Polska nie awansuje do finału Eurowizji, ale Łotwa już tak? Single 3.50 i 4.50 w grze!

Eurowizja Blanco

Zapewne niektórzy z Was będą zdziwieni tym artykułem, ale jeżeli ktoś śledzi mnie od dłuższego czasu, ten wie, że interesuje się również szeroko pojętą rozrywką. Tak jest właśnie z Eurowizją i w poprzednich latach próbowałem swojego szczęścia właśnie z typowaniem tego znanego wydarzenia. Dzisiaj odbędzie się pierwszy półfinał, a w czwartek drugi. Nasza reprezentantka wystąpi na scenie w Liverpoolu właśnie za 2 dni. Czy Blanka zamelduje się w sobotnim finałowym koncercie? Przygotowałem dwa ryzykowne single, zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kontrowersje wokół wyboru Blanki na Eurowizję 2023 w Liverpoolu

Wybór kandydatki, kandydata na Eurowizję w wielu krajach odbywa się poprzez preselekcje. Są jednak nacje jak Włochy, gdzie to właśnie zwycięzca popularnego festiwalu piosenki w San Remo ma okazję reprezentować Italię na europejskim wydarzeniu. W Polsce to właśnie TVP organizuje preselekcje i w tym roku doszło do skandalu. Głównym faworytem ekspertów oraz fanów do wyjazdu do Liverpoolu był wokalista Jann, ale ostatecznie to Blanka będzie reprezentować nasz kraj na tegorocznej Eurowizji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że portal telewizji polskiej opublikował na swoich social mediach trafne wyniki na kilka godzin przed rozstrzygnięciem preselekcji. Warto wspomnieć, że o sukcesie danego piosenkarza, piosenkarki decydowało jury oraz głosowanie widzów. Podczas koncertu nie podano jednak wyników SMS, co wzbudzało ogromne kontrowersje. Zostało to jednak upublicznione w poniedziałek, a więc dzień po. Jak można się domyślać, to Jann otrzymał najwięcej głosów od widzów, Blanka była 2. Zdecydowało jednak jury i tutaj Blanka zwyciężyła, a Jann znalazł się dopiero na 4. pozycji.

baner grupa

To zdarzenie odbiło się szerokim echem nie tylko w polskiej przestrzeni publicznej, ale również w Europie, która na co dzień zajmuje się tematem Eurowizji. Pojawiły się różne protesty oraz apele o transparentności w sprawie polskich preselekcji. Sprawa nie została do końca wyjaśniona i do dzisiaj trwają dyskusję na ten temat. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że Blanka występowała już ze swoim utworem Solo na Sylwestrze Marzeń w TVP, co można uznać za promowanie tego kawałka jeszcze przed eliminacjami. Jak wpłynie to na czwartkowy półfinał? Inne typy dnia na Ciebie czekają!

Polska pożegna się już w półfinale z tegoroczną Eurowizją?

Trzeba wspomnieć, że od tego roku to tylko widzowie decydują o awansie danego kraju do koncertu finałowego. Jury zostało wykluczone, chyba, że będą problemy z dotarciem televotingu. Wielka 5 (Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania) od razu otrzymują miejsce w finale, ponieważ płacą najwyższe składki członkowskie na rzecz EBU (Europejska Unia Nadawców). W każdym półfinale to 10 nacji zamelduje się podczas sobotniego koncertu. Sprawdź bonusy w STS!

Blanka znalazła się w drugim półfinale i trzeba przyznać, że jest to słabsze rozstawienie niż to dzisiejsze. Jak wskazują kursy, brak Polski w finale będzie sporą niespodzianką. Ja jestem zdania, że nasza reprezentantka odpadnie już dzisiaj. Tak jak wspomniałem wyżej, szerokim echem odbił się skandal z preselekcjami i osoby w Europie, które interesują się Eurowizją na co dzień, z pewnością będą negatywnie nastawieni do Blanki. Sam utwór nie jest za specjalny i na próbach pojawiało się sporo fałszów (zagłuszać mogą chórki). Jury tym razem nie decyduje i efekty specjalne oraz choreografia na żywo będą bardzo ważne, aby przekonać do siebie widzów. 6 nacji z 16 odpadnie w czwartek i uważam, że będzie to właśnie Polska. Typ nie jest patriotyczny, ale kurs 3.50 przy takich okolicznościach to value i warto spróbować. Również wyświetlenia tego utworu są jedne z niższych, a to pokazuje popularność „Solo” Blanki przy innych piosenkach. Skorzystaj z kodu promocyjnego w STS!

Polska nie awansuje do finału
Kurs: 3.50
Zagraj w STS!

Łotwa zaskoczy podczas wtorkowego wieczoru?

Powiem szczerze, że szukałem też coś na dzisiejszy koncert i kurs 4.50 nie do końca odzwierciedla szanse Łotwy, na awans do sobotniego finału. Wtorkowy półfinał jest o wiele lepiej obstawiony niż ten czwartkowy, ale tutaj odpada tylko 5 nacji z 15. Finlandię z wartością 1.45 na dzisiejszego zwycięzcę można uznać, za dobry kierunek. Dodatkowo Czechy, Izrael, Mołdawia, Szwecja, Serbia czy Norwegia zameldują się najprawdopodobniej do finału i pozostają jeszcze 3 miejsca do obsadzenia. Ciekawym kawałkiem w stylu indie rock jest Aijā – Sudden Lights, który wyróżnia się na tle konkurencji. Otrzymał on sporo pozytywnych reakcji i uważam, że może przebić się przez pozostałe piosenki. Na pewno jest to ryzykowna propozycja, niemniej jednak ma spory potencjał, aby namieszać podczas wtorkowego wieczoru. Zajrzyj do innych typów na rozrywkę!

Łotwa awansuje do finału

09.05. Polska Eurowizja STS

09.05. Łotwa Eurowizja BETFAN

fot. Pressfocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze