Gdzie są dostępne transmisje z ME 2022 w piłce ręcznej? W turnieju tym wystąpi polska reprezentacja, więc wielu kibiców szuka informacji, co do transmisji z tego wydarzenia. Mamy dobrą wiadomość – Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej będą możliwe do oglądania w telewizji, jak i internecie. Stream online będzie dostępny m.in. u największego bukmachera w Polsce, firmy STS. Gdzie jeszcze obejrzysz transmisje z ME 2022? Wszystkie informacje poznasz w tym artykule!

Mistrzostwa Europy 2022 piłka ręczna transmisje na żywo

W powszechnym przeświadczeniu jest tak, że bukmacherzy mogą służyć tylko do obstawiania meczów. Ci, co typują piłkę ręczną wiedzą, że wiele meczów można też obejrzeć na żywo w bukmacherskich playerach. Tak jest również z turniejem Mistrzostw Europy 2022. W STS będą transmitowane wszystkie spotkania rozgrywek, co łącznie daje 65 meczów. Co więcej, bukmacher ten posiada prawa do transmisji wydarzeń z udziałem Biało-Czerwonej reprezentacji!

baner od sts tv

Oczywiście kibic piłki ręcznej jest skazany nie tylko na transmisje u bukmachera, bo ME 2022 znajduje się w telewizyjnej ramówce Eurosportu i otwartego kanału Metro. To stacje, które obejrzysz w TV – za pośrednictwem telewizji cyfrowej lub internetu.

ME 2022 w piłce ręcznej – kiedy są mecze? [terminarz transmisji]

Turniej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej organizowany jest na Węgrzech i Słowacji. Początek zmagań zaplanowany jest od 13 stycznia 2022 roku (czwartek). To właśnie od tej pory będzie można śledzić wszystkie transmisje z tego wydarzenia. Przez kilkanaście dni zostanie rozegranych kilkadziesiąt spotkań, a decydujące konfrontacje zostały zaplanowane na 30 stycznia (niedziela). To wtedy poznamy finalistów turnieju.

Oto plan gier polskiej reprezentacji w pierwszej fazie turnieju:

14 stycznia 2022, godz. 20:30

  • Austria – Polska

16 stycznia 2022, godz. 20:30

  • Białoruś – Polska

18 stycznia 2022, godz. 18:00

  • Polska – Niemcy

Spotkanie o brązowy medal odbędzie się o godzinie 15:30, a finał został zaplanowany na 18:00.

piłka ręczna gdzie oglądać

Fot. PressFocus

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy 2022?

Już w poprzednim roku pojawiła się informacja, że jeśli chodzi o telewizje, to Eurosport zapewnił sobie prawa do transmisji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej do 2026 roku. To oznacza, że tegoroczny turniej będzie można oglądać na antenach Eurosportu i otwartego kanału Metro. W przypadku tej drugiej stacji – będą za jej pośrednictwem transmitowane mecze tylko z udziałem polskiej reprezentacji.

Eurosport to jedna z opcji na oglądanie ME 2022 w piłce ręcznej. To stacja, którą możesz odbierać w pakietach NC+, Polsat Box i telewizji kablowej. Istnieje też możliwość oglądania kanałów Eurosportu za pośrednictwem Eurosport Player. To internetowa usługa, gdzie za 15 zł można zdobyć miesięczny dostęp na nielimitowane transmisje.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej – gdzie oglądać za darmo? [transmisje bukmacherów]

Z ME 2022 oferowane są też transmisje u bukmacherów online. To darmowa możliwość na oglądanie spotkań najlepszych reprezentacji na Starym Kontynencie. Playery video u bukmacherów mają to do siebie, że nie trzeba dokonywać dodatkowej opłaty, żeby transmisja pojawiła się na twoim ekranie. Tak też jest w przypadku ME 2022 w piłce ręcznej.

Przykładem bukmachera, u którego obejrzysz cały turniej jest STS. To operator, który pozwala oglądać STS TV w serwisie online i mobilnej aplikacji. Jeśli zainstalujesz app od STS, to możesz mieć podgląd na mecze w telefonie/tabelecie opartym o system iOS lub Android. Zarówno aplikacja, jak i transmisje działają za darmo. Pamiętaj jednak, że konto u tego bukmachera może utworzyć tylko pełnoletnia osoba.

Transmisje z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej w STS

Jak oglądać piłkę ręczną na żywo w STS TV? Pierwsze co, to powinieneś posiadać konto u tego bukmachera. Przywilej oglądania meczów uzyskują tylko zarejestrowani klienci. Nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie przy okazji polecamy nasz kod promocyjny ZAGRANIE. To voucher, za który nowy gracz może otrzymać powiększone bonusy bukmacherskie. Oto skład dedykowanej promocji dla czytelników zagranie.com:

  • Darmowy zakład 30 zł,
  • Zakład bez ryzyka 234 zł,
  • Bonus 100% do 1200 zł.

baner od sts tv

Do uruchomienia STS TV potrzebne są środki na saldzie depozytowym lub zagranie zakładu w ciągu 24 godzin od transmisji. Jeśli spełnisz jeden z tych dwóch warunków, to możesz wybrać mecz ME 2022 w piłce ręcznej, które chcesz właśnie obejrzeć. Jak to zrobić? Wszystkie możliwe transmisje znajdują się w zakładce z zakładami na żywo. Spotkanie, które możesz oglądać oznaczone jest podświetloną ikoną TV. Od razu zaznaczamy, że STS oferuje stream online ze wszystkich spotkań turnieju.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 transmisje Online w Internecie i w TV

Transmisje online z turnieju ME 2022 w piłce ręcznej obsługuje bukmacher STS. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z usług operatora zakładów sportowych, to możesz oglądać spotkania w Eurosport Player. To internetowy serwis, a także aplikacja na Smart TV, dzięki której uruchomisz dowolne spotkanie w swoim telewizorze. Korzystając z Eurosport Player najpierw trzeba zarejestrować konto w tym serwisie, a następnie podpiąć kartę płatniczą, żeby operator mógł pobrać stosowną opłatę. Miesiąc subskrypcji kanałów Eurosport Player kosztuje 15 złotych.

W internecie za pośrednictwem STS TV i Eurosport Player będziesz mógł obejrzeć również wszystkie występy polskiej reprezentacji. Podopieczni Patryka Rombla na początek będą rywalizować w grupie D z Austrią, Białorusią i Niemcami.

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej w telewizji?

W telewizyjnych kanałach ME 2022 w piłce ręcznej będą pokazywane w programie pierwszym i drugim Eurosportu. Codziennie stacja ta pokaże minimum dwa mecze z turnieju. Na transmisje live można liczyć w godzinach 18:00 i 20:30, bo wtedy będą rozgrywane spotkania Mistrzostw Europy.

Kibice, którzy nie posiadają kanałów Eurosport, mogą oglądać spotkania Polski w otwartej stacji Metro TV. To program, który dostępny jest m.in. w telewizji naziemnej, a więc żaden z użytkowników nie powinien mieć problemu z jego odbiorem. Stacja ta będzie odpowiadać przede wszystkim za zmagania z udziałem naszej reprezentacji. Więcej spotkań będzie transmitowanych w Eurosporcie i Eurosporcie 2.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Gdzie oglądać ME 2022 w piłce ręcznej online?

W internecie transmisje z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej znajdziesz w STS TV.

Gdzie w TV oglądać Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

W tym roku transmisje live w TV będą dostępne na kanałach Eurosportu i stacji Metro TV.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze