Gdzie obejrzeć mecz Polska – Norwegia? Właśnie o tym piszemy w poniższym artykule. Polacy w drugim etapie zmagań w mistrzostwach Europy zmierzą się najpierw z ekipą ze Skandynawii. Nasi rodacy z całą pewnością nie są faworytami, ale i tak powinni postawić trudne warunki. Czy Biało-Czerwoni sięgną tutaj po wygraną?

Polska – Norwegia – gdzie oglądać dzisiaj?

W drugim etapie zmagań w mistrzostwach Europy w piłkę ręczną Biało-Czerwoni zagrają z Norwegią. Polacy zdecydowanie nie są faworytami, ale z całą pewnością mogą powalczyć tutaj o dobry wynik. Tym razem starcie z ich udziałem zaplanowane zostało na godzinę 20:30, a obejrzeć je będziesz mógł m.in. u bukmacherów. Swoje transmisje będą mieli bowiem m.in. STS i Fortuna – o szczegółach piszemy niżej.

Polska – Norwegia: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz Polska – Norwegia? Będziesz mógł to zrobić m.in. w STS TV. Ten bukmacher ma dobrą jakość transmisji, która świetnie działa nie tylko w przeglądarce, ale także w aplikacji mobilnej. Możesz ją pobrać zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Jak to dokładnie zrobić? To dość proste, a wszystkie informacje znajdziesz w tym miejscu:

 1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote (na maksymalnie 24h przed startem spotkania)
 5. Przejdź do STS TV
 6. Oglądaj mecz
sts tv, baner
fot. sts

Polska – Norwegia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć spotkanie Polska – Norwegia? Oprócz STS będziesz mógł odpalić to spotkanie też w Fortunie. Ten bukmacher ma tak samo dobrą jakość, ale nieco inne wymagania. Wszystko opisujemy dokładnie w tym miejscu:

 1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zaloguj się na profil
 4. Zagraj dowolny kupon i pamiętaj, że musi być rozliczony
 5. Miej dodatnie saldo na koncie
 6. Oglądaj mecz
Fortuna
Oglądaj piłkę ręczną w Fortunie

Polska – Norwegia: stream na żywo online

Streamy online z meczu Polska – Norwegia będą dostępne w wersji przeglądarkowej na stronach bukmacherów, a także w ich aplikacjach. Warto sprawdzić przy okazji też, gdzie oglądać mistrzostwa Europy 2022 w piłkę ręczną i odpalić przy okazji inne spotkania!

Polska – Norwegia: zapowiedź meczu

Przed startem meczu Polska – Norwegia sprawdź także kursy od bukmacherów, które są dostępne w ofercie zakładów bukmacherskich. Obstawiając zwiększasz emocje z kibicowania, a kursy, jakie są dostępne na to spotkanie, dają spore value!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 05:29.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Polska - Norwegia?

Mecz tych drużyn obejrzysz m.in. w STS i Fortunie!

O której Polska zagra z Norwegią?

Mecz Polska - Norwegia zaplanowany został na godzinę 20:30.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze