Rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie, a jedną z dyscyplin, w której Polacy są faworytami, jest siatkówka. Biało-Czerwoni na start zmagań zagrają z Iranem. Nasi rodacy to mocni faworyci, ale muszą dobrze wejść w turniej i rozkręcić się. Sprawdź, jakie są najciekawsze typy i kursy bukmacherskie na to starcie. Zobacz zapowiedź meczu Polski z Iranem!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Iran: kursy bukmacherskie, TYPY i zakłady

Polska zagra z Iranem w swoim pierwszym meczu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Biało-Czerwoni przyjechali na turniej z jednym, prostym celem – wygrać całe rozgrywki. Łatwo nie będzie, bowiem rywale są mocni, ale wszystko jest w zasięgu naszych rodaków. Na start czeka ich trudny mecz, jednak kursy bukmacherskie dość jasno pokazują, że Polacy są faworytami. Przejdźmy zatem do analizy meczu i typów bukmacherskich na spotkanie Polski z Iranem!

https://zagranie.com/igrzyska-olimpijskie-2020-bukmacherzy/ —> zobacz, gdzie najlepiej obstawiać Igrzyska Olimpijskie 2020!

Polska – Iran: zapowiedź i analiza meczu siatkówki na Igrzyskach

Mecz Polski z Iranem zaplanowano na sobotę, 24.07.2021, na godzinę 12:40. Według kursów bukmacherskich nasi rodacy to bardzo mocni faworyci no i trudno się temu dziwić. W końcu są jednym z faworytów do wygrania turnieju, obok Brazylii, czy USA. Z drugiej strony niech nikogo to nie zmyli – Iran to niewygodny i trudny rywal. Nawet jeżeli seryjnie przegrywa mecze, to po prostu styl gry tej drużyny jest niewygodny. Było to widać podczas Ligi Narodów.

1/2

Kursy na wygraną w meczu Polski z Iranem

STS
1.05
Polska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
10.25
Iran
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

W niej Iran nie wygrał żadnego z pięciu ostatnich meczów, ale też nie grał optymalnym składem, a do tego od połowy rozgrywek nie miał już praktycznie większego celu. Polacy z kolei zatrzymali się dopiero w finale, gdzie ulegli Brazylii 1:3. Nasi rodacy dzielnie walczyli, przez większość turnieju byli znacznie lepsi niż przeciwnicy, jednak na koniec nie dali rady Canarinhos. Teraz będą mieli świetną okazję do rewanżu. Pomiędzy Liga Narodów, a Tokio nasi rodacy rozegrali jeszcze trzy spotkania na Memoriale Huberta Wagnera – ograli kolejno Norwegię, Azerbejdżan i Egipt. Wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 3:0 i totalną deklasacją naszych zawodników nad przeciwnikami.

Polska – Iran: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na spotkanie Polski z Iranem dość jednoznacznie pokazują, że nasi rodacy są faworytami. Jednak value w czystym zwycięstwie Biało-Czerwonych praktycznie nie ma. Dlatego warto zastanowić się nad handicapem punktowym, czy np. under punktów. Pamiętaj też, że na Zagranie znajdziesz typy na siatkówkę, w tym na spotkania Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Polska – Iran kursy na wygraną w meczu

Kursy na wygraną w meczu Polski z Iranem nie dają żadnego value. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, gdzie Biało-Czerwoni przegrają ten mecz, a przecież same kursy na ich wygraną są niskie. Dlatego sprawdzimy także inne opcje.

Polska – Iran kursy na liczbę setów

Jedną z ciekawszych rzeczy, jakie można obstawić, jest zakład na to, czy będą cztery lub pięć setów. Polacy ostatnio wygrywali z Iranem bez straty setu, ale zdarzały się też i takie mecze, gdzie wynik był 3:2 dla Iranu, czy 3:1 dla Biało-Czerwonych. Igrzyska Olimpijskie to również ogromna presja, a z tą lepiej sobie radzą nasi rodacy. Dlatego też brak czwartego seta to realna opcja:

STS
1.60
Kursy na -3.5 seta w meczu Polska - Iran

Zakłady specjalne na mecz Polska – Iran

Z zakładów specjalnych na pewno ciekawą opcją do zagrania jest handicap punktowy na Polaków. Można obstawić, że Ci będą mieli więcej oczek w ciągu całego meczu z handi -13.5. Kurs daje spore value i można wokół tego zbudować ciekawą propozycję do AKO, a przy wyniku 3:0, czy 3:1 nie będzie trudno o to, żeby to weszło.

STS
1.50
Polacy więcej punktów z handicapem -13.5

Polska – Iran: typy bukmacherskie

Proponowany typ bukmacherskich na mecz Polski z Iranem nie będzie się jednak opierał ani na liczbie setów, ani na handicapie. Zamiast tego kupon oprzemy na liczbie punktów w meczu Polska – Iran. Linia na -158.5 jest dość ciekawa, daje spore value i można na niej oprzeć właśnie kupon. Szczególnie że w ostatnich meczach wchodziła dwukrotnie, a przecież ostatni był mniej niż miesiąc temu.

STS
1.65
-158.5 punktów w meczu Polska - Iran

Polacy będą chcieli też bardzo dobrze wejść w turniej. Jak wszyscy wiemy, siatkarskiej jakości nas w kadrze nie brakuje, w dobrej formie jest m.in. Wilfredo Leon, więc szybki wynik 3:0 i mała liczba punktów to całkiem realny scenariusz. Tym bardziej że nie wiemy, jakim składem i w jakiej formie wyjdą zawodnicy z Iranu. Warto to mieć na uwadze, a sam proponowany kupon na to spotkanie wygląda tak:

polska iran siatkowka punkty

Zakłady bukmacherskie na Polska – Iran

Na mecz Polski z Iranem zakłady bukmacherskie znajdziesz m.in. w STS. To bukmacher, który ma szeroką ofertę na wiele sportów i kompleksowo przygotował ją także na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Do tego warto pamiętać, że ten operator gwarantuje także bonusy na start, jeżeli założysz konto z naszego linku i z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dostaniesz wtedy:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

Kadry Polski i Iranu na Igrzyska Olimpijskie

  • Polska: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Paweł Zatorski
  • Iran: Saied Marouf, Javad Karimi, Amir Ghafour, Saber Kazemi, Seyed Mousavi, Masoud Gholami, Aliasghar Mojarad, Milad Ebadipour, Morteza Sharifi, Meisam Salehi, Arman Salehi, Mahdi Marandi

Zdjęcie: Krzysztof Porebski / PressFocus

FAQ

Kto jest faworytem w meczu Polski z Iranem?

Polska jest zdecydowanym faworytem w starciu z Iranem na Igrzyskach Olimpijskich w siatkówkę!

Gdzie znajdę typy na Igrzyska Olimpijskie?

Typy na mecze siatkarskie, a także inne dyscypliny na Igrzyskach, znajdziesz na Zagranie, gdzie przygotowują je nasi eksperci!

Czy mogę obstawiać mecz Polski z Iranem z bonusami?

Wydarzenia sportowe możesz obstawić m.in. w STS, gdzie za założenie konta z naszym kodem promocyjnym dostaniesz bonusy na start, w tym np. grę bez ryzyka do 200 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze