Wielkimi krokami zbliża się letni split League of Legends European Championship. Dziesięć zespołów powalczy o wyjazd na mistrzostwa świata, a bukmacherzy przygotowali ciekawą ofertę. Zobaczcie, jakie są typy i kursy bukmacherskie na LEC Summer 2021. Zgarnijcie dodatkową kasę za obstawianie korzystając z bonusów!

LEC Summer 2021: kursy, TYPY i zakłady

Do startu League of Legends European Championship pozostało zaledwie sześć dni. Najlepsze drużyny z Europy znowu będą rywalizować ze sobą przez osiem tygodni w fazie grupowej, a później przyjdzie czas na play-offy i walkę o wyjazd na mistrzostwa świata. W dobrej formie są gracze MAD Lions, którzy dopiero co reprezentowali Europę na MSI 2021. Widać po zakładach bukmacherskich, że to zespół mogący namieszać. W gronie faworytów z kolei są G2 Esports i Rogue, co akurat się nie zmienia.

Po typach i kursach bukmacherskich widać, że summer split w LEC 2021 zapowiada się na bardzo ciekawy. Mamy dwóch faworytów, którzy ostatnio zawiedli, jak G2 Esports i Rogue, a także potencjalne zaskoczenia, jak MAD Lions, czy fnatic.

Zobacz, jakie są nasze typy bukmacherskie na mecze League of Legends —> https://zagranie.com/typy-lol-bukmacherskie-typy-z-analizami/

League of Legends European Championship 2021 Summer – zapowiedź

Przez osiem tygodni dziesięć najlepszych drużyn z Europy będzie rywalizować w League of Legends European Championship 2021 Summer. W fazie grupowej każda z nich rozegra łącznie osiemnaście meczów. Następnie sześć najlepszych drużyn dostanie się do fazy pucharowej, a w niej powalczy o zwycięstwo i chwałę, 80 000 euro oraz wyjazd na mistrzostwa świata.

Stary Kontynent ma trzy miejsca na Worldsach, więc rywalizacja o to będzie zacięta. Na ten moment najbliżej jest MAD Lions z racji tego, że wygrało wiosenny split. W fazie grupowej zmagania w LEC Summer 2021 będą w formacie BO1 – czyli po prostu na jednej mapie, a play-offy to już BO3, czyli do dwóch wygranych map. Po odpadnięciu z górnej drabinki w fazie pucharowej spada się do dolnej, o czym warto wspomnieć. Dzięki temu ma się szanse na końcowe zwycięstwo, nawet jeżeli raz się potknie.

W gronie faworytów są takie drużyny, jak G2 Esports, Rogue, czy MAD Lions. Dwie pierwsze z tych ekip to naturalnie potencjalnie najmocniejsze ekipy na Starym Kontynencie, które mają najlepszych zawodników. Lwy z kolei dołączyły do tego grona po tym, jak wygrały wiosenną edycję. fnatic, czy SK Gaming to z kolei solidne średniaki, ale raczej trudno spodziewać się, żeby mieli osiągnąć coś więcej, szczególnie po zmianach w składzie FNC. Te nietrudno nazwać słabymi i kontrowersyjnymi. Po kursach bukmacherskich na LEC 2021 widać, że to właśnie G2, RGE i MAD będą faworytami do wygrania LEC Summer Split 2021!

Z ciekawostek, o których warto wspomnieć, to na ten moment potwierdzonych zostało tylko pięć z dziesięciu składów. W trzech z nich grają Polacy, a warto też wspomnieć, że to właśnie nasi rodacy stanowili najliczniejszą nację w spring splicie. Czy tym razem będzie podobnie?

Kiedy odbędzie się LEC Summer 2021

League of Legends European Championship 2021 Summer rozpocznie się 11 czerwca. Faza grupowa potrwa przez osiem tygodni, a rozpocznie i zakończy się superweekami. W pierwszej i ostatniej kolejce zmagania będą w trzy dni – piątek, sobotę oraz niedzielę. W pozostałych rundach gracze będą rywalizować tylko w piątki i soboty. Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia play-offów LEC Summer Split 2021.

Sprawdź nasze analizy na mecze esportowe → https://zagranie.com/typy-esport-dawka-kuponow-z-analizami/

Gdzie oglądać LEC?

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać mecze League of Legends European Championship, to dobrze trafiliście. Spotkania LEC Summer 2021 będą dostępne z polskim komentarzem. Wszystko za sprawą Polsat Games, które już od kilku lat ma prawa w Polsce do pokazywania gier Riot Games i regularnie prowadzi transmisje z największych imprez sportowych w League of Legends.

Spotkania będą puszczane zarówno na kanale telewizyjnym Polsat Games, jak i w serwisie twitch oraz na YouTube. Obserwować mecze kibice mogą również z angielskim komentarzem na wspomnianych platformach streamingowych lub na oficjalnej stronie League of Legends. Wszystkie spotkania, nieważne w jakim języku, są puszczane zupełnie na darmowe – nie musicie opłacać dostępu!

Kursy bukmacherskie na LEC Summer 2021

Do startu League of Legends European Championship Summer Split 2021 pozostało sześć dni, a bukmacherzy wystawili ofertę na spotkania w pierwszej kolejce. Dzięki temu możemy oglądać mecze i emocjonować się jeszcze bardziej. Polskich kibiców zapewne najbardziej interesują zakłady na drużyny takie jak G2 Esports, czy Rogue, w których grają nasi rodacy. Kursy bukmacherskie w tym wypadku są wysokie, ale nic dziwnego. Takie G2 np. zagra z MAD Lions, a zwycięstwo Jankosa i spółki wcale nie jest takie pewne.

Kto wygra w meczu G2 Esports - MAD Lions

Kursy na wygraną w meczu G2 Esports - MAD Lions

STS
1.80
G2 Esports
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.88
MAD Lions
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jak możemy zaobserwować po kursach bukmacherskich, G2 to faworyt, ale MAD Lions może ponownie zaskoczyć. Warto też przyjrzeć się bliżej spotkaniu Rogue z exceL eSports, gdzie to RGE jest faworyzowane. Inspired i jego zespół nie powinni mieć większych problemów z wygraniem, ale nie należy z góry przekreślać

Kto wygra w meczu G2 Esports - MAD Lions

Kursy na wygraną w meczu G2 Esports - MAD Lions

forBet
1.21
Rogue
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
3.75
exceL eSports
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Sprawdź, jak możesz zdobyć bonusy bukmacherskie na start!

Jednym z najciekawszych meczów w pierwszym tygodniu będzie też rywalizacja Rogue z fnatic. Faworytem ponownie jest zespół Polaków, a przed nowym składem FNC trudne wyzwanie. Pamiętajcie, że na Zagranie znajdziecie codziennie typy bukmacherskie na najciekawsze spotkania. Do tego w ofercie operatorów są dostępne również zakłady długoterminowe, gdzie kursy bukmacherskie wyglądają tak:

Kto wygra LEC Summer Split 2021

Kursy na zwycięstwo w LEC Summer Split 2021

STS
2.15
G2 Esports
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
3.50
Rogue
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
3.75
MAD Lions
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Największe szanse na zwycięstwo w letnim splicie LEC ma G2 Esports. Trudno się temu dziwić, w końcu to zespół, który w składzie ma tak fenomenalne gwiazdy, jak Capsa, Rekklesa, czy Jankosa. Do tego Mikyx jako wspierający i Wunder na górnej alei. Gdy Ci zawodnicy są w formie, to nie mają sobie równych. Spore szanse ma też Rogue, które wreszcie chciałoby wyjść z cienia G2, ale o to może być trudno.

Warto także powiedzieć kilka słów o czarnych koniach. Tymi ponownie mogą okazać się zawodnicy MAD Lions, chociaż czy po ostatnim splicie dalej można tak o nich mówić? Na wiosnę pokazali, że są najsilniejszą drużyną na Starym Kontynencie, chociaż zarówno G2, jak i Rogue niezbyt starało się im w tym przeszkodzić.

LEC Summer 2021 typy bukmacherskie

Przy typach bukmacherskich na zakłady długoterminowe na LEC Summer 2021 trzeba uwzględnić, że nie wiemy, w jakiej formie są takie ekipy, jak FNC, SK Gaming, czy Vitality. Dlatego warto iść w stronę stabilnych zespołów przy typach bukmacherskich na to, kto wygra LEC Summer 2021. Moim faworytem G2, które po pół roku przerwy będzie chciało wrócić na tron i pokazać, że dalej może rządzić w Europie, a spring split był wypadkiem przy pracy. W STS jest wysoki kurs na to, który wynosi aż 2.15:

STS
2.15
G2 Esports wygra LEC Summer Split 2021

Gdzie i jak obstawiać LEC 2021?

Spotkania podczas League of Legends European Championship Summer Split 2021 możecie obstawiać u wielu bukmacherów. Najciekawsze kursy i zakłady mają tacy operatorzy, jak STS, forBET, LV BET, czy BETFAN. Te zakłady bukmacherskie nie dość, że dają wysokie mnożniki, to jeszcze w przypadku forBET, czy LV BET gracze mogą liczyć na szeroką ofertę, często jest to nawet kilkadziesiąt zakładów. Możliwości jest sporo.

Z kolei na pytanie jak obstawiać LEC 2021 odpowiedź nie jest już tak prosta. Aby skutecznie to robić należy najpierw przygotować analizy, zapoznać się z formą zawodników, statystykami, a także najchętniej wybieranymi championami. W końcu jedni gracze preferują bardziej ofensywne line-upy, a inni reaktywne. Na Zagranie znajdziecie typy bukmacherskie z każdego dnia zmagań w LEC 2021, więc obserwujcie naszych ekspertów!

Zakłady bukmacherskie na LEC 2021 Summer

Przy zakładach bukmacherskich na LEC Summer 2021 warto wziąć pod uwagę, kto ma ciekawe kursy i wysokie bonusy. W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz pakiet startowy – wystarczy podać ten kod podczas rejestracji. Dzięki temu zgarniesz:

  • 1200 PLN od depozytu
  • 230 PLN bez ryzyka
  • 30 PLN freebet

FAQ

⌚ Kiedy rozpocznie się LEC Summer Split 2021?

LEC Summer Split 2021 rozpocznie się 11 lipca i potrwa ponad dwa miesiące.

🍀 Gdzie znajdę typy bukmacherskie na LEC Summer 2021?

Typy bukmacherskie na najciekawsze mecze League of Legends Summer Split 2021 znajdziesz na Zagranie, gdzie przygotowują je nasi eksperci!

👍 Kto jest faworytem do wygrania LEC Summer Split 2021?

Faworytem do wygrania letniego splitu LEC niewątpliwie są zawodnicy G2 Esports, którzy według kursów bukmacherskich mają największe szanse.

Zaloguj się aby dodawać komentarze