Przed nami ostatni dzień superweeku w League of Legends European Championship. W sobotę nie zabrakło niespodzianek, a faworyzowane G2 zagrało fatalnie w meczu z Schalke. Jednak dzisiaj ma szansę na rewanż, ale wcale nie będzie to łatwe zadanie. Sprawdźcie typy na niedzielne spotkania w LEC!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

SK Gaming – G2 Esports
(20:00 niedziela, 13.06.2021)

Zawodnicy SK Gaming do meczu z G2 Esports nie będą podchodzić w dobrych nastrojach. Za sobą mają dwa słabe mecze, gdzie najpierw przegrali na Astralis, a później ulegli Misfits Gaming. Co więcej, nawet nie ulegli dlatego, że są gorsi pod względem umiejętności, a po prostu intowali mecze, dokonując tragicznych wyborów podczas rotacji, czy decyzjami o wchodzeniu w walki. SK musi się wziąć w garść, jeżeli chce powalczyć o play-offy League of Legends European Championship. W tym miejscu jeszcze zdecydowanie nie przekreślałbym szans tej drużyny, bowiem cała organizacja pokazywała już wiele razy, że potrafi się podnosić.

Z kolei G2 po świetnym otwarciu LEC Summer Split 2021 w meczu z MAD Lions, gdzie zdominowało totalnie mistrzów Europy i pewnie wygrało, zagrało słabe starcie na Schalke 04 Esports. Można wręcz powiedzieć, że Jankos i spółka mieli pod górkę już od fazy draftu, gdzie to reprezentanci niemieckiego klubu wybrali lepszą kompozycję, co też później było widać na mapie. G2 Esports zabrakło tak świetnej gry, jaką Wunder miał dzień wcześniej, biorąc w swoje ręce Viego. Być może dzisiaj znowu zobaczymy top lanera G2 właśnie w takiej formie, jaką pozał nam w piątek. Byli mistrzowie Europy zapewne sięgną po zwycięstwo, ale mogą mieć kłopoty z SK, jeżeli nie poprawią się w wielu aspektach. Jednak tak, jak wspomniałem w tekście o typach i kursach na LEC Summer Split 2021, Samuraje mają wielkie gwiazdy, które są w stanie w pojedynkę czarować.

Co obstawiać?

LV BET już dość tradycyjnie dla siebie przygotował ciekawą ofertę na mecze League of Legends European Championship. Mocnym faworytem w tym spotkaniu będą więc zawodnicy G2, co widać po kursach. Osobiście jednak nie uważam, żeby było to jednostronne starcie, a bardziej właśnie wyrównane, z przewagą na korzyść G2 Esports. Możemy zagrać np. handicap eliminacji +11.5 na SK Gaming po kursie 1.62, co wydaje się być ciekawą opcją.

LVbet
1.62
SK Gaming więcej eliminacji z handicapem +11.5

Skarb typera

Dołącz do Grupy Zagranie i korzystaj z darmowych analiz!

fnatic – Rogue
(21:00 niedziela, 13.06.2021)

Na niedzielę organizatorzy LEC Summer Split 2021 przygotowali dla kibiców prawdziwy hit w postaci meczu fnatic z Rogue. Jeszcze dwa splity temu śmiało można byłoby to nazwać supermeczem na miarę G2 – fnatic, czy G2 – Rogue. Jednak teraz FNC jest na równej pochyłej. Właściciele organizacji (albo osoby zarządzające sekcją Lola) podejmują irracjonalne decyzje. Nie potrafili odpowiednio wypełnić luki powstałej po sprzedaży Rekklesa, poprzedni split był fatalny w ich wykonaniu, a Ci zamiast sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, to postanowili wyrzucić Selfmade. Najlepszego gracza fnatic na wiosnę.

Szybko odbiło się to im czkawką, bowiem przegrali dwa pierwsze spotkania. Najpierw FNC uległo Misfits Gaming, a później przegrało na MAD Lions. Miejsce Polaka w dżungli zajął Bwipo, a na górną alejkę wskoczył Adam. Absurdalne decyzje zaowocowały tym, że fnatic prawdopodobnie nie będzie równorzędnym rywalem dla Rogue. Te w wysokiej formie jest zdecydowanie poza zasięgiem graczy fnatic, którzy po prostu są o wiele słabsi, czy to mechanicznie, czy to w podejmowaniu decyzji na mapie.

Co obstawiać?

Jeżeli Rogue zagra na swoim standardowym, wysokim poziomie, to spodziewam się, że dość gładko pokona fnatic. Inspired i Trymbi dają drużynie bardzo dużo. Pierwszy z nich kreuje sporo sytuacji do zdobywania przewagi, a drugi kontroluje wizje i często ratuje z opresji Hans same. Sam Francuz też wygląda o wiele lepiej niż split temu. Z kolei to, jak radzą sobie poszczególni gracze FNC lepiej przemilczmy. W zakładach bukmacherskich LV BET kurs na wygraną Łotrów wynosi aż 1.42 i myślę, że to dobry dodatek do AKO, bowiem da nam łączny mnożnik na poziomie 2.30, a także podwojenie stawki.

LVbet
1.42
Rogue wygra mecz

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

lec summer kupon 13.06.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze