają się klienci obstawiający przez stronę internetową Totolotka: http://totolotek.pl . Zasady promocji są naprawdę proste – aby wziąć w niej udział należy stworzyć kupon, który będzie składał się z minimum 3 zdarzeń, jego kurs minimalny będzie równy przynajmniej 2.50, a minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

 

„Poleć przyjaciela”

Każdy użytkownik po rejestracji konta i zapoznaniu się z ofertą ma możliwość ze skorzystania z polecenia bukmachera swojemu znajomemu. Jeśli gracz, obstawianie w Totolotku uważałby za korzystne, to i tak pewnie dałby o tym znać koledze. Wspomniane zakłady bukmacherskie proponują skorzystanie na tego typu poleceniu.

Za każdego, poleconego przyjaciela otrzymamy 70 PLN w bonusach. Wystarczy, że w zakładce „Moje konto” wpiszemy mail wybranego znajomego, a ten dokona rejestracji ze specjalnego linku.

Ważne: polecający może skorzystać z polecenia tylko po wpłaceniu depozytu minimalnego w wysokości 100 PLN. Ponadto, należy nim jednokrotnie obrócić po kursie 2.00. Osoba polecona powinna wpłacić depozyt minimalny w wysokości 200 PLN w pierwszych 60 dniach od rejestracji z polecenia, a następnie obrócić nim jednokrotnie, w trzech różnych zakładach po kursie 2.00.

 

RELOAD – NIEAKTUALNE

Kupon dla wszystkich, którzy w poniedziałki wpadają w poweekendową depresję i zmagają się z naprawdę kiepskim humorem. W pierwsze poniedziałki każdego miesiąca Totolotka dodaje graczom 20% od wpłaconego depozytu aż do 500 PLN. Oznacza to, że w maksymalnej opcji możemy zyskać dodatkowe 100 PLN.

 

AKO % od zagrania – NIEAKTUALNE

Jest to promocja okolicznościowa i występuje w określonych przez bukmachera dniach. Przykładem takiej promocji jest AKO piłka nożna, gdzie w środę dnia 19.07.2017r. Przy zawarciu kuponu składającego się z 4 pozycji otrzymujemy bonus 10% od zagrania. Jedna z takich pozycji musi być zakładem piłki nożnej. Kupon musimy posiadać jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1.50

 

Promocje okolicznościowe

Lojalni gracze bukmachera Totolotek mogą liczyć na wiele bonusów związanych z konkretnymi wydarzeniami jak np. Mistrzostwa Świata, Europy. Ponadto, atrakcyjnych ofert można spodziewać się również przed startami różnych lig czy elitarnych rozgrywek jak Liga Mistrzów.

 

Vip Club

Strefa dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy. Osobom, które uzyskały statut VIP, Totolotek proponuje między innymi granie bez podatku, freebety, dedykowane promocje czy indywidualnego konsultanta, czuwającego nad zadowoleniem klienta.

 

Bet Club 

Członkowie Klubu mają szansę zbierać punkty, który przyznawane są za obstawione zakłady, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody produktowe i rzeczowe.

 

Totolotek opinie

Totolotek przez jakiś czas był uznawany za stosunkowo przestarzałego bukmachera. Z uwagi na długi staż na rynku zaniechał on konkretnych działań promocyjnych i modernizacji oferty. Od niedawna uległo to zmianie i można zobaczyć realne efekty rozwoju tego bukmachera. Kursy wzrosły, gracze są kuszeni coraz to nowymi promocjami. Darmowy zakład w wysokości 25 PLN to oferta, którą posiada tylko Totolotek bukmacher. To z pewnością wyróżnia obu bukmacherów spośród reszty na rynku. Jest to świetna możliwość sprawdzenie oferty, obsługi klienta i wszystkich innych aspektów bez dokonywania depozytu. Bonus od depozytu do 1120 PLN podlega naprawdę atrakcyjnym warunkom obrotu względem innych bukmacherów. W kwestii oferty na start Totolotek nie ma się czego wstydzić.

 

Obsługa klienta

Totolotek bukmacher zapewnia konsultantów, którzy czekają na pytania użytkowników na czacie na żywo. Wadą tego kanału jest stosunkowo krótki czas działania. Konsultanci nie pracuję od 9 do 21 tylko zdecydowanie krócej, przez co kontakt jest utrudniony. Inną formą kontaktu jest oczywiście poczta elektroniczna oraz FAQ – miejsce, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto podkreślić przejrzystość regulaminów dot. promocji w Totolotku. Tłumaczenia nie są skonstruowane zawile tak, aby użytkownik się pogubił – wręcz przeciwnie.

 

Wygląd strony

Witryna internetowa Totolotka z biegiem czasu diametralnie się zmieniała. Obecnie wygląda atrakcyjnie. Wciąż jednak brakuje jej przejrzystości, przez co może odrzucać podczas pierwszego spojrzenia. Dodatkową możliwością korzystna z oferty Totolotka jest wspomniana wcześniej aplikacja mobilna, która w 100% wpasowuje się w trendy komunikacyjne i wizualne.

 

Totolotek kursy i oferta

Najszerszą ofertą Totolotka jest oczywiście piłka nożna. Jest to wiodący sport w Polsce i każdy bukmacher stara się jak najlepiej rozwijać możliwości obstawiania w tej dyscyplinie. Kursy na zdarzenia piłkarskie u tego bukmachera są zadowalające i na pewno zaliczają się do czołówki polskich bukmacherów. Fani tenisa, siatkówki, koszykówki czy piłki ręcznej również nie będą zawiedzeni ofertą Totolotka.

Totolotek z ofertą bukmacherską

W kwestiach innowacyjnych warto przyjrzeć się ofercie e-sportów, a więc sportów elektronicznych, które są coraz bardziej popularne. Za pośrednictwem bukmachera online możemy obstawiać takie e-sporty jak CS:GO czy LoL.

Ostatnią nową ofertą wprowadzoną przez Totolotka są wirtualne sporty. Jest to symulowana komputerowo rozgrywka, w której kursy są wystawiane na podstawie statystyk tychże meczów. Jest to gra stosunkowo losowa, ale może przynieść wiele zabawy. Mecze są rozgrywane co dwie minuty – kursy na te zdarzenia są bardzo wysokie.

 

Metody płatności, wpłaty i wypłaty

Totolotek bukmacher proponuje swoim klientom następujące metody płatności, z którzy można korzystać za pośrednictwem ponad 30 banków:

  • DOTPAY
  • TPAY
  • Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
  • Skrill

DOTPAY to najszybszy sposób wpłaty, pieniądze są księgowane natychmiast przez 24/7 dni w tygodniu.

TPAY to możliwość utworzenia przelewu zdefiniowanego, który następnie umożliwia dokonywania szybkich i wygodnych wpłat.

Paysafecard to karta, która służy do płatności w internecie. Wpłaty można dokonać po wpisaniu 16-znakowego pinu znajdującego się na karcie. Jest to bardzo sprawne i wygodne.

Skrill natomiast to wygodny portfel elektroniczny, umożliwiający szybkie i bezpieczne transakcje z dosłownie każdego miejsca na świecie, do którego dociera Internet.

Jako Zagranie polecamy pierwszą metodę płatności, a więc DOTPAY. Jest to najszybszy sposób na wpłatę, bardzo bezpieczny i powszechnie używany. Jako jedyny pozwala na wpłaty 24/7 w większości banków. W przypadku TPAY nie ma takiej możliwości.

 

Totolotek opinie – podsumowanie

Totolotek bukmacher to renomowana marka, która aktywnie wspiera Polski sport. W ostatnim  czasie została ona sponsorem oficjalnym Pucharu Polski w piłce nożnej. Omawiany bukmacher online to przede wszystkim firma należąca do grona legalnych bukmacherów w Polsce.

 

Oferta Totolotka z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom. Jeśli jednak poszukujesz nieco innego wyboru sportów, wyższego bonusu od depozytu czy też takiej formy promocji dla nowych graczy, jaką jest zakład bez ryzyka – sprawdź, co proponują swoim klientom inni, legalni bukmacherzy:

platnosci-skrill

Szata graficzna: 9/10
Oferta zakładów: 10/10
Kursy: 9.5/10
Promocje: 10/10
Metody płatności: 10/10

Podsumowanie: 9.7/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

 100% do 1230 PLN + 29 PLN freebet!
Kod rejestracyjny: 1259PLN

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 510 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.9

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

9.8

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Totolotek Zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.2

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.7

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.4

RECENZJA

Powyższy ranking legalnych bukmacherów jest zbiorem najlepszych ofert polskich bukmacherów, specjalnie przygotowanym dla kibiców Zagranie. Nieważne którą z przedstawionych opcji wybierzesz, możesz być pewny wysokiej jakości obsługi, atrakcyjnych promocji oraz szerokiej oferty sportowej.

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu