Nie ma co ukrywać, że w środę mieliśmy trochę ciekawsze spotkania w eliminacjach Ligi Mistrzów, jednak dzisiaj też jest kilka ciekawych opcji do obstawienia. Z drużyn, które będziemy dziś analizować oglądałem tylko BATE, więc oprzemy się głównie na podstawie aktualnej formy i statystykach.

Tylko u nas – 50 PLN bez ryzyka na start – sprawdź:
Kod promocyjny: 2100PLN

BATE Borysów

Na tę parę ze smutkiem spoglądają piłkarze i kibice Piasta Gliwice. Podopieczni Waldemara Fornalika mieli rywala na widelcu, a ostatecznie odpadli na własne życzenie. Mimo wszystko BATE w tym dwumeczu zagrało zdecydowanie poniżej oczekiwań, owszem awansowali, jednak nie wróżę im dużego sukcesu w obecnej kampanii. Skoro Piast Gliwice był piłkarsko lepszym zespołem, to uważam, że Rosenborg nie powinien mieć tutaj problemów z awansem.

BATE w każdym z poprzednich sześciu spotkań trafiło do siatki, jednak warto również zauważyć, że w ostatnich czterech rywalizacjach zanotowali wynik BTTS. Gra defensywna tego zespołu pozostawia wiele do życzenia. W obu spotkaniach z Piastem budzili się dopiero po zmianie stron, dlatego też dzisiaj poszukamy zdarzenia, które odpowiada takiemu założeniu.

Mistrzowie Białorusi są niepokonani w kolejnych siedmiu spotkaniach, jednak nie można powiedzieć, żeby znajdowali się w dobrej formie. Wiele im brakuje do tego, co prezentowali w poprzedniej kampanii na boiskach Ligi Europy. W tym dwumeczu nie będą mieli przewagi nad przeciwnikiem związanej z trybem meczowym, ponieważ Rosenborg również od dłuższego czasu jest w grze o stawkę.

Rosenborg

Norwegowie w poprzedniej rundzie nie mieli problemów z awansem i pewnie przejechali się po drużynie Linfield 6:0 w dwumeczu. Początkowo, po zwróceniu uwagi na kursy w tej rywalizacji chciałem grać na bramkę gości, jednak proponowany przelicznik nie spełnił moich oczekiwań.

Rosenborg wygrał w pięciu kolejnych spotkaniach. Łącznie stracili w nich zaledwie trzy gole, strzelając aż 15. Średnia trzech trafień na mecz robi wrażenie, jednak w związku z tym, że będzie to dwumecz eliminacji Ligi Mistrzów, poszukamy innej opcji. Często te spotkania kończą się underowymi rezultatami, ponieważ obie strony boją się otworzyć.

Rosenborg wygrał pięć z sześciu ostatnich wyjazdów, więc widać, że potrafią grać w delegacjach.

Statystyki:

 • BATE w każdym z poprzednich sześciu spotkań trafiło do siatki
 • Cztery ostatnie mecze BATE to wyniki BTTS.
 • Rosenborg nie stracił gola w dwumeczu 1. rundy.
 • Rosenborg wygrał pięć z sześciu ostatnich wyjazdów.
 • Rosenborg wygrał w pięciu kolejnych spotkaniach. Łącznie stracili w nich zaledwie trzy gole, strzelając aż 15. Średnia trzech trafień na mecz.

Co obstawiać?

Przechodząc do typu na to spotkanie, nie spodziewam się tutaj dominacji BATE. Moim zdaniem Rosenborg będzie mocniejszy w tym dwumeczu. Mistrzowie Białorusi mieli ogromne problemy z Piastem i trzeba przyznać, że mieli sporo szczęścia. Warto podkreślić, że w obu meczach słabo wyglądali w pierwszej połowie. W związku z tym obstawiam tutaj, że Rosenborg nie straci gola w pierwszych 45 minutach po kursie 1.62.

Zdarzenie: BATE vs Rosenborg

Typ: Czyste konto gości w 1. połowie.

Kurs: 1.62

Celtic

W drugim spotkaniu mistrz Szkocji zmierzy się z najlepszą drużyną Estonii. Celtic Glasgow na własnym boisku podejmie Kalju. Na temat faworyta tej rywalizacji nie trzeba zbyt dużo mówić, wystarczy spojrzeć na kursy główne. Triumf gospodarzy po kursie 1.03 daje wystarczającą odpowiedź.

Celtic w poprzedniej rundzie nie miał łatwej przeprawy, dlatego też można poszukać tutaj zagrania przeciwko przewidywaniom. Mistrzowie Szkocji mieli małe problemy się z Sarajevem. Warto odnotować, że w obu spotkaniach z niżej notowanym rywalem stracili po jednej bramce. W obu przypadkach skończyło się wynikiem +2,5 gola i wygraną Szkotów.

Celtic na razie nie przekonuje i mam nadzieję, że uda nam się to wykorzystać. Nie widziałem w grze żadnej z tych drużyn, jednak liczę, że po prostu mistrzowie Estonii nie zostaną rozstrzelani. ForBET oferuje nam wysoki przelicznik przy grze handicapu na gości z linią +3,5. Oznacza to, że do wygranej kuponu goście nie mogą przegrać różnicą czterech goli i wyżej.

Kalju

Mistrzowie Estonii w poprzedniej rundzie również z problemami rozprawili się z drużyną Shkendija. Pierwsze spotkanie na swoim obiekcie przegrali 0:1, jednak na wyjeździe odrobili straty. Liczę, że również w tym przypadku w delegacji pokażą klasę. Przez pokazanie klasy rozumiem tutaj brak porażki większą różnicą goli niż trzy.

Ciężko mi cokolwiek więcej powiedzieć o tym zespole, ponieważ nie oglądałem ich gry jeszcze nigdy w życiu. Jednak z uwagi na wystawione linie przez ForBET – zaryzykujemy z handicapem +3,5 gola. Oby dali radę. Szansy upatruję również w słabej defensywie Celticu, ponieważ w obu meczach poprzedniej rundy mistrzowie Szkocji wyjmowali piłkę z siatki.

Statystyki:

 • Celtic wygrał oba mecze 1. Rundy z wynikiem BTTS i +2,5 gola.
 • Celtic rozegrał tylko dwa mecze o punkty w nowym sezonie. W obu przypadkach nie zdobyli więcej niż trzech goli.
 • Kalju wygrało tylko jeden z poprzednich pięciu meczów.
 • Kalju w czterech z pięciu rywalizacji zanotowało wynik -2,5 gola.
 • Kalju przegrało tylko jeden z 10 ostatnich spotkań.
 • Mistrzowie Estonii w poprzedniej rundzie zapewnili sobie awans dzięki wygranej na wyjeździe.

Co obstawiać?

Tak jak wcześniej wspomniałem, w tej rywalizacji dodajemy gościom +3,5 gola i liczymy, że nie przegrają większą różnicą bramek niż trzy. Celtic dopiero wkracza w nowy sezon i w obu meczach o punkty stracili gola. Liczę, że jeszcze nie są w najlepszej formie i nie rozstrzelają underdoga.

Zdarzenie: Celtic vs Kalju

Typ: Handicap +3,5 Kalju

Kurs: 1.77

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

kupon lm